Magia Miłość

W tym rankingu Panna jest na pierwszym miejscu. A jak z twoją lojalnością w związku?

Magic Moments
Magic Moments
6 kwietnia 2022
lojalność, dłonie
fot. PeopleImages/iStock
Następny

Lojalność to jedna z kluczowych cech dobrego, udanego związku – nie tylko tego romantycznego. Trudno sobie wyobrazić spełnioną miłość bez zaufania do drugiej osoby, bez pewności, że nie zdradzi nas ani naszych sekretów, nie wystawi nas na pośmiewisko czy kłopoty. Współczesne relacje międzyludzkie to jedne z najbardziej złożonych form interakcji, zwłaszcza w tym nowym pokoleniu. Ale jedną rzeczą, na której nadal lubimy opierać nasze relacje, jest nasz znak zodiaku. Zobacz, co mówi on o twojej lojalności w związku.

Lojalność w związku – jak to jest u każdego ze znaków zodiaku?

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panna w związku może być postrzegana jako najbardziej lojalny typ ze wszystkich. Pozytywne cechy Panny to szacunek, dawanie i lojalność. Panny zawsze okazują swoją miłość poprzez akty wdzięczności. Płyną one prosto z serca, więc Panna nie oczekuje niczego w zamian. Rozumie, jak ważna jest empatia dla utrzymania szczęśliwego i stabilnego związku.

Najbardziej zgodnym znakiem dla Panny jest Rak.

Koziorożec (22 grudnia-19 stycznia)

Koziorożce są zwykle definiowane jako eleganckie, oddane i pełne szacunku. Jeśli chodzi o kogoś godnego zaufania, nie szukaj dalej niż Koziorożec. Jednak Koziorożec ma tendencję do bardziej rozległego, długoterminowego związku. Zwykle dzieje się tak, ponieważ większość Koziorożców ma problemy z zaufaniem i w związku z tym problemy ze znalezieniem właściwej osoby. Dlatego Koziorożec jest zdeterminowany, aby znaleźć miłość, która nie jest na krótki czas.

Najbardziej kompatybilnym znakiem dla Koziorożca jest Byk.

Waga (23 września-22 października)

Szczerze mówiąc, znak Wagi może być najbardziej złożonym znakiem, jeśli chodzi o randki. Postać Wagi może być zarówno dobra, jak i zła. Może mieć np. wysokie pragnienia seksualne, ale może również wykazywać brak zaufania do drugiej osoby. Wagi postrzegają siebie bardziej jako kogoś, kto lubi lepsze i drogie rzeczy w życiu, a także ustawia siebie w pozycji lidera w związku.

Najbardziej kompatybilnym znakiem dla Wagi jest zarówno Wodnik, jak i Strzelec.

Lew (23 lipca-22 sierpnia)

Jeśli chodzi o związek, Lwy pragną głębokiej intymności. Lew jest opisywany jako ten, który daje najwięcej zabawy, romantycznych uczuć i najlepszy seks. Jak na Lwa przystało, ma ogromne serce i rozkwita, dając drugiej osobie najlepszą miłość i właśnie to jest takie dobre w związku.

Najbardziej zgodnym znakiem dla Lwa jest Baran.

Byk (20 kwietnia-20 maja)

Byk jest opisywany jako ten w związku, który ma najwięcej lojalności, zmysłowych uczuć, ale przede wszystkim jest cierpliwy i nie spieszy się z niczym. Byk uwielbia nakładać na siebie uczucia, co oznacza, że ​​będziesz najszczęśliwszą osobą, która otrzyma niekończące się przytulanie i pocałunki, jeśli Byk postawi właśnie na miłość z tobą.

Najbardziej zgodny Byk jest z Koziorożcem.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Po prostu wiedz, że za każdym razem, gdy spotykasz się ze Strzelcem, nigdy nie będziesz się nudzić. Strzelec w związku jest optymistyczny, energiczny i zawsze otwarty na nowe doświadczenia. Strzelec chce, abyś czuł się tak, jakbyś mógł bardziej się jeszcze bardziej otworzyć i nie martwić o nic. Sprawi, że twoje kompleksy zamienią się w zalety. Strzelec uwielbia dobrze się bawić i chce, aby jego partner dzielił z nimi te same beztroskie doświadczenia.

Najbardziej kompatybilnym znakiem dla Strzelca jest znak Barana.

 

Magia Miłość

Słowa wsparcia, które musisz usłyszeć w tej chwili

Magic Moments
Magic Moments
12 kwietnia 2022
słowa wsparcia
fot. FilippoBacci/iStock
 

Gorszy czas? Trudne dni, bezsenne noce? Stres, niepokój, być może załamanie czy dołek psychiczny… Nie pozwól, aby jeden zły dzień przekonał Cię, że całe Twoje życie będzie do niczego. Oto słowa wsparcia dla każdego z nas. Zapamiętaj je sobie, zanotuj, może nawet wstaw je sobie w ramkę. Przydadzą się na pewno jeszcze nie raz.

Baran:  Przejdziesz przez to. Ten stres nie będzie trwał wiecznie. To tylko tymczasowa sytuacja. Za kilka miesięcy ten ból będzie już tylko wspomnieniem.

Byk: W tej chwili wszystko może być do d**y, ale zaskoczysz siebie. Osiągniesz wielkie rzeczy. Będziesz dalej iść w kierunku swojego wymarzonego życia. Jest całkowicie w Twoim zasięgu.

Bliźnięta:  Nie mścij się, próbując zaimponować komuś tym, jak daleko zaszłaś bez niego. Zemścij się, ucząc się kochać siebie. Zemścij się, żyjąc jak najlepszym życiem i nie przejmuj się, czy on to zauważy, czy nie.

Rak: Zasługujesz na szczęście. Nigdy nie pozwól nikomu powiedzieć Ci, że jest inaczej. Masz miękkie serce i rzadko spotykaną życzliwość. Spędzić z tobą wieczór to wielki dar dla drugiej osoby, a co dopiero całe życie z tobą.

Lew: W końcu cały twój wysiłek się opłaci. Nie robisz nic na darmo. Coś wyjdzie z twojej ciężkiej pracy. Musisz tylko trochę poczekać. Cierpliwości.

Panna: Nie pozwól, aby raz złamane serce sprawiło, że na zawsze zrezygnujesz z miłości. Nie pozwól, aby jedna porażka przekonała Cię do rezygnacji ze swoich marzeń. Nie pozwól, aby jeden zły dzień przekonał Cię, że całe Twoje życie będzie do niczego.

Waga: Jesteś godna miłości. Jesteś godna dobrego związku. Zasługujesz na zainteresowanie. Każdy, kto sprawia, że ​​wątpisz, nie jest wart kolejnej sekundy twojego czasu.

Skorpion: Nie jesteś już tą samą osobą, którą kiedyś byłaś. Zmieniłaś się. Urosłaś. Rozkwitłaś. Przestań więc martwić się o to, co zrobiłaś źle w przeszłości i skup się na przyszłości, którą dla siebie budujesz.

Strzelec: Przestań być dla siebie taka surowa. Zacznij się cenić. Przestań patrzeć na swoje wady, ponieważ nikt inny nie widzi cię w ten sposób. Twój pogląd na siebie jest stronniczy, niesprawiedliwy i niezdrowy.

Koziorożec: Powinnaś być z siebie dumna. Ze wszystkiego, co zarobiłaś, a nie sfrustrowana sobą z powodu kilku rzeczy, których jeszcze nie udało ci się osiągnąć. Przestań oczekiwać od siebie zbyt wiele. Świetnie sobie radzisz.

Wodnik: Jesteś silniejsza niż myślisz. Jesteś bardziej zdolna, niż ci się wydawało. Możesz zrobić więcej, niż kiedykolwiek myślałaś, że to możliwe.

Ryby: Nie zawsze będziesz czuć się zagubiona. Nie zawsze będziesz czuła się samotnie. Dowiedz się, czego chcesz od tego świata, a wtedy to dostaniesz.


Magia Miłość

Sekshoroskop: cechy seksualne i mocne strony kochanków

Magic Moments
Magic Moments
4 kwietnia 2022
sekshoroskop
fot. miodrag ignjatovic/iStock
Następny

Jesteś jedną z osób pytających nowo poznaną osobę, spod jakiego jest znaku zodiaku? Ja tak! I dotyczy to tak samo dziewczyn, jak i chłopaków, szczególnie jeśli któryś mi się spodoba… I ta radość, kiedy okazuje się, że pasuje. 😉 W końcu w gwiazdach jest zapisane wszystko, również nasze preferencje łóżkowe. Sprawdź swój sekshoroskop! Czy wszystko się zgadza? 

Baran

W Astrologii Mars jest planetą pasji i pożądania, a ta pasja z pewnością trafi do sypialni Barana urodzonego pod jego wpływem.

Ci, którzy urodzili się pod znakiem Barana, są obdarzeni niesamowitą wytrzymałością i gorącą pasją przebiegającą przez ich żyły. Wojownicza osobowość Barana jest agresywna i impulsywna. Nie zdziw się, jeśli całkowicie cię pochłonie. Wszystko, czego pragną Barany, jest pilne, a ich spotkania seksualne są spontaniczne i pełne aktywności. W sypialni chcą całkowicie zdominować swojego partnera. Ich seks jest intensywnie namiętny i zwierzęcy.

Bez względu na płeć, Baran lubi przejąć kontrolę. Sekshoroskop mówi, że mężczyzna Baran pragnie swojej partnerki w uległej pozycji seksualnej, a kobieta z Baran chce swojego kochanka tak, by w pełni go posiadać.

Jedno jest pewne: Baran uwielbia pościg. Tylko upewnij się, że Baran nie czeka zbyt długo, może się zniechęcić.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Waga i Strzelec

Sekshoroskop Byka

W przeciwieństwie do ognistego Barana, Byk jest cierpliwy i łagodny. Rządzony przez planetę Wenus, boginię miłości i piękna, lubi spędzać swój słodki czas oddając się przyjemnościom życia. Jednak nie daj się zwieść ich pogodnemu usposobieniu – Byk jest uparty i niewiarygodnie zdeterminowany. Zmysłowy i bezpośredni, ten znak żywiołu ziemi widzi świat swoimi pięcioma zmysłami i wyraża seksualność poprzez intensywny kontakt fizyczny.

Będą cię zalewać miłością i namiętnością. Ich romantyzm wywodzi się z wpływu planety Wenus, a ich cielesne instynkty z ich żywiołu. Czego oczekiwać? Kochanie się z Bykiem opiera się na całowaniu i dotykaniu. Surowy i ziemski Byk chce partnera, który lubi podgrzewać atmosferę tak samo, jak lubi się przytulać. Chcą, aby seks był celebrowany.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Rak i Koziorożec.

Bliźnięta

Bliźnięta, ciekawe świata i pełne ochoty na psoty, są oszustami zodiaku. Ich znakiem rządzi Merkury. Kochankowie spod tego znaku lubią dużą dawkę mentalnej stymulacji. Szybkie i niespokojne, ich umysły są w ciągłych ruchu i stanie poszukiwania. Łatwo się rozpraszają, więc nie zdziw się, jeśli ciągle szukają różnych pozycji i seks gierek

Bliźnięta sprawiają, że ​​seks jest całkiem lekki i przyjemny. Dla Bliźniąt romans wydaje się zabawny, a seks nie jest traktowany zbyt poważnie. Bliźnięta chcą grać w grę miłosną, są pewni, że uwodzą cię w tym procesie. W sypialni, zarówno mężczyzna jak i kobieta spod tego znaku, szukają emocji i eksperymentów. Idealny seks to długa gra wstępna, celowo opóźniająca stosunek. Uwielbiają poświntuszyć! Słowa są kluczową częścią ich techniki uwodzenia, wyjaśnia.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Wodnik

Rak

Raki to psychiczni i emocjonalni empaci zodiaku. Co to dokładnie znaczy? Ci, którzy urodzili się pod znakiem Raka, są naturalnie otwarci i kierują się emocjami. Rządzony przez zmienny księżyc, ten znak żywiołu wody, jest chodzącym wirem rozmarzonej nostalgii i stłumionych odczuć.

W przypadku Raka zakochanie polega na poważnym zaangażowaniu i głębokiej intymności emocjonalnej, więc nie zdziw się, jeśli w seksie nie szukają przypadkowości, szaleństwa czy zwierzęcej żądzy. Rak lubi czuć się bezpiecznie i potrzebny w związku – w przeciwnym razie łatwo się schowa się w swojej skorupie na zawsze. Ale, gdy bezpieczny, jest zmysłowy i głęboko erotyczny.

Rak całkowicie odda się swojemu partnerowi w sypialni.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Ryby i Byk.

Sekshoroskop Lwa

Podobnie jak jego siostrzany znak Barana, Lew jest pełen entuzjazmu i pasji. Ci, którzy urodzili się pod znakiem lwa, mają charyzmę i niesamowitą umiejętność bycia obecnym. Ich znakiem rządzi słońce. Lew jest w stałym kontakcie ze swoim wewnętrznym dzieckiem, jego życie jest sceną, a ego odgrywa wiodącą rolę. Twój Lew może oczekiwać się podziwu w sypialni – ale kiedy już zobaczysz, co potrafi, nie będziesz mu żałować pochwał.

Ten znak żywiołu ognia nie chce niczego więcej, jak być kochanym, potrzebnym i podziwianym. Obnoszenie się zachwytami jest koniecznością w relacjach i oczekują, że ich partnerzy zrobią to samo”. Seks z Lwem jest daleki od nudy – jest filmowy.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Skorpion

ZOBACZ TEŻ: W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku 

Panna

Panna ma swoje  nawyki. Nawet w łóżku może okazywać swoje umiłowanie do precyzji i „wyliczeń”. Ale mimo swoich dziwactw, Panna potrafi zaczarować sypialnie. W końcu jest perfekcjonistką… Rządzony przez Merkurego umysł Panny metodyczny i analityczny; stąd ich ostra precyzja i dbałość o szczegóły.

Zakochana Panna w żywiole ziemi jest krytyczna i staroświecka, ale po dokładnym przeanalizowaniu partnera, gdy relacja wejdzie na wyższy poziom, nie zatrzyma się przed niczym. Zrobi wszystko by mu się podobać. Wskazówka? Weź prysznic. W sypialni czyste otoczenie i higiena to absolutna konieczność dla Panny. A może seks pod prysznicem, hm?

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Koziorożec i Skorpion