Go to content

W tym rankingu Panna jest na pierwszym miejscu. A jak z twoją lojalnością w związku?

lojalność, dłonie
fot. PeopleImages/iStock

Lojalność to jedna z kluczowych cech dobrego, udanego związku – nie tylko tego romantycznego. Trudno sobie wyobrazić spełnioną miłość bez zaufania do drugiej osoby, bez pewności, że nie zdradzi nas ani naszych sekretów, nie wystawi nas na pośmiewisko czy kłopoty. Współczesne relacje międzyludzkie to jedne z najbardziej złożonych form interakcji, zwłaszcza w tym nowym pokoleniu. Ale jedną rzeczą, na której nadal lubimy opierać nasze relacje, jest nasz znak zodiaku. Zobacz, co mówi on o twojej lojalności w związku.

Lojalność w związku – jak to jest u każdego ze znaków zodiaku?

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panna w związku może być postrzegana jako najbardziej lojalny typ ze wszystkich. Pozytywne cechy Panny to szacunek, dawanie i lojalność. Panny zawsze okazują swoją miłość poprzez akty wdzięczności. Płyną one prosto z serca, więc Panna nie oczekuje niczego w zamian. Rozumie, jak ważna jest empatia dla utrzymania szczęśliwego i stabilnego związku.

Najbardziej zgodnym znakiem dla Panny jest Rak.

Koziorożec (22 grudnia-19 stycznia)

Koziorożce są zwykle definiowane jako eleganckie, oddane i pełne szacunku. Jeśli chodzi o kogoś godnego zaufania, nie szukaj dalej niż Koziorożec. Jednak Koziorożec ma tendencję do bardziej rozległego, długoterminowego związku. Zwykle dzieje się tak, ponieważ większość Koziorożców ma problemy z zaufaniem i w związku z tym problemy ze znalezieniem właściwej osoby. Dlatego Koziorożec jest zdeterminowany, aby znaleźć miłość, która nie jest na krótki czas.

Najbardziej kompatybilnym znakiem dla Koziorożca jest Byk.

Waga (23 września-22 października)

Szczerze mówiąc, znak Wagi może być najbardziej złożonym znakiem, jeśli chodzi o randki. Postać Wagi może być zarówno dobra, jak i zła. Może mieć np. wysokie pragnienia seksualne, ale może również wykazywać brak zaufania do drugiej osoby. Wagi postrzegają siebie bardziej jako kogoś, kto lubi lepsze i drogie rzeczy w życiu, a także ustawia siebie w pozycji lidera w związku.

Najbardziej kompatybilnym znakiem dla Wagi jest zarówno Wodnik, jak i Strzelec.

Lew (23 lipca-22 sierpnia)

Jeśli chodzi o związek, Lwy pragną głębokiej intymności. Lew jest opisywany jako ten, który daje najwięcej zabawy, romantycznych uczuć i najlepszy seks. Jak na Lwa przystało, ma ogromne serce i rozkwita, dając drugiej osobie najlepszą miłość i właśnie to jest takie dobre w związku.

Najbardziej zgodnym znakiem dla Lwa jest Baran.

Byk (20 kwietnia-20 maja)

Byk jest opisywany jako ten w związku, który ma najwięcej lojalności, zmysłowych uczuć, ale przede wszystkim jest cierpliwy i nie spieszy się z niczym. Byk uwielbia nakładać na siebie uczucia, co oznacza, że ​​będziesz najszczęśliwszą osobą, która otrzyma niekończące się przytulanie i pocałunki, jeśli Byk postawi właśnie na miłość z tobą.

Najbardziej zgodny Byk jest z Koziorożcem.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Po prostu wiedz, że za każdym razem, gdy spotykasz się ze Strzelcem, nigdy nie będziesz się nudzić. Strzelec w związku jest optymistyczny, energiczny i zawsze otwarty na nowe doświadczenia. Strzelec chce, abyś czuł się tak, jakbyś mógł bardziej się jeszcze bardziej otworzyć i nie martwić o nic. Sprawi, że twoje kompleksy zamienią się w zalety. Strzelec uwielbia dobrze się bawić i chce, aby jego partner dzielił z nimi te same beztroskie doświadczenia.

Najbardziej kompatybilnym znakiem dla Strzelca jest znak Barana.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Jeśli chodzi o randkowanie ze Skorpionem, jego natura może być bardzo interesująca. Skorpion nie uznaje ani nie szanuje słabego lub sceptycznego kochanka, raczej woli kogoś, kto zna jego umysł i serce. Skorpiony uwielbiają intensywnie kochać i intensywne rozmawiać. Są tradycjonalistami, angażują się na całego. W 135 procentach są oddani swojemu partnerowi.

Dobrym partnerem dla Skorpiona są Ryby.

Wodnik (20 stycznia-18 lutego)

Wodnik pragnie bardziej mentalnego niż fizycznego połączenia ze swoim romantycznym partnerem. Wodniki są z natury intelektualne i logiczne, więc potrzebują partnera, z którym czują się komfortowo podczas rozmowy i dzielenia się swoimi najgłębszymi pomysłami.

Najbardziej kompatybilnym dopasowaniem dla Wodnika jest Waga.

Ryby (19 lutego-20 marca)

Emocjonalny poziom randkowania z Rybami jest nieco wyższy niż w większości przypadków. Ryby potrzebują bardziej bezpośredniego partnera, aby związek płynął. Bycie w związku z Rybami może być bardzo piękne, ponieważ ich głęboka miłość i empatia tworzą bardzo duchową więź.

Najbardziej zgodnym znakiem dla Ryb jest Rak.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Randkowanie z Bliźniętami jest najłatwiejsze. Bliźnięta są bardzo kreatywnymi i dramatycznymi typami i można je łatwo uznać za jeden z najłatwiejszych znaków do poszukiwania przygód lub zmiany życia. Pokochają cię za kreatywność i dobrą wyobraźnię, a także za wsparcie. Można powiedzieć, że w każdej zabawnej parze zazwyczaj jednym z nich jest Bliźnięta.

Najbardziej kompatybilnym kompanem Bliźniąt jest Waga lub Wodnik.

Rak (21 czerwca-22 lipca)

W związku Rak może wydawać się kimś, kto pielęgnuje i szuka bezpiecznego środowiska, aby być zestrojonym z miłością i fizycznymi doznaniami. Ale to wszystko pod warunkiem, że trafi na osobę, której może zaufać.

Najbardziej kompatybilnym śpiewem Raka jest Panna.