Magia Psychologia

6 znaków zodiaku, które mają wielkie i dobre serca

Magic Moments
Magic Moments
22 grudnia 2021
fot. Irina Vodneva/iStock
 

Na kogo zawsze można liczyć, kto zrobi dla swoich bliskich naprawdę dużo? Sprawdźcie, czy się zgadza!

Rak

Raki są znane z miękkiego serca i życzliwości, więc nie jest niespodzianką, że znalazły się na tej liście. Raki z pewnością mogą wydawać się przytłaczające tym, którzy nie znają ich dobrze, ale ich wyrazy oddania są autentyczne. Starają się pokazać, jak bardzo im zależy i zrobią wszystko, aby być dla ludzi, których kochają.

Ryby

Ryby mają głęboki kontakt z emocjami – zarówno własnymi, jak i emocjami innych. Łatwo wczuwają się w empatię i mają tendencję do brania uczuć i problemów innych jako własnych. Wykazują głębokie zrozumienie i troskę. Chociaż mogą być niezdecydowane, jaka jest najlepsza decyzja, wyczerpią wszystkie możliwości pomocy. Nie spoczną, dopóki ludzie, których kochają, nie zaznają spokoju.

Lew

Lwy są wyjątkowo hojne. Nie zawahają się bronić swoich bliskich. Czują ogromne poczucie lojalności i dumy ze swoich związków i chcą je chronić za wszelką cenę. Chcą podtrzymać na duchu i upewnić się, że inni wiedzą, jak bardzo są dla nich cenni.

Baran

Baran ma zaraźliwą i przytłaczającą energię. Nosi swoje emocje na zewnątrz, ponieważ chce w pełni doświadczyć otaczającego go świata. Jest zawsze blisko i na zawołanie tych, których kocha. Chce wiedzieć, czy jest dobrze. Jeśli ktoś atakuje bliskie mu osoby, potrafi stanowczo stanąć w ich obronie.

Panna

Panna jest powściągliwa i krytyczna, ale pod tą skorupą pozorów, kryje się gigantyczne miękkie serce. Próbuje się chronić, ponieważ wie, jak intensywne są jej emocje i jak wiele potrafi zrobić dla ludzi, których kocha. Zrobi wszystko dla swoich przyjaciół i bliskich.

Koziorożec

Koziorożce są ofiarami podobnego jak Panny stereotypu – ich powściągliwa natura wydaje się powodować, że inni wątpią w ich głębię emocjonalną. Jednak pomimo początkowego wahania, Koziorożce mają gigantyczne serca. Ich opieka jest bardziej praktyczna niż osobista, ale będą dbać o swoich bliskich na tyle sposobów, na ile potrafią. Nie zawsze swobodnie wyrażają emocje, ale zapewniają niezachwiane wsparcie. Nigdy nie wątp w Koziorożca.

Koziorożec bywa zimny, Lew kocha mocno, ale niewłaściwą osobę. Kto w zodiaku kocha najmocniej?


Magia Psychologia

Miłość była i nagle jej nie ma. Zostajesz sama, bez słowa wyjaśnienia. „Znikające” znaki zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
22 grudnia 2021
fot. Photo Beto/iStock
 

Ghosting, bo o nim tutaj mowa, to bardzo brzydka praktyka znikania ze związku bez słowa wyjaśnienia, bez ostrzeżenia. A potem unikanie, udawanie, że się nie znamy itp. Które znaki zodiaku mają do tego skłonności? Sprawdź!

1. Wodnik

Wodnik jest oderwany od rzeczywistości i zdystansowany, tak uważasz? I chociaż prawdopodobnie masz nadzieję, że będziesz tą, którą będzie chciał zatrzymać, nie powinnaś być zszokowana, gdy okaże się Wodnik zniknie – po prostu staraj się nie brać tego zbyt do siebie. Jest niesamowicie niezależny i powściągliwy emocjonalnie, a ponadto ma około 5 innych projektów społecznych, nad którymi pracuje, więc i tak nie ma zbyt wiele czasu…

2. Bliźnięta

Już to zauważyłaś, spędzając z nimi czas, ale Bliźniak ma ogromne problemy z podjęciem decyzji. Powiedzenie „tak” jednej rzeczy zwykle oznacza odmowę innej. Jest tak pochłonięty chwilą i nie zawsze myśli o następnej – więc nie jest zaskoczeniem, że w jednej chwili spędzasz z nimi czas swojego życia, a potem jak za mrugnięciem, on znika.

3. Strzelec

Strzelec jest znany z tego, że jest optymistyczny i przezabawny – lubi spędzać czas cudownie, niezależnie od tego, gdzie się znajduje i z kim jest. Pomyślisz, że wszystko idzie niesamowicie dobrze, aż pewnego dnia on obudzi się z myślą o podróży do innego kraju i całkowicie zapomni, że miał iść z tobą na randkę… albo że w ogóle istniejesz.

„Znikający” partner, czyli wyszedł tylko do sklepu, ale już nie wrócił

4. Ryby

Czy nie skupiał na tobie wszelkiego rodzaju uczuć i uwagi? Tak, najprawdopodobniej. Wbrew powszechnemu przekonaniu, to, że Ryby znikają, nie oznacza, że ​​cię nie lubią. Robią bardzo dużo i będą myśleć o tobie co najmniej 1000 razy, nawet po tym, jak znikną. Ale Ryby lubią płynąć z prądem i nie spieszą się do zobowiązań, więc jeśli zbyt szybko zaczniesz naciskać, znikną, zanim zdążysz pomyśleć.

5. Waga

Szczerze mówiąc, na początku może cię to zmylić to, że Waga pragnie partnerstwa i towarzystwa, prawda? Ale to nie znaczy przecież, że nie będzie mieć ochoty uciekać, gdy sytuacja stanie się niewygodna. Wagi lubią dobrze się bawić i utrzymywać wszystko w spokoju i harmonii, więc jeśli sprawy zaczną zbyt szybko stawać się zbyt poważne lub niewygodne czy konfrontacyjne, Waga wolałaby po prostu zniknąć.

6. Panna

Chociaż Panny są znane z tego, że są bardzo zaangażowanymi partnerami, dzieje się tak dopiero, gdy zdecydują się opuścić swoją strefę komfortu i zaufać komuś – co wymaga od nich dużego wysiłku i dużo czasu.  Jeśli popełnisz błąd, naciskając zbyt mocno, zbyt szybko, to drzwi Panny zatrzasną Ci się przed nosem bez żadnego wyjaśnienia.

https://thoughtcatalog.com/

Oto dlaczego potrzebujesz w swoim otoczeniu przedstawiciela każdego ze znaków zodiaku. To ważne!


Magia Psychologia

Koziorożec bywa zimny, Lew kocha mocno, ale niewłaściwą osobę. Kto w zodiaku kocha najmocniej?

Magic Moments
Magic Moments
14 grudnia 2021
fot. Tijana87/iStock

Tym razem zapraszam do zapoznania się z rankingiem znaków zodiaku wg tego, jak mocno kochają. Kto na szarym końcu? Zgadzacie się z tym?


1. Ryby

Nie ma żadnego znaku, który by jak Ryby serce miał zawsze na dłoni. Nie hamują się, nie wstydzą się tego, co myślą i czują. Są bardzo dumne ze swojej prostolinijnej natury i po prostu od razu przechodzą do rzeczy. Naprawdę wierzą, że jeśli podążą za głosem serca, wszystko się ułoży.

2. Skorpion

Skorpiony ukrywają uczucia. Zdobycie ich zaufania jest trudne. Sprawienie, by przyznali, że cię kochają, jest jeszcze trudniejsze, ale mają najgłębsze dusze i są najbardziej lojalne ze wszystkich znaków. Ponieważ bardzo cenią sobie zaufanie i uczciwość, nigdy nie zdradzą ani nie zwiążą się z kimś, kogo nie kochają na 100 proc.

3. Rak

Są najbardziej emocjonalne ze wszystkich znaków. I potrzebują najwięcej miłości i uwagi. Ile oczekują od innych, tyle właśnie same chcą dać. Mają złote serce i naprawdę cenią każdego w swoim życiu. Jeśli chodzi o osobę, którą wybierają, uwielbiają ją i wkładają dużo wysiłku w związek. Zapamiętają najdrobniejsze szczegóły. Chociaż mogą być nadopiekuńcze, naprawdę dobrze czytają ludzi i zawsze ufają ich osądom.

4. Strzelec

Są najbardziej beznadziejnymi romantykami wśród znaków zodiaku. Wierzą w prawdziwą miłość i bycie z kimś na wieki. Bardzo nieufnie podchodzą do tego, komu oddać swoje serce, ponieważ są skłonne do zranień.  Ale kiedy zdobędziesz ich zaufanie, kochają Ciebie i tylko Ciebie. Kiedy już znajdą tę jedyną osobę, w najlepszy sposób pozwalają sobie na zatracenie się w tym związku. Strzelec zawsze będzie tym, któremu bardziej zależy na związku.

5. Waga

Waga jest znakiem pokoju i harmonii. Kocha naprawdę mocno, ale dla osoby, której odda swoje serce, zrobi wszystko. Wychodzi poza to, o co jest proszona i często zatraca się w tym, jak bardzo jest emocjonalnie zaangażowana w związek.

6. Bliźnięta

Są najbardziej racjonalne ze wszystkich znaków. Rozważają każde za i przeciw. Z wyjątkiem miłości. KiedyBliźnięta pomyślą, że się zakochały, przeskoczą przez ogniste obręcze i podążą za swoim sercem na krańce ziemi dla osoby, która sprawi, że poczuły się w ten sposób. Nigdy nie bój się powiedzieć Bliźniętom, jak się czujesz. One wiedzą, ile kosztowało cię przyznanie się do tego.

7. Lew

Lwy kochają mocno, ale niewłaściwych ludzi. Ich miłość jest nieodwzajemniona i niedoceniana. Niektórzy twierdzą, że ich miłość jest przytłaczająca i przytłacza nawet je, ale kiedy związek jest właściwy, okazuje się, że to, co musiało się zmienić, to nie oni, ale raczej ci, których kochały.

8. Koziorożec

Bywają naprawdę zimne i budują wokół siebie wysokie mury. Za tymi murami ukrywają swoje prawdziwe uczucia. Potrzeba kogoś naprawdę wyjątkowego, aby zdobyć zaufanie Koziorożca, ale nawet wtedy związek bywa dość trudny. Kluczem jest tu czas.

9. Wodnik

Najtrudniejszą relacją, jaką ma Wodnik, jest ta z samym sobą. Wodniki mogą naprawdę mocno kochać innych, ale wiele ich związków kończy się niepowodzeniem, ponieważ nie opanowały kochania siebie. Wodnik to najbardziej wyjątkowy znak ze wszystkich – kiedy go spotkasz, zauważysz, jak różni się od każdego, kogo znasz. Ale miłość to coś, co zawsze było dla niego dość trudne.

10. Baran

Mają twardą powierzchowność i są bardzo porywcze. Są jednymi z najtrudniejszych do zakochania ze względu na ich silną osobowość.

11. Panna

Panna nie stawia miłości na pierwszym miejscu. Bardzo skupia się na sobie i swoich celach. Stara się być perfekcyjna we wszystkich aspektach swojego życia. Z wyjątkiem miłości. Niestety, dopóki nie spotka kogoś, kto może ją nauczyć kochać, praca nad związkiem nie będzie najważniejsza w jej życiu. Choć bycie ponadprzeciętną i sprawianie, że wszyscy wokół przy niej wypadają blado, wiąże się z dumą, sukces bez kogoś, z kim mogłaby się nim podzielić, sprawia, że ​​czuje się trochę samotna.

12. Byk

Byki są najbardziej uparte ze wszystkich znaków. Z trudem przyznają, co naprawdę czują, kryjąc się za sarkazmem. Jeśli uda ci się przekonać Byka do zakochania się w tobie, powodzenia. Musisz mieć grubą skórę i nie brać niczego zbyt osobiście. Mają najsurowszą osobowość ze wszystkich znaków, więc ich najlepszym partnerem jest ktoś zupełnie przeciwny. I to właśnie ta osoba będzie jedyną osobą, która zobaczy, jak bardzo są wrażliwe. Aby się tam dostać, potrzeba tylko pokonać wiele przeszkód.