Go to content

Niebieskie misie SugarBear Hair zbawieniem dla włosów? Kolejny suplement promowany przez gwiazdy

misie
Fot. Instagram/sugarbearhair

Przywykłyśmy do tego, że gwiazdy rodzime i zagraniczne co jakiś czas proponują i promują coraz to inne kosmetyki i suplementy, mające wykazywać zbawienny wpływ na nasze włosy, skórę, paznokcie, oraz figurę. Kolejną nowością, jaka pojawiła się na rynku, jest preparat o nazwie SugarBear Hair. Co to takiego? 

To suplement diety, promowany przez znane przedstawicielki rodziny Kardashian. Młode i śliczne dziewczyny przekonują, że SugarBear Hair to specyfik, który wpływa na poprawę kondycji włosów i zapewni im blask. Zachwalane przez celebrytki tabletki do żucia w kształcie misiów o intensywnym, niebieskim kolorze i jagodowym smaku, to suplement, w skład którego wchodzi 15 naturalnych witamin i minerałów.

Znajduje się tu również cynk, biotyna, witaminy z grupy B, a także olej kokosowy.  Misie nie zawierają żadnych składników podchodzenia zwierzęcego, brakuje więc im białek, żelaza będących ważnym budulcem włosów. Za to jest sporo syropu glukozowego i innych dodatków. Misie nie kosztują też najmniej. Miesięczna kuracja to koszt 30 dolarów, miśki można kupić na stronie producenta.

Hit czy kit – przetestujecie ich skuteczność?


źródło: ofeminin.pl