Go to content

Dzień #4. „Zadbaj o siebie naprawdę” #SlimemGO

Fot. Pixabay / jjill111 / CC0 Public Domain

Dziś dla odmiany mamy dla was zadanie specjalne! Jeśli narzekacie, że brak wam czasu na ruch i macie sporo do zrobienia w domowych pieleszach… ta wymówka jest już nieaktualna!

Na początku włącz głośno ulubioną (nie powolną!) muzykę i wykonaj dowolny domowy obowiązek intensywnie się ruszając. Tańcz, rób przysiady wieszając pranie, podskakuj podczas jego zdejmowania, porozciągaj mięśnie nóg w wykroku myjąca wannę! Mało? Tańcz odkurzając, wykonuj proste ćwiczenia. Naprawdę możesz to robić w trakcie wielu czynności, które codziennie wykonujesz w domu. Oprócz dawki ćwiczeń – dobry nastrój gwarantowany. Poczuj się wolna jak mała dziewczynka.

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.