Go to content

Rozwiązanie akcji #ŁapENDORFINY

Fot. iStock

Sprawdźcie, jak wielka siła tkwi w endorfinach! Nic nas nie dołuje tak, jak jesienno-zimowa słota, kiedy robi się chłodniej, szaro, a wiosna nadal zdaje się być daleką przyszłością. Wiele z nas schowałaby się pod kocem z ciepłą herbatą i zapadła w sen, który pozwoli przetrwać czas jesiennej -zimowej chandry.

Są dwie drogi do wyboru: poddać się i kolejny rok z rzędu wyczekiwać z tęsknotą wiosny, albo nie dać się chandrze i wykorzystać ten czas aktywnie i efektywnie dla siebie. Po raz kolejny pokazałyście, że nie będziecie się biernie przyglądać, że z całą mocą łapiecie za ster i doskonale wiecie, że nie pora na wywieszenie białej flagi. Dziękujemy wam za olbrzymią aktywność i dziesiątki rąk na pokładzie. 

Mamy nadzieję, że cudownie naładowałyście baterie endorfinami na calutką zimę i na tym nie poprzestaniecie! Serdecznie gratulujemy laureatom! BRAWO!

Laureatki prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu – i pseudonim/nick, którym posługiwaliście) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „#Endorfiny”.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY I LAUREACI:

1. Jadwiga Dudek
2. Aleksandra Filipowska
3. Danuta Kalinowska
4. Justyna Berger
5. Bogusia Tatar
6. Gabriela Leśniak
7. Ania Staros
8. Bogda Stankiewicz
9. Karola Nadzieja
10. Barbara Hunder

 

Pachnący zestaw do domu marki Boles d’olor*

W skład zestawu wchodzą:

1 x mikado (patyczki zapachowe)

Patyczki zapachowe, które pochłaniają i rozpraszają zapach w progresywny, delikatny i bardzo trwały sposób. Walorem Mikado jest estetyka, którą można wykorzystać, jako element dekoracyjny w domu lub biurze. Umieść wazon w wybranym miejscu, a po kilku godzinach Twój dom wypełni zapach.

1 x kadzidła naturalne

Kadzidło na bazie neutralnych roślinnych żywic aromatycznych i szlachetnego drewna, do którego dodawane są olejki eteryczne pochodzenia roślinnego. Kadzidło zużyje się w ciągu około 45 minut, ale zapach utrzyma się przez wiele godzin.

1 x saszetka do szafy

Klasyczna saszetka zapachowa idealna do powieszenia w dowolnym miejscu, z praktycznym wieszakiem. Nadaje się do umieszczenia w szafie, szufladzie, wieszaku na ubrania lub pod siedzeniem samochodu.

1 x woreczek do szuflady

Aromatyczne „perełki” zapakowane w tiulową torebkę idealnie nadają się do perfumowania w szufladach. Woreczek może być również stosowany w innych zakątkach domu, w szafie, w walizce oraz w samochodzie.

1 x perfum do wnętrz (spray)

Najłatwiejszy i najszybszy sposób na perfumowanie domu odświeżaczem powietrza, który można stosować w każdym pomieszczeniu. Dzięki wygodnemu dozownikowi, to Ty decydujesz o intensywności zapachu.

1 x olejek do kominka

Zapach Boles d’olor skoncentrowany w małej butelce do stosowania w kominkach ceramicznych. Wystarczy dodać kilka kropel do wody, żeby poczuć zapach.

1 x zapach do samochodu

Mała butelka wypełniona perfumami z drewnianą zakrętką, która działa jak dyfuzor zapachowy. Sznurek umożliwia powieszenie produktu na lusterku wstecznym. Ponadto jego innowacyjny i atrakcyjny design doda nutę oryginalności w Twoim samochodzie.

 

* zapach jest wybierany w sposób losowy przez sponsora nagrody.

Koniecznie odwiedźcie naszego partnera, który ufundował wspaniałe nagrody!

padmashop.pl

bolesdolorpolska

bolesdolorpolska

Akcja trwa od 12.11.2020 do 13.12.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.*

Aktualizacja: 04.12.2020 – Akcja przedłużona do 13.12.2020