Go to content

Poznaj suplement, który pomaga zachować zdrowie

Fot. Pixabay / evitaochel / CC0 Public Domain

Kiedy wyobrażasz sobie swój kolejny dzień życia – czy widzisz siebie, jadącego z rodziną na wycieczkę lub wybierającego się na długi spacer z przyjaciółmi? Czy może zastanawiasz się, jak wytrzymać kolejny dzień z bólem stawów, kręgosłupa lub kolan?

Uporczywy ból stawów to dzisiaj problem już nie tylko starszych – przez siedzący tryb życia i pracy, brak ruchu i złe odżywianie borykają się z nim także młodsi. Jak sprawić, by maź międzystawowa i międzykręgowa odbudowywała się, likwidując uporczywe poczucie bólu?

Jak poprawić mobilność stawów i dać sobie możliwość powrotu do aktywności fizycznej? Jak uniknąć inwazyjnych operacji, stosując naturalne sposoby? Jest na to rozwiązanie.

Chciałabym podzielić się z Wami radością, którą dało mi odzyskanie zdrowia przy pomocy Liquid BioCell® – w 100% naturalnego, organicznego i wegańskiego suplementu diety.

„Lekarze nie dawali mi żadnej gwarancji na życie bez bólu”

Nazywam się Antonina. Jestem emerytowanym nauczycielem i szczęśliwą, aktywną babcią. Kilka lat temu zebrałam plony wieloletniego złego odżywiania, braku suplementacji i nadaktywności fizycznej. Na swoje dolegliwości pracowałam długo – nie dając organizmowi
szans na regenerację i nie dojadając. Czy myślałeś kiedyś, że regularne bieganie, taniec i ćwiczenia na siłowni mogą doprowadzić do problemów ze zdrowiem? Czy w dobie ciągłej promocji odchudzania pomyślałeś kiedyś, że zbyt małe ilości jedzenia mogą niszczyć zdrowie
równie skutecznie, co jego nadmiar?

W efekcie kręgosłup zsunął mi się z krzyża, powodując trudny do zniesienia ból. Nie pomagały suplementy, które zaczęłam stosować w ogromnych ilościach, a lekarze proponowali jedynie operację blokującą kręgosłup – lecz nawet ta operacja nie dawała gwarancji, że będę mogła żyć bez bólu. Wydawało się, że jest stanowczo za późno na wdrażanie racjonalnego sposobu odżywiania, a jedyne dostępne rozwiązania są inwazyjne i niewiele już zmienią.

Całe szczęście, bardzo się myliłam. Suplement z amerykańskiej linii Modere – Liquid BioCell®, znalazła dla mnie córka – lekarz farmaceuta. Jego podstawowe składniki to płynny kolagen, kwas hialuronowy i siarczan chondroityny, które dzięki opatentowanej formule Collagen/HA Matrix Technology™ mają przyswajalność na poziomie 95-98%.

To jedyny taki suplement w skali światowej, stanowiący przełom w dziedzinie wspomagania układu kostno-stawowego.
Przetestowałam wiele różnych suplementów diety, a pomógł mi tylko ten. Dlaczego?

Co sprawia, że Liquid BioCell® jest skuteczny?

„Kolagenem, który ma moc odbudowywania stawów, jest kolagen typu II. Ale musi być on podawany z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymywania nawilżenia i pełni rolę „poduszki”, inaczej stawy i tak będą się ścierały. Można wstrzyknąć kwas
hialuronowy do stawu i jest to praktykowane, ale to działa tylko na jakiś czas. Kiedy stosujemy Liquid BioCell®, systematycznie dostarczamy organizmowi i jednego, i drugiego składnika, dodatkowo blokując enzym, który rozkłada naturalny kwas hialuronowy w organizmie.” – mówi dr Maja Sarah., anestezjolog, której suplement pomógł zwalczyć bolesny stan zapalny stawów.

Siarczan chondroityny – substancja działająca przeciwzapalnie i przeciwbólowo, stanowiąca trzeci główny składnik suplementu, także przyczynia się do jego sukcesu. Dzieła dopełniają pełen antynowotworowych antyoksydantów resweratrol oraz 13 super owoców.

Całość sprawia, że Liquid BioCell® to pełnowartościowy suplement diety, który poprawi kondycję całego organizmu. Gdy zaczęłam brać Liquid BioCell®, ze zdumieniem obserwowałam, jak ból stopniowo ustępuje. Organizm powoli nasycał się kolagenem, kwasem hialuronowym i chondroityną, pozwalając mi na coraz większą aktywność fizyczną. Poczułam, że ból kręgosłupa ustępuje, a ja czuję, że moja mobilność wraca. Z radością odkryłam, że długie spacery i zabawy z wnukami znowu są możliwe – wcześniej problem sprawiało mi nawet pójście do lekarza!

Efektem ubocznym stosowania suplementu okazał się zbawienny wpływ na skórę – nie od dzisiaj w końcu wiadomo, że kolagen stosuje się w kosmetyce i kosmetologii. Świeży, młodzieńczy wygląd skóry okazał się być przyjemnym dodatkiem do odzyskanego zdrowia –
poczułam, że ubyło mi co najmniej 10 lat.

Co na ten temat mówią eksperci i użytkownicy?

Badania kliniczne udowodniły, że w ciągu 28 dni regularnego stosowania Liquid BioCell® ilość kwasu hialuronowego w organizmie zwiększa się aż 60-krotnie. Tak ogromny przyrost składników odżywczych sprawił, że 90% osób z przewlekłym uczuciem dyskomfortu
stawów zaobserwowało poprawę aktywności fizycznej o 40% po 8 tygodniach stosowania suplementu. To są fakty. Ale są też subiektywne opinie osób, które stosują Liquid BioCell®.

„Po 8 latach stosowania produktu czuję się lepiej niż 10 lat temu, kiedy byłam młodsza i zaczęły się moje problemy z dyskopatią. Nie mam żadnej rehabilitacji, a osoba, która prowadziła moją rehabilitację, poleca teraz suplement w swoim gabinecie. Kiedy zaczynałam brać produkt, nie wyobrażałam sobie nawet rezultatu, którego doświadczyłam.

Przeprowadzono 37 badań klinicznych suplementu i uzyskano 7 patentów. Nie spotkałam się do tej pory z produktem, który byłby do tego stopnia technologicznie i naukowo przebadany, opracowany.” – mówi Barbara Gryczka, która stosuje suplement od wielu lat.
Ale jest też liczne grono naukowców, w tym lekarzy, którzy do nowych suplementów podchodzą sceptycznie – rynek ten jest bowiem od lat zalewany falą coraz to nowszych preparatów, a ich działanie jest mocno dyskusyjne. Liquid BioCell® wyróżnia się spośród nich
udowodnionym naukowo działaniem, prędzej czy później przekonując do siebie kolejnych sceptyków.

„Jestem naukowcem i do wszystkiego podchodzę od strony nauki. Wszystko muszę zrozumieć od podstaw, żeby w to uwierzyć. Ja spotkałam się z tym produktem przez przypadek, ponieważ mój mąż nie mógł podnieść prawej ręki bez pomocy lewej ręki. Lekarze
dawali mu dwa wyjścia – operacja wymiany stawu w ramieniu albo życie z bólem do końca życia. Jest wiele preparatów na rynku i każdy będzie mówił: wezmę sobie ten kolagen, albo inny, bo jest tańszy. Ale nie ma drugiego produktu, który robił by to, co robi Liquid BioCell®.

On jest tak przygotowany, że odbudowuje organizm na poziomie komórkowym, jest wchłaniany bezpośrednio do komórek. Tkanka łączna składa się w 90% właśnie z kolagenu, kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny – czyli podstawowych składników suplementu.

Zoptymalizowanie komórki preparatu Liquid BioCell® tak, żeby była wchłaniana w 95-98% jest jednym z największych osiągnięć przemysłu antystarzeniowego w dzisiejszych czasach.” – mówi dr Grażyna Pajunen, organizatorka wielu wykładów i spotkań dotyczących
Liquid BioCell® na całym świecie.

Jeśli borykasz się z problemami zdrowotnymi i chciałabyś poprawić swoją mobilność, uniknąć operacji i odbudować układ kostno-stawowy, skontaktuj się ze mną. Pomogę ci dobrać odpowiedni suplement z linii Modere, dzięki któremu odzyskasz zdrowie.

Antonina Matyszczuk, dietetyk – (484) 432-1011, e-mail: [email protected]