Go to content

Najlepszy dzień, by poznać lepszą „siebie” – to dziś. Akcja „14 dni dla mojego ciała”

Fot. iStock / kieferpix

Styczeń za nami… A razem z nim odpłynęły, wyfrunęły – małe i duże postanowienia, te wszystkie zmiany, których ponoć tak bardzo chcemy. Te wszystkie obietnice, że tym razem „inaczej”, że damy radę i że wszystkim „pokażemy”, jakie to jesteśmy twarde. I co?

Nie bójcie się, nie będziemy nikogo ani rozliczać, ani rugać. Bo zmian i tych wszystkich postanowień trzeba mocno chcieć.

Przede wszystkim… dla siebie – nigdy po to, by coś komuś udowodnić.

Właśnie dlatego postanowiłyśmy przygotować dla was akcję  „14 dni dla mojego ciała”. Dwa tygodnie – to na tyle mało, by rozsądnie zaplanować, a potem zrobić „coś” dla siebie – i wystarczająco dużo, by poczuć, że to nasze działanie ma sens, że warto!

14 dni – by pokochać na nowo swoje ciało, by pochylić się nad nim z czułością – a nie z obowiązku. By wystarczyło motywacji i chęci, a także czasu, by nie tylko poczuć na swoim ciele realne zmiany, ale też oswoić nowe rytuały, zaakceptować te zmiany w swoim życiu i…

… chcieć więcej!

evree-ikona-twarzWyzwanie #1 – Twarz

Jedną z pierwszych osób, których twarz powita cię rano – jesteś ty sama. Pora przestać szukać wymówek i zrobić dla siebie kilka drobiazgów, które zmieniają naprawdę wiele!

Jak na nowo uśmiechać się do siebie w lustrze bez makijażu? Przede wszystkim musimy pamiętać, że nasza uroda – wbrew pozorom, to nie tylko powierzchowność – ale i dobre samopoczucie oraz zdrowie, zdrowie naszej skóry.

Wystarczą 4 małe kroki i odrobina samodyscypliny, by po kilku dniach poczuć różnicę. Spróbujcie koniecznie. Rozpoczynamy „14 dni dla mojego ciała” – z uśmiechem i wysoko uniesioną głową.

Cztery kroki, by radość była widoczna na twojej twarzy „na kilometr”

1. Demakijaż i oczyszczanie

2. Peeling

3. Tonizacja

4. Nawilżanie i ochrona

To, co w pielęgnacji jest najważniejsze – to zwykła regularność. Pamiętaj o podstawowej pielęgnacji – a już po kilku dniach zobaczysz różnicę w wyglądzie swojej skóry. Możesz eksperymentalnie spróbować zrezygnować z makijażu – lub po prostu zmywać go od razu, po powrocie do domu. To również bardzo pomaga odsapnąć twojej skórze. Gotowa?

Małe rzeczy, wiele zmieniają.

Akcja „14 dni dla mojego ciała”

Co trzeba zrobić?

ZADANIE KONKURSOWE: 

Specjalnie dla was przygotujemy cztery wyzwania dla waszego ciała. Dziś pierwsze z nich – regularna pielęgnacja skóry twarzy. W kolejnych dniach zajmiemy się naszymi dłońmi, ciałem i stopami. 14 dni – to niewiele, ale wystarczająco długo, by zobaczyć i poczuć różnicę.

twarz-h.fw_ evree-ikona-dlonie-roz evree-cialo-roz stopy-h.fw_

W komentarzach do artykułów – piszcie, co wam udało się dobrego zrobić dla ciała. Jak przez te 14 dni dbacie o siebie – bez pośpiechu, bez wyrzutów sumienia, z troską i miłością. Zadbajcie o siebie w nowym roku, wszystko w waszych rękach!!!

PS: Liczy się jak zawsze wasza kreatywność i sumienność, dodawajcie komentarze regularnie.

Najfajniejsze komentarze nagrodzimy fantastycznymi kosmetykami marki evrēe–  partnera naszej akcji.

Evree grey Logo+claim

Nagrody:

10 x zestaw Super Slim, w którego skład wchodzi:

  • SUPER SLIM MODELUJĄCY OLEJEK DO CIAŁA,
  • SUPER SLIM NAWILŻAJĄCY OLEJEK DO MYCIA CIAŁA
  • SUPER SLIM WYGŁADZAJĄCY CUKROWO-SOLNY PEELING DO CIAŁA
Olejek-do-ciała-SS Super Slim Peeling Super Slim Olejek Prysznic

Super Slim

Czas trwania akcji: 17.02.2017 – 12.03.2017. Ogłoszenie wyników nastąpi do 21.03.2017 roku.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


 

[aktualizacja] Czas trwania Akcji zostaje przedłużony do 12.03.2017 r.