Lifestyle

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Magic Moments
Magic Moments
18 sierpnia 2021
2 z 2

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Fot. iStock/AleksandarNakic

Strzelec

Strzelce to osoby żądne przygód, zalotne i kochające zabawę, które żyją dla dreszczyku emocji. W sypialni bawią się i nie boją próbować nowych rzeczy. Są niezwykle uczciwe i porozmawiają ze swoim partnerem o swoich potrzebach i pragnieniach. Z drugiej strony, ci wędrowcy łatwo się nudzą, więc potrzebują różnorodności, zabawy i spontaniczności w swoim życiu seksualnym.

Znaki zgodne seksualnie: Lew, Baran, Bliźnięta

Koziorożec

Koziorożce są powściągliwe i konserwatywne, ale mają reputację jednego z najbardziej seksualnych znaków zodiaku. Publicznie zazwyczaj są bardzo opanowane, ale to dlatego, że swoją spontaniczność zachowują na czas spędzany w sypialni. Koziorożce są zmysłowe i mają wyjątkowo silny popęd seksualny, dzięki czemu możesz spodziewać się namiętnego seksu przez całą noc.

Znaki zgodne seksualnie: Rak, Byk, Panna

Wodnik

Wodniki uwielbiają seks i jeśli ich partner wie, jak je pobudzić zarówno psychicznie, jak i fizycznie, będą w niebie. Są entuzjastyczne, niekonwencjonalne i bardzo pomysłowe w sypialni, co oznacza, że lubią próbować nowych rzeczy, aby ich życie seksualne było ekscytujące. Są lojalnymi partnerami, ale w związku mogą być nieco emocjonalnie oderwane.

Znaki zgodne seksualnie: Bliźnięta, Wodnik, Strzelec

Ryby

Ryby to marzyciele, którzy są bardziej skupieni na przyjemności partnera niż na własnej. Są hojne, empatyczne, zmysłowe, intuicyjne i doceniają romantyczne gesty. W łóżku są zabawne, dzikie i pomysłowe. Ryby muszą rozwinąć emocjonalną intymność zanim dojdzie do seksu.

Znaki zgodne seksualnie: Skorpion, Rak, Panna

 

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Dwie zodiakalne pary, których związek przetrwa wszystko. Nic ich nie rozdzieli

Magic Moments
Magic Moments
23 sierpnia 2021
fot. eliz19/iStock
 

Niektórzy ludzie są po prostu dobrzy w utrzymywaniu związków i dokładnie wiedzą, co i jak robić, żeby ich więź zacieśniała się i była trwała, stała na solidnych podstawach. Są szanse, że znasz pary, których zdają się nie imać żadne burze i niepowodzenia. Nie da się ich rozdzielić i bez względu na to, co się stanie, zawsze odnajdą do siebie drogę powrotną. Ich miłość jest tak silna, że nic nie może ich złamać. NIC.

A co ze znakami zodiaku? Czy są jakieś pary zodiaku, których nie da się rozdzielić? Czy są jakieś pary zodiaku, którym naprawdę pisane jest być razem choćby nie wiem co?

Waga i Lew

To chyba najciekawsza para zodiaku. Połączenie dumnego Lwa, ponad wszystko lubiącego, gdy ktoś o niego zabiega i wciąż adoruje i Wagi, która z kolei najbardziej lubi… zabiegać i adorować, uwielbiać kogoś.  Dwie silne osobowości, które potrafią się nawzajem docenić. Jedno podziwia drugie. Coś wspaniałego.

Lew nie jest łatwy „w obsłudze”. Ten samozwańczy lider dla większości będzie osobą irytującą, ale nie dla Wagi. Dla niej ta zarozumiała poza jest oznaką silnej osobowości. Waga kocha wyrafinowanego Lwa i sposób, w jaki psują ją luksusami. Oboje chcą prowadzić wystawny styl życia. Nic dziwnego, że się w sobie zakochują i kochają na zabój! Waga może być nieco zaborcza i mieć problemy z zaufaniem, ale ponieważ tak, jak Lew, nie ma problemów z komunikacją, wszelkie nieporozumienia wyjaśniają na bieżąco, a ewentualne konflikty gasną, zanim zdążą zapłonąć.

Panna i Wodnik

Ich dopasowanie jest zapisane w gwiazdach. Co sprawia, że to tak wyjątkowa para? Oboje chcą tego samego – wspaniałej wspólnej przyszłości i dobrego życia. Nie oglądają się za siebie. Osoby spod znaku Panny chcą pomagać innym, te spod znaku Wodnika natomiast chcą uczyć, dzielić się swoją wiedzą. Czyż nie uzupełniają się idealnie?

Panna z pewnością zna wiele miłosnych trików. Wie dokładnie jak sprawić, by Wodnik się w niej zakochał. Jest praktyczna, a Wodnik to marzyciel. Oboje lubią intelektualne dyskusje i szybko „zapalają się” do nowych pomysłów i koncepcji. W trudnych chwilach razem próbują znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Choć przemądrzały Wodnik działa czasem na nerwy Pannie, nie zagraża to ich relacji.