Lifestyle

Te zdjęcia poprawią ci nastrój lepiej niż komedia romantyczna. Za co tak JE kochamy?…

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 października 2016
Fot. Fotos Frei Schnauze by Christian Vieler
 

Ten fotograf uwielbia robić zdjęcia psom, które… łapią przekąski. Efekt oceńcie sami, oglądając poniższy filmik. Tak, wiem, pewnie macie to w domu 🙂 Więc, łapcie za aparaty i portretujcie swoich pupili :). To wspaniała  kuracja anty-jesienno-depresyjna, prawda? Z resztą, może wystarczy sam spacer z psem i jego patykiem, albo inną, ulubioną zabawką? Nie zapomnijcie o smakołykach!

Uwaga! Oglądać razem z psem 🙂
Zródło: Fotos Frei Schnauze by Christian Vieler

 


Lifestyle

Magiczne słowa, które trzeba powtarzać codziennie naszym córkom. Ten tata to potrafi!

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 października 2016
Fot. iStock/gpointstudio
 

Jak wychować córkę na kobietę silną i pełną wiary we własne możliwości, a jednocześnie traktującą z szacunkiem innych? Można na przykład powtarzać jej jak mantrę kilka zdań, aż znajdą miejsce w jej sercu, na stałe. Z resztą, te słowa potrzebne są także naszym synom. A może i nam wszystkim?

Ten tata robi to codziennie. I za to go kochamy. Rano, zaraz po myciu zębów i tuż przed wyjściem do szkoły, staje ze swoją córeczką przed lustrem i prosi, by patrząc w swoje odbicie, powtarzała:

Jestem silna. 

Jestem mądra.

Pracuję ciężko.

Jestem piękna.

Jestem godna szacunku.

Nie jestem lepsza od innych.

Ale też nikt nie jest lepszy ode mnie.

Jestem wspaniała.

Jeśli upadnę, podniosę się.


Źródło: Daily Mail

 


Lifestyle

Konferencja dla Kobiet „Dobrze mi” Kraków. Zapraszamy!

Redakcja
Redakcja
1 października 2016

Już 15 października w Krakowie

Zapraszam Cię na cieszącą się ogromnym powodzeniem konferencję, na której kobiety zawsze odnajdują inspirację, motywację, wsparcie i siłę do zmian.

Tu nikt nie mówi, że nie masz prawa, nie nadajesz się, jesteś egoistką, jesteś niewystarczająco dobra, nie poradzisz sobie i że w głowie Ci się poprzewracało, bo od życia chcesz więcej…

Tu się dowiesz, że jest dokładnie odwrotnie.

Tu otrzymasz narzędzia i moc do kreowania swojego wymarzonego i spełnionego własnego świata.

Możesz a nawet musisz zadbać o to, aby było Ci życiu dobrze, bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi…

To będzie prawdziwy C (ciało) U(umysł) D(dusza)…

Nasza konferencja to pierwszy w Polsce projekt biorący na tapet to, po co żyjemy – czyli szczęście, dobre samopoczucie i spełnienie w życiu. Sukces połączony z harmonią. Jest to inspirujące, interaktywne wydarzenie dla kobiet, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o ciało i ducha, poczuć w sobie moc do działania, przełamać stereotypy. Unikalne połączenie wiedzy, motywacji i inspiracji przekazywanej przez najwyższej klasy coachów, specjalistów od samorozwoju, związków, autorów książek, ludzi sukcesu.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

****

Konferencja dla Kobiet „Dobrze mi”.

KIEDY: 15 października- sobota

GODZINY: 10.00 – 15.00

GDZIE: MIODOSYTNIA, Św. Wawrzyńca 6

WIĘCEJ INFORMACJI: www.dobrzemi.com.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

TWOJA INWESTYCJA

69 zł 1 osoba – cena promocyjna do poniedziałku 10 października – później cena rośnie do 89 zł.

120 zł 2 osoby – cena promocyjna do poniedziałku 10 października – później cena rośnie do 160 zł.

Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl

lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:

Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

****

PROGRAM

10.00 – 10.30 – Rejestracja

10.30 – 10.35 – Powitanie Uczestniczek

10.35 – 11.20 – Z cyklu „Jej historia” – „Nie mogę nie istnieje!” – Marta Sikora

11.20 – 11.30 – Networking

11.30 – 12.15 – „Życie cudem jest – o cudach codzienności” – Ewa Łukasiewicz

12.15 – 12.25 – Networking

12.25 – 13.10 -„Wizja życia pisana ręką kobiety” – Justyna Pasionek

13.10 – 13.35 – Networking

13.35 – 14.20 – „Cuda codzienności z lotu ptaka” – Beata Jurasz

14.20 – 14.30 – Networking

14.30 – 15.00 – Podsumowanie i Zakończenie

Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl

lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:

Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

logo-beztla

****

PRELEGENCI:

EWA ŁUKASIEWICZ – Psycholog, pedagog, lingwistka, trener umiejętności miękkich, współtwórca portalu moc2 oraz właścicielka Flow Project. Absolwentka UW i SWPS oraz Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego ośrodka INTRA. Z rozwojem osobistym związana od 2010 roku. Spędziła tysiące godzina na salach szkoleniowych zarówno jako trener, jak i jako uczestnik. Całą zdobytą wiedzę najpierw sprawdza w praktyce, a potem przekazuje dalej na swoich szkoleniach. Prowadzi zarówno małe otwarte warsztaty, jak i większe szkolenia dla firm oraz wykłady na największych polskich uczelniach (m.in.SGH, UW, UMSC, Politechnika Śląska).

Uczestnicy podkreślają bijący od Ewy entuzjazm, naturalne Flow, charyzmę oraz autentyczne zainteresowanie uczestnikiem. Każde szkolenie z Ewą to moc praktycznej wiedzy, przydatne ćwiczenia oraz motywacja do działania i wiara we własne możliwość.

JUSTYNA PASIONEK –  O sobie często mówi „Z wykształcenia matematyk, z pasji instruktor fitness, który uczy na co dzień jak mieć więcej sił i energii do realizacji swoich zadań”. Choć miesiąc wrzesień jest tym miesiącem, w którym postanowiła zakończyć swoją 16 letnią karierę instruktora pilates, to wciąż przekazuje  wiedzę na temat wpływu ruchu na jakość codziennych działań i sposób na większą pewność siebie. Justyna jest twórcą warsztatów i treningów o  Holistycznym Podejściu do Produktywności i Efektywności.  Praca z ciałem, uczenie innych, fascynacja wpływem mózgu na efektywność działań, oraz harmonia pomiędzy biznesem a  życiem prywatnym to jej pasje i zainteresowania, które połączyła w autorski program o nazwie „Lepszy Sposób Działania” budzący coraz większe zainteresowanie.

Prowadzi internetowy program Trzy Kroki Do Szczęścia,  gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi pokazuje korzyści płynące ze świadomej strony życia. To inspiracje i wskazówki, które znalazły zastosowanie u osób odnoszących sukcesy w swojej dziedzinie. www.justynapasionek.pl

BEATA JURASZ –  Dziewczyna z Podkarpacia, psychopedagog kreatywności, trener biznesu, life & business coach, trener międzynarodowego programu „Odyssey of the Mind”autorka książki pt. Uwolnij tak”, kolekcjonerka sukcesów swoich klientów, współautorka dwóch książek z dziedziny kreatywności i rozwoju osobistego. Zrealizowała cykl wywiadów na temat zmiany na kanale YOUTUBE pt. Coach Café. Od 2015 roku prowadzi swoje autorskie show interaktywno-motywacyjne dla kobiet pt. „Uwolnij ptaka”. Od tego czasu uczestniczyło w nim kilkaset kobiet w wielu miastach Polski oraz w Paryżu i Londynie. www.beatajurasz.pl

MARTA SIKORA –  Z zawodu farmaceutka, która kilka lat temu wyjechała do Egiptu, gdzie z mężem utworzyli pierwszą klinikę medycyny estetycznej; w ciągu 3 lat projekt urósł do 4 klinik. Marta uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podążając za swoja pasją do rozwoju osobistego, została certyfikowanym trenerem i coachem. Otrzymała specjalny certyfikat od znanego na świecie, Jacka Canfielda, by uczyć i szkolić z zakresu zasad sukcesu. Jack Canfield jest uznawany na #1 Coacha Sukcesu w Ameryce; przyznawany przez niego certyfikat uprawnia do używania jego własnych narzędzi i technik w szkoleniach danego trenera. Marta jest coachem, trenerem i mówcą, inspiruje i pokazuje, jak zmienić życie na lepsze: osiągnąć sukces w pracy i życiu prywatnym, uwolnić się od negatywnych nawyków i stworzyć nowe, korzystne. Uwielbia obserwować postęp i odkrywanie nowych talentów u swoich odbiorców. Marta przeprowadza spotkania 1 na 1, w małych grupach oraz wykłady dla większej ilości osób. Osiągnięcia jej klientów wciąż zachęcają ją do dzielenia się skutecznymi strategiami i narzędziami z publicznością, by więcej osób mogło skorzystać z niezawodnych zasad sukcesu.” Strona internetowa: www.successwithmarta.com

****

Przyjdź, skorzystaj i dowiedz się, jak może być Ci w życiu dobrze!

Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl

lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:

Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

69 zł 1 osoba – cena promocyjna do piątku   – później cena rośnie do 89 zł.

120 zł 2 osoby – cena promocyjna do piątku 2 września – później cena rośnie do 160 zł.

logo-czcionki-do-wyboru11


Zobacz także

7 odkryć psychologicznych, które mogą cię zaskoczyć

Tak, kocham twojego eks

Tak, kocham twojego eks. Dla mnie jest ideałem

Daniel QCZAJ: nieustannie staram się ukochiwać siebie, tego małego chłopca, który krzywdzony był w dzieciństwie