Go to content

„Mam nadzieję, że czujesz, że jesteś dla nas Najważniejsza i Wyjątkowa”. Akcja „List do dziecka

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Skarbie,

na długo przed Twoim urodzeniem zastanawiałam się czy w ogóle kiedyś spotkam kogoś z kim będę chciała założyć rodzinę, czy wezmę ślub, czy będę miała dzieci. Dziś już wiem, że potrzeba wiele cierpliwości, ale marzenia się spełniają.

W momencie, w którym spotkałam Twojego Tatę wiedziałam, że to osoba, z którą chcę spędzić resztę życia. W dniu naszego ślubu byłam najszczęśliwsza na ziemi. Miałam swoją rodzinę, ale  brakowało w niej kogoś. Brakowało Ciebie.

Gdy razem z Tatą zobaczyliśmy dwie kreseczki na teście ciążowym nie potrafiliśmy ukryć łez. Staliśmy przytuleni do siebie i płakaliśmy jak dzieci. Nasze marzenie się spełniło mieliśmy Ciebie.

Te dziewięć miesięcy kiedy nosiłam Cię pod sercem były dla nas przełomowe. Pierwsze USG, pierwszy twój widok na ekranie monitora, usłyszenie bicie serduszka, Twoje ruchy, kopniaki… to coś niezwykłego. Nie sposób tego opisać, to trzeba przeżyć i zachować w pamięci na zawsze.

Dziś, gdy spoglądam na zdjęcia z okresu ciąży, kiedy byłaś jeszcze u mnie w brzuszku nie mogę wyjść
z podziwu, że jeszcze niedawno mogłam Cię tylko podglądać u ginekologa, a teraz trzymam Cię w ramionach. Dotykam, rozmawiam z Tobą, a Ty uśmiechasz się na mój widok, czym niejednokrotnie mnie rozczulasz.

Kochanie, choć jesteś jeszcze bardzo malutka, mam nadzieję, że czujesz, że jesteś dla nas Najważniejsza i Wyjątkowa. Razem z Tatą mamy nadzieję, że sprostamy temu niełatwemu zadaniu i będziemy dla Ciebie dobrymi rodzicami. Każdego dnia staramy się, aby niczego Ci nie brakowało, ale tak naprawdę, to czas zweryfikuje to, czy udało nam się wychować Ciebie na dobrego człowieka i przekazać Ci odpowiednie wartości. Kochamy Cię.

 

Chciałabym być podpisana jako Mama Wspaniałej.

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji