Go to content

Seks oralny. 10 rzeczy, o których faceci powinni się w końcu dowiedzieć

Już od dłuższego czasu myślałam nad jakimś „regulaminem dotyczącym seksu oralnego” dla panów. Tak, REGULAMINEM, a nie poradnikiem. Bo nad samą techniką to nie ma się co rozwodzić – każdy lubi co innego. Można natomiast stworzyć pewien zbiór zasad, których trzeba przestrzegać. I to zarówno w sytuacji, gdy to my robimy wam dobrze ustami, jak i wtedy, kiedy w ruch idzie wasz język. Gotowi? No to lecimy.

Mówcie, kiedy kończycie

Może się wydawać, że to takie nieromantyczne… Jeśli ubierzecie to w fajne słowa, to nawet może być sexy, naprawdę. Wulgarność na pewno się sprawdzi. Odradzam natomiast strzelanie z zaskoczki, bo to trochę tak, jak naciskanie komuś na butelkę, gdy z niej pije. Może się zakrztusić, serio.

Doceniajcie to, co robimy

Przecież robienie loda to absolutny standard dzisiaj, więc nie ma się czym zachwycać? Oj, żebyście się nie przejechali. Nie musicie zaraz dziękować i obsypywać nas płatkami róż, ale fajnie jest usłyszeć, że wam się podobało.

Rewanżujcie się

Fajnie, jeżeli potem potraficie nam się odwdzięczyć równie dobrym seksem oralnym w waszym wykonaniu. To naprawdę działa dla was na korzyść, bo chętniej będziemy przejmowały inicjatywę i same schodziły w dół.

Myślcie, co robicie

Machanie jęzorem bez celu jest trochę bez sensu, ale rozumiem – trzeba odbębnić. Zanim zaczniecie nas pieścić językiem, zastanówcie się, czego chcecie. Doprowadzić nas do orgazmu czy tylko podniecić? To ważne, jaki macie cel, bo do tego warto dostosować technikę. A jak widzicie, że coś idzie nie po waszej myśli, to odpuście albo dopytajcie.

Używajcie rąk…

ZAWSZE, kiedy to możliwe. Zarówno wtedy, gdy to my robimy wam dobrze (można trzymać za włosy, gładzić po ramionach, dotykać policzków, pieścić piersi…), jak i w odwrotnej sytuacji (wkładajcie palce, dotykajcie naszych ud, pośladków, piersi, brzucha).

…ale kontrolujcie ich ruchy

Szarpanie za włosy nie zawsze jest przyjemne. W najlepszym wypadku tylko zajęczymy lub krzykniemy. W najgorszym wypadku zaciśniemy zęby na penisie. Słabo, prawda? Dlatego kontrolujcie siłę waszych rąk.

Strona 1 z 2
Czytaj dalej…

Fot. iStock/kieferpix

1/1 Seks oralny. 10 rzeczy, o których faceci powinni się w końcu dowiedzieć

Nie gapcie się jak seryjni mordercy

My też lubimy kontakt wzrokowy, ale wy to już czasem przesadzacie. To oczywiście podniecające, gdy rozbieracie nas wzrokiem, ale nie możecie gapić się na nas non stop z takim dziwnym i przerażającym wyrazem twarzy. Czasem aż strach podnieść wzrok.

Nie odpuszczajcie, gdy już dojdziemy

Rach, ciach i pozamiatane? Tak, to duży sukces, że udało wam się za pomocą języka wywołać orgazm, ale to nie powód, żeby szybko przechodzić do kolejnego punktu programu. To idealny moment, żeby nieco zmienić technikę i spowodować kolejny, jeszcze mocniejszy orgazm.

Całujcie nas

To cholernie upokarzające, gdy po zrobieniu loda odwracacie głowy, żebyśmy tylko was nie pocałowały. Musicie liczyć się z tym, że będziemy zachowywały się podobnie. Mało tego! Z niechęcią będziemy później uprawiały seks oralny. I to wasz wina.

Szanujcie to, co mówimy

Jeżeli nie połykamy, to nie połykamy – nie zmuszajcie nas. Jeżeli chcemy, żebyście zakładali prezerwatywy – zakładajcie je. Jeżeli nie lubimy, gdy wkładacie nam palce – nie wkładajcie. Proste? Proste.


 

Na podstawie: Cosmopolitan