Go to content

Jak osiągnąć orgazm w trakcie seksu analnego?

Zrobiłam ostatnią małą, anonimową sondę wśród koleżanek, by dowiedzieć się, po co właściwie uprawiają seks analny. Odpowiedzi w większości były podobne: „bo chciałam sprawdzić, czy to faktycznie takie przyjemne”, „bo chciałam urozmaicić nasze życie seksualne”, „bo mój partner bardzo nalegał”, „bo wydaje mi się, że jest to wejście na wyższy poziom zaawansowania w seksie”. Żadna z nich nie odpowiedziała, że chce np. mieć lepszy orgazm. Bo… szczytowanie i seks analny? Przecież on ma być tylko formą atrakcji dla faceta, a nie fantazją kobiety… No ręce mi opadły, naprawdę. Sam robienie czegoś dla kogoś, tylko po to, żeby go zadowolić, jest słabe. I rezygnacja z własnej przyjemności też jest słaba. Otóż, moje drogie, w trakcie seksu analnego można mieć nieziemski orgazm. Trzeba tylko połączyć kilka technik i sztuczek.

Zaplanujcie to

Seks analny to nie jest coś, co można odbębnić w kwadrans. Zaplanujcie wasze miłosne igraszki na weekend i oddajcie dzieci do dziadków. Uwierz mi, że takie planowanie będzie was dodatkowo nakręcało.

Upewnij się…

…że na pewno chcesz uprawiać seks analny, a twój facet cię nie skrzywdzi. Jeśli jest typem, który daje się ponieść, nie bacząc na twoje doznania, lepiej odpuścić.

Kup lubrykant

Naprawdę go potrzebujesz, ponieważ odbyt nie jest tak nawilżony, jak pochwa. Jeśli nie chcesz, żeby bolało, zadbaj po poślizg.

Załatw gumki

Nawet jeśli jesteście ze sobą od wielu lat, lepiej zastosować prezerwatywy. Nie chodzi tylko o choroby weneryczne, ale także o zwykłe zakażenia – facet będzie przecież wkładał penisa w niezbyt higieniczne miejsce. Po co mu zapalenie cewki moczowej? Bezpieczeństwo i higiena to podstawa.

Zacznijcie powoli

Musisz być rozluźniona i podniecona, dlatego zacznijcie od pieszczot całego ciała. Musisz być naprawdę mocno nakręcona, więc przyłóżcie się do gry wstępnej. Uprawiajcie najpierw klasyczny seks i oralny. Potem jego palec może powędrować do celu. Lepiej, żeby nie zaczynał od wkładania penisa.

Strona 1 z 2
Czytaj dalej…

Fot. iStock/stock_colors

1/1 Jak osiągnąć orgazm w trakcie seksu analnego?

Komunikujcie się

Jeżeli on robi coś, co ci nie odpowiada, powiedz o tym, zamiast zagryzać zęby, bo będzie tylko gorzej.

Nie spieszcie się

Na pornosach często pokazują ostrą jazdę, ale wy powinniście mieć wolniejsze tempo. Przynajmniej na początku. Kluczowe jest stymulowanie kilku punktów na twoim ciele. Jeśli on ma problem z podzielnością uwagi, sama zajmij się swoimi piersiami, łechtaczką i pochwą.

Nie zmuszaj się

Orgazm nadejdzie tylko wtedy, gdy będziesz rozluźniona i zadowolona z tego, co się dzieje. Dlatego, jeśli odczuwasz ból, nic z tego nie będzie. Sięgnij po lubrykant, bo najprawdopodobniej brakuje nawilżenia. Możesz też przejąć inicjatywę i usiąść na partnerze. Jemu natomiast powiedz, żeby pieścił palcami twoją łechtaczkę. To najlepszy sposób na osiągnięcie orgazmu. Nie rezygnuj zbyt szybko, bo im dłużej trwa penetracja, tym bardziej twoje ciało się przyzwyczaja, a seks staje się przyjemniejszy.

Dobrej zabawy!

Na podstawie: Your Tango