Magia Związek

Jak tam u ciebie z wiernością? Wiele o tym powie twój znak zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
8 listopada 2021
dotyk
fot. PeopleImages/iStock
 

Zbyt często skupiamy się na tropieniu niewierności. Ale pamiętajmy, że szukanie negatywów tam, gdzie może ich nie być, może być niebezpieczne dla związku. Oszukiwanie jest jak nałóg: im więcej oszukujesz, tym bardziej chcesz i tym lepsza możesz się stać w ignorowaniu swojego moralnego kompasu. Czy twój partner jest otwarty? Czy czujesz, że jest z tobą szczery? Jeśli nie masz poczucia, że ukrywa coś przed tobą, prawdopodobnie faktycznie tego nie robi. Jeśli ktoś jest otwarty na jedną rzecz, prawdopodobnie jest otwarty na większość rzeczy w swoim życiu. W końcu musisz zaufać swojemu przeczuciu. To, że nie widzisz czerwonych lampek, nie oznacza, że ich brakuje, oznacza to po prostu, że ich nie dostrzegasz. 

Ranking znaków zodiaku od najwierniejszych do… tych nieco mniej

1. Rak

Dopóki potrzeby emocjonalne Raka są zaspokajane, a on czuje się bezpieczny w swoim związku, jest wierny. Raki wierzą w znalezienie bratniej duszy i zapuszczenie korzeni. Nie mieszają, nie kombinują, są prostolinijne, jeśli chodzi o relacje. Dopóki czują się doceniane przez partnera, nawet nie rozważają odejścia.

2. Skorpion

Może trochę potrwać, zanim Skorpion straci czujność i pozwoli komuś zbliżyć się do siebie. Ale kiedy już nawiąże silną relację, jest niezwykle wierny. Jednakże, jeśli jego zaufanie zostanie nadszarpnięte, wtedy sprawy mogą się popsuć. Skorpiony nie są ponad zemstą i mają cały arsenał, z którym gotowe są zrobić. Są dokładnie tak samo wierne jak ich partner i ani minuty więcej. Bycie kozłem ofiarnym nie pasuje do nich, więc aby odzyskać poczucie własnej wartości, potrzebują zemsty.

3. Koziorożec

Koziorożce bardzo poważnie traktują zobowiązania i są jednym z najwierniejszych znaków zodiaku. Jeśli są w silnym związku, prawdopodobnie od razu zaczęły myśleć o przyszłości i nie będą chciały robić nic, aby jej zagrozić. Jeśli nie są szczęśliwe w związku, najprawdopodobniej go rozwiążą, lecz nie zdradzą swojego partnera. Jeśli związek ma problemy, są chętne do pracy nad nim.

4. Panna

Panny są niezwykle wierne, ponieważ nie tylko są bardzo praktyczne, ale myśl o przyłapaniu na oszustwie jest dla nich tak przerażająca, że nigdy by tego nie zrobiły. Do tego dochodzi fakt, że Panna jest zbyt zajęta, by mieć kogoś na boku. Prawdopodobnie było jej wystarczająco trudno znaleźć partnera (ze względu na jej bardzo wysokie oczekiwania), więc znalezienie kogoś innego kalibru ich wybranka/i jest praktycznie niemożliwe. Nie, Pannom najlepiej jest praktykować wierność.

5. Byk

O wiele bardziej prawdopodobne jest, że Byk oskarży swojego partnera o zdradę, niż sam zdradzi. Byk jest zwykle bardzo wierny i będzie się trzymał mocno, gdy znajdzie swoją ukochaną osobę. Ale ponieważ ma problemy z zazdrością, może podejrzewać, że partner jest niewierny, nawet jeśli nie ma na to dowodów.

6. Lew

Lwy są bardzo wierne, o ile poświęca się im tyle uwagi, ile potrzebują – a potrzebują dużo. Kiedy Lew czuje się ignorowany przez swojego partnera, może być niewierny. Pod pewnymi względami Lew ma bardzo tradycyjne wartości: poświęca się jednej osobie, osiedla się i tworzy rodzinę.

7. Ryby

Ryby mogą flirtować, ale nigdy nie chciałyby sprawić nikomu, a zwłaszcza komuś, kogo kochają, bólu związanego ze zdradą. Ryby mają tendencję do bycia wiernymi – tak wiernymi, że jeśli ich partner zbłądzi, wybaczą mu i dadzą kolejną szansę… i kolejną też. Bardziej prawdopodobne jest, że okażą się emocjonalnymi oszustami, dochodząc do wniosku, że jeśli nie są fizycznie niewierni, nie powinno to stanowić problemu. A jednak prawie zawsze jest to problem ogromny.

8. Waga

Podczas gdy Wagi lubią być zrównoważone, mają niestety tendencję do przechylania szali w stronę oszukiwania. Chcą być wierne, naprawdę, ale nudzą się i zastanawiają, czy osoba, z którą są, jest tą jedyną. Wagi wolą raczej zniszczyć związek niż długo przeciągać zerwanie. Chcą uniknąć oskarżeń i konfrontacji. Wagi mogą racjonalizować, że kiedy oszukują, robią to dla dobra własnego partnera.

9. Baran

Fot. iStock/Mixmike

Baran nie jest znany z tego, że jest wierny, zwłaszcza jeśli czuje się znudzony w swoim związku lub kiedy brakuje mu seksu. Baran pada ofiarą swoich popędów i będzie działać, nie myśląc o konsekwencjach swoich działań. Przyłapany na niewierności Baran, zaprzeczy. Musi być stale stymulowany przez partnera, w przeciwnym razie znajdzie kogoś, kto go podnieci.

10. Bliźnięta

Jeśli Bliźnięta oszukują, ich partnerowi może zająć dużo czasu, zanim to zrozumie. Wiedzą, jak zacierać ślady i zachowywać się jak oddany kochanek, którym, co więcej niż prawdopodobne, nadal są. Bliźnięta nieustannie zmieniają zdanie. W jednej chwili są całkowicie zakochane, a w następnej absolutnie znudzone w swoim związku. Rozumieją pojęcie wierności, po prostu jest dla nich bardzo trudne wprowadzić ją w życie.

11. Strzelec

Strzelce są bardziej niewierne niż wierne, ale z drugiej strony wiedzą to o sobie i zrobią, co w ich mocy, aby uniknąć zranienia kogoś. Szczerze mówią o tym, że nie lubią więzi ani zaangażowania, a jeśli ktoś zechce z nimi zaryzykować, bierze to na klatę. Jeśli Strzelec zobowiąże się do czegoś, szczerze spróbuje być wierny. Dopóki nie czuje się związany, może być w stanie oprzeć się pokusom. Jeśli zbłądzi, nie mów, że cię nie ostrzegał.

12. Wodnik

Jeśli Wodnik nie jest w otwartym związku, może być niewierny. Nie lubi czuć, że musi robić coś w tradycyjny sposób. Również być wiernym. Chce eksperymentować, próbować nowych rzeczy i cieszyć się nowymi ludźmi, dlatego działa na niego dynamika grupy. Wodnikom nie podoba się, gdy mówi się im, że nie mogą czegoś zrobić, ponieważ to po prostu sprawia, że ​​chcą to robić jeszcze mocniej.


Magia Związek

To dlatego tak trudno cię kochać! Zobacz, co mówi o tym horoskop

Magic Moments
Magic Moments
17 listopada 2021
fot. FreshSplash/iStock
 

Za co mnie kochasz? Co we mnie widzisz? Czym sobie zasłużyłam na tak wspaniałego człowieka? To pytania, które zadajemy sobie nawzajem dość często. Przyznaj, czy kiedykolwiek pomyślałaś o tym, co może być w tobie… trudnego do pokochania? Popatrzyłaś na siebie z boku, z innej perspektywy? Nie? Spróbuj teraz, ziarenko prawdy na pewno w horoskopie się znajdzie. 

Baran:

Jesteś niespokojna. Nienawidzisz rutyny. Łatwo się nudzisz. Sprawiasz, że twój partner czuje się, jakby nigdy nie była dla ciebie wystarczająco ekscytujący, jakby nigdy nie robił dla ciebie wystarczająco dużo, nawet jeśli stara się z całych sił, aby cię uszczęśliwić.

Byk:

Jesteś uparta. Zawsze chcesz, żeby wszystko było po twojej myśli. Odmawiasz kompromisu. Odmawiasz siedzenia z partnerem i wymyślania rozwiązania, które uszczęśliwiłoby was oboje, ponieważ tak bardzo koncentrujesz się na tym, by mieć rację.

Bliźnięta:

Unikasz podejmowania decyzji. Wolałbyś, aby to on wybrał restaurację, wybrał program do obejrzenia, wybrał miejsce na randkę, ponieważ nigdy nie wiesz, czego chcesz. Nigdy nie bierzesz odpowiedzialności za podjęcie decyzji i pozostawiasz swojego partnera z całą odpowiedzialnością na barkach.

Rak

Jesteś zbyt miła. Nigdy nie krzyczysz. Nigdy nie narzekasz. Zgadzasz się ze wszystkim, co mówi twój partner. Dla jego „dobra” jesteś gotowa poświęcić swoje prawdziwe ja.

Lew

Za bardzo przejmujesz się tym, co myślą inni ludzie. Instruujesz swojego partnera, co ma mówić przed spotkaniem z przyjaciółmi i rodziną, abyś nie musiała się wstydzić. Robisz pięćdziesiąt zdjęć, zanim wrzucisz idealne na Instagram. Bardziej przejmujesz się tym, jak wygląda twój związek, niż tym, jak naprawdę się rozwija.

„Jakim cudem on jej jeszcze nie rzucił?” Dlaczego faceci wybierają zołzy? Podają pięć powodów

Panna

Jesteś ostrożna. Budujesz mur i pilnie go strzeżesz. Żartujesz, gdy sytuacja staje się poważna. Śmiejesz się ze swoich problemów, zamiast prowadzić o nich prawdziwe rozmowy. Obracasz wszystko w żart, żeby nie zbliżać się do ludzi, żeby nie pokazywać im prawdziwej, wrażliwej siebie.

Waga

Jesteś z natury podejrzliwa. Łatwo stajesz się zazdrosna. Przeszukujesz media społecznościowe swojego partnera, a może nawet wiadomości tekstowe. Masz problem z uwierzeniem, że nie zrobi ci krzywdy, że nie będzie cię oszukiwać, nawet jeśli już udowodnił sto razy, że jest lojalny.

Skorpion

Nikomu nie ufasz. Zachowujesz swoje sekrety dla siebie, zamiast się nimi z kimś bliskim podzielić. Nie jesteś pewna, czy poradzi sobie z niektórymi fragmentami twojej przeszłości. Wolałabyś zachować wszystko dla siebie. Wolałabyś się od nich odciąć, niż zaryzykować rozmowę o nich.

Strzelec

Boisz się zaangażowania. Przyzwyczaiłaś się już do samotności. Więc udajesz, że nie masz emocji. Zachowujesz się tak, jakbyś nie troszczyła się o ludzi, ale tak nie jest. Żyjesz w kłamstwie, aby odepchnąć innych od siebie. Żeby przypadkiem nikt cię nie skrzywdził.

Koziorożec

Dusisz w sobie emocje. Kiedy coś cię niepokoi, cierpisz w milczeniu, zamiast rozmawiać o tym ze swoim partnerem. Nigdy nie otwierasz się na niego tak, jak powinnaś, nigdy nie mówisz mu, co naprawdę masz na myśli. Próbujesz robić wszystko sama, ponieważ czujesz, że nikogo nie potrzebujesz.

Wodnik

Wysłanie SMS-a zajmuje zbyt dużo czasu. Nieoczekiwanie anulujesz plany. Wahasz się, czy przeprosić po popełnieniu błędu. Oczekujesz, że inni będą traktować cię jak członka rodziny królewskiej, ale nie odwdzięczysz się tym samym. Nigdy nie dasz partnerowi tyle, ile on da tobie.

Ryby

Lubisz dramatyzować. Od razu wyciągasz najgorsze możliwe wnioski. Zamieniasz małe problemy w… ogromne problemy, czyli robisz z igły widły. Zamiast rozmawiać ze swoim partnerem o problemie, zanim ten wymknie się jej spod kontroli, wkurzasz się. Nawet jeśli nie znasz jeszcze całej historii. I nawet jeśli faktycznie nie zrobił nic złego.

Jak mu powiedzieć, że czujesz się zaniedbana?

 


Magia Związek

Czego tak naprawdę szukasz w miłości? Jedno zdanie dla każdego znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
4 listopada 2021
fot. YakobchukOlena/iStock

Ile par, tyle modeli związku. Ilu ludzi, tyle wymagań i wzajemnych oczekiwać. Ile potrzeb, tyle na nie odpowiedzi. Dobieramy się najróżniej – na zasadzie przeciwieństw, czasem podobieństw. Czasem szukamy w partnerze któregoś z rodziców, czasem wręcz przeciwnie. Czasem przenosimy niespełnione pragnienia z dzieciństwa. Czasem od dzieciństwa uciekamy. Chcemy, żeby ktoś nas rozruszał. Chcemy, żeby nas uspokoił. Żeby rozśmieszał. Żeby dawał poczucie bezpieczeństwa. Można tak w nieskończoność…

Co o naszych potrzebach w związku mówi nasz znak zodiaku? Sprawdź, kogo tak naprawdę szukasz!

Baran

Kogoś, kto zawsze Cię zaskakuje.

Byk

Partnera, który zawsze Cię doceni.

Bliźnięta

Kogoś, przy kim się zrelaksujesz.

Rak

Kogoś, kto jest cierpliwy i wyrozumiały.

Lew

Kogoś, kto wytknie ci błędy.

Panna

Kogoś zawsze bezinteresownego i zrównoważonego.

Waga

Kogoś, kto jest trudny do zdobycia.

Skorpion

Kogoś, kto jest pewny siebie.

Strzelec

Kogoś, kto jest odpowiedzialny i beztroski.

Koziorożec

Kogoś, kto rozumie twoją złożoność.

Wodnik

Kogoś, kogo nie da się łatwo odstraszyć.

Ryby

Kogoś stabilnego i potrafiącego się skupić.

6 najpotężniejszych znaków zodiaku. W czym tkwi ich moc?