Go to content

Co może zrujnować twój związek? To zależy od znaku zodiaku

Fot. iStock/LittleBee80

Są takie rzeczy, których wybaczyć nie można… Sęk w tym, że dla każdego to „coś” jest nieco inne. Czego nie wybaczy Strzelec, a czego Baran? 

Co może zrujnować twój związek? To zależy od znaku zodiaku

Baran

Zdrada to prawdziwy dynamit, który rozsadzi każdy związek z Baranem. Te znaki zdrady nie wybaczają. Cechuje je duża wojowniczość i chętnie walczą o trudno dostępnych partnerów. Jednak, jeśli dojdzie do zdrady, nie potrafią wybaczyć. Zwłaszcza, że relacje wkładają ogrom swoich starań.

Wojownik zdrady nie wybacza.

Byk

Byki są wytrwałe i silne, wydają się być ostoją każdej poważnej relacji. Jednak ten znak zodiaku nie radzi sobie z utratą zaufania. Są bardzo cierpliwe w związkach, wiele mogą unieść, ale zaufanie jest dla nich niezbędne do utrzymania satysfakcjonującej relacji.

Prawdopodobnie dlatego, że Byki nie są z natury wylewne i otworzenie się przed partnerem jest dla nich naprawdę bardzo znaczące. Gdy taki gest zostanie podeptany, nie są w stanie odbudować tego po raz drugi.

Bliźnięta

To bardzo żywiołowy znak zodiaku. Są pełne pasji i wręcz stworzone do kochania. Partner Bliźniąt może liczyć na wielkie zaangażowanie i uwielbienie. Ukochana osoba staje się dla tego znaku prawdziwą pasją. Mimo to, bliźnięta nie wchodzą w relacje toksyczne. Już od początku pilnują, by obie strony zachowały swoją osobistą przestrzeń. Jeśli partner spróbuje im odebrać wolność – będzie to oznaczało koniec.

Bliźnięta są szczere i bardzo oddane – ale nigdy nie pozwolą się zamknąć w złotej klatce.

Rak

Raki to niezwykle wrażliwe i emocjonalne osoby. Cechuje je również duża wytrwałość. Wierzą w miłość wieczną i doskonałą. Są gotowe wiele wybaczyć i ratować swój związek pomimo, nawet najbardziej raniących wpadek.

Jednak oczekują tego samego od partnera. Jeśli ich druga połówka nie podziela tego zaangażowania i nie zamierza tyle wkładać w związek lub odpuszcza – dla raka to sygnał do odwrotu. Jeśli ktoś zbyt łatwo z nich rezygnuje, rak pójdzie swoją drogą.

Lew

Lew to majestat. Kiedy wchodzą w związek, uważają, że ich partner jest zjawiskowy i bardzo wyjątkowy – w końcu z jakiegoś powodu musiał skraść uczucia jakże wyjątkowego Lwa. Więc jeśli Lew zostanie umniejszony lub znieważony przez partnera – zazwyczaj żywi głęboką urazę. Do tego stopnia, że trudno mu kontynuować związek.

Lwy znają swoje słabe strony, ale wcale nie zamierzają o nich słuchać! Niedoceniony Lew odejdzie, mimo miłości.

Panna

Szczerość i zasadniczość – te dwa słowa najlepiej opisują silnie uporządkowane Panny. W ich związkach nie ma miejsca na kłamstwo.

Bez szczerości – nici z miłości.

Waga

Wagi cenią sobie harmonię i równowagę. Osoby urodzone pod tym znakiem to dyplomacja w czystej postaci. I nie są to puste slogany –  Wagi takie są, ot co.

Ich życiowy partner nie może odstawać od wyznawanych wartości. Nie są w stanie wiązać się z osobą uwikłaną w plotki i intrygi. Gardzą takim postępowaniem. Jeśli partner będzie próbował manipulować uczuciami Wagi – Waga obróci się na pięcie.

Skorpion

Skorpion to przede wszystkim stanowcze i mocne charaktery. Aby rozkochać w sobie Skorpiona trzeba wiele trudu – ten znak tak łatwo się nie otworzy przed potencjalnym partnerem. Jednak wysiłek się opłaci. Gdy Skorpion zaufa, odwdzięczy się całkowita akceptacją.

To niezwykłe, ale Skorpiony nie oceniają i nie próbują zmieniać swoich ukochanych. Dlatego nie tolerują wręcz kłamstwa czy sekretów.

Kłamstwo prosto w oczy jest dla Skorpiona niewybaczalne.

Strzelec

Optymizm to jego drugie imię. Strzelec jest kochliwy i chętnie poświęca się w związku – bo w niego wierzy. Jego serce fruwa wysoko. Najgorsze, co można Strzelcowi zrobić – to podcinać mu, kawałek po kawałeczku, skrzydła.

Świat to możliwości, życie to okazja do szczęścia… Jeśli partner będzie nieustannie marudził i niszczył marzenia Strzelca, ten szybko stanie się nieszczęśliwy i gderliwy. Kiedy miłość uwiąże Strzelca na ziemi, samotny i niezrozumiany Strzelec szybko zda sobie z tego sprawę. I odleci – byle wyżej, tam, gdzie jeszcze świeci słońce.

Koziorożec

Niepozorne i nieco nieśmiałe Koziorożce to prawdziwa miłosna niespodzianka. Choć cechuje ich pewne wycofanie, w miłości kipią dobrą energią. Są pełne podziwu dla swoich partnerów i uwielbiają ich nad życie.

Kiedy przestają kochać? Kiedy partner przestaje się starać i przestają trzepota Motule w brzuchu.

Koziorożcom najtrudniej jest pogodzić się ze zwykłością i brakiem starań ze strony partnera.

Wodnik

Wodniki są żadne emocji i przygody. Ciekawi świata i ludzi. To wszystko sprawia, że Wodnik najbardziej ceni sobie indywidualizm. Podobnie jest z jego relacjami.

Przyciąga go wyjątkowość, unikatowość danej osoby. Jeśli partner Wodnika okaże się mdły i bez swojego zdania, ten związek długo nie potrawa.

Wodniki nie cierpią nadmiernego wyjadania sobie z dzióbków.

Ryby

Wrażliwe i marzycielskie ryby lubią myśleć o niebieskich migdałach. Ich ukochany musi ich przyciągać pewną niezrozumiałą siłą i tajemniczością. Ryby to romantycy z prawdziwego zdarzenia!

Przyziemność, zmęczenie i brak fantazji to dla nich zbyt wiele. Jasne, można zachowywać się odpowiedzialnie, ale uwiązanie się do szarej rzeczywistości i  nadmierna zapobiegliwość, to dla nich zbyt wiele!

Jeśli partner celebruje swoje zmęczenie i nie znajduje dla nich czasu – to pierwszy krok do zakończenia relacji.


Na podstawie: magia.onet.pl