Lifestyle

Bliźnięta z ciekawości, Panny dla seksu. Z jakich powodów zdradzamy wg zodiaku? Sprawdzamy!

Magic Moments
Magic Moments
21 czerwca 2021
Dlaczego nie zdradziłam i dlaczego uważam, że to była zła decyzja
Fot. iStock / lolostock
 

Skłonność do zdrady a znak zodiaku? Owszem, również to można wyczytać z naszej daty urodzenia. Kiedy i jak zdradzamy wg znaku zodiaku? Sprawdź!

BARAN

Tym, czego Barany nie lubią w związkach, jest nuda. Kochają być nieustannie zdobywane, lubią, gdy coś się w związku dzieje, niestraszne dla nich ryzyko, a ważne bardzo porywy namiętności. Jeśli Baran zwiążę się z kimś o osobowości raczej spokojnej, nieskorej do podnoszenia adrenaliny w związku, cóż… zdrada wcześniej czy później może się zdarzyć.

BYK

Byki z kolei nie lubią ryzyka. Dobrze czują się w stabilnych i bezpiecznych związkach. Co więcej – dla nich ma być po prostu przyjemnie. Dlatego, jeśli ktoś wiąże się z Bykiem powinien pamiętać, że dla niego ważne są wspólne  wyjścia do kina, kolacja w miłej restauracji, drobny prezent bez okazji, ale także dobry seks. Kiedy robi się nijak, gdy Byk ma poczucie, że w związku został trochę zaniedbany, może zacząć rozglądać się za możliwością romansu, w którym zaangażuje się bez reszty, dlatego warto uważać.

BLIŹNIĘTA

Uwielbiają flirtować i też bardzo często wysyłają trochę sprzeczne sygnały. Bo na flircie raczej u Bliźniaków się kończy, nie są skłonne od razu zdradzać, wchodzić w romans. Dla nich najbardziej pociągający jest mózg. Jeśli Bliźnięta poznają osobę, z którą mogą przegadać cały wieczór, która jest dla nich ciekawa i inspirująca – przepadły. Ale tylko na chwilę, do czasu gdy nie poznają kogoś jeszcze bardziej interesującego.

RAK

Rak zupełnie nie jest zainteresowany przelotnymi znajomościami, krótkimi romansami czy przygodami. Dla niego najważniejsza jest rodzina, którą zawsze stawia na pierwszym miejscu. Dlatego, jeśli już miałby zdradzić, to tylko z miłości, a zakochać może się w kimś, kto zdaje się być lepszym partnerem na życie niż dotychczasowy. Zdrada to tak naprawdę dla niego chęć zbudowania nowego związku, a nie chwilowej przyjemności i odskoczni.

LEW

Lew zdradza, gdy ma poczucie, że partner bądź partnerka traci zainteresowanie jego osobą. Lew musi być podziwiany, musi widzieć zachwyt swoją osobą w oczach kogoś innego. Gdy zaczyna brakować mu tego w związku – rozgląda się za kimś, kto nakarmi jego ego. Należy pamiętać, że Lew traktuje romans jak przygodę, a więc chętnie skorzysta z okazji szalonego wyjazdu, ale już wspólne mieszkanie i poważne plany – niekoniecznie.

PANNA

Dla Panny ważny jest seks i właściwie tylko seks – jeśli chodzi o zdradę. Uważa, że dbałość o życie seksualne jest tak samo istotne jak zdrowe jedzenie. Jeśli seks w jej związku zdarza się rzadko, na bank znajdzie sobie kogoś, z kim pójdzie do łóżka. Nie bawi się we flirty, podchody, jasno daje do zrozumienia, że liczy się dla niej jedynie seks. I to wszystko, po namiętnym spotkaniu z kochankiem, wraca do swojego uporządkowanego życia i nie w głowie jej emocjonalne zaangażowanie i tęskne SMS-y.

WAGA

Waga uwielbia być w centrum zainteresowania, a już flirt, uwodzenie to jej żywioł. Czuje się w takich gierkach, jak ryba w wodzie, dlatego tak bardzo inni chcą być jej kochankami, bo ona tak ładnie ich o to prosi. Jej romanse są jak z najlepszych harleqinów – pełne intryg, tajemnic, niezdecydowania, odpychania i przyciągania. Cały czas musi się coś dziać, nie może być nudy.

SKORPION

Dla Skorpiona niezwykle ważny jest seks. I gdy w jego sypialni zaczyna wiać nudą, szuka urozmaicenia i możliwości realizacji swoich fantazji. Niemal zawsze zdradza pod wpływem namiętności z kimś, w kogo oczach widzi pożądanie, kto dla niego będzie w stanie zaryzykować i zdecydować się na romans. Jeśli okaże się, że kochanek nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom, Skorpion porzuca go na rzecz kogoś innego.

STRZELEC

Strzelec ceni sobie w życiu dobrą zabawę, szaleństwo i nieustającą ciekawość świata. Lubi jak coś się dzieje i gdy wokół niego znajdują się interesujący ludzie. Jeśli zdradza to właśnie dla zabawy, a później dziwi się, że musi ponieść jakieś tego konsekwencje. Zdrada to dla niego chwilowa fascynacja, gdy ta mija, idzie po prostu dalej.

KOZIOROŻEC

Dla Koziorożców przez długie lata najważniejsza jest praca. Nic innego się nie liczy. Dopiero koło 40-tki, a nawet 50-tki dociera do nich, ile okazji przegapili, ile szans nie wykorzystali. Wtedy zaczynają nadrabiać stracony czas, ku przerażeniu rodziny. Jeśli zdradzają to z powodu wielkiej miłości albo z chęci zemsty na dotychczasowym partnerze. Nadal jednak najważniejsza dla nich pozostaje rodzina. Często romanse zmieniają na wieloletnie i trwałe przyjaźnie.

WODNIK

Nieprzewidywalność jest znakiem rozpoznawczym Wodników. Z nimi nigdy nic nie wiadomo, także w temacie zdrady. Nigdy nie wiadomo z kim i z jakich powodów może cię zdradzić. To się dzieje po prostu – można by rzec i nie ma tu wspólnego mianownika przy doborze kochanków – może być starszy, młodszy, zgrabna niczym modelka i modela plus size. Za to Wodniki świetnie się kamuflują, wykryć ich zdradę jest w większości przypadków niemożliwe.

RYBY

Ryba, aby zdradzić, musi poczuć trochę magii, niewytłumaczalnych znaków, które skłaniają ją do tego kroku. Szuka przyczyn w układzie gwiazd, w dla nikogo niezrozumiałych sygnałach – tylko ona wie, dlaczego wpadła w ramiona akurat tej osoby. Ryby bardzo często wchodzą w bliskie relacje doradzając znajomym w miłosnych sprawach. Stąd już cienka granica między przyjaźnią a romansem. Tyle, że kiedy zdrada wychodzi na jaw, osoby spod tego znaku zodiaku zachowują się tak, jakby właściwie nic takiego się nie stało. Poza tym Ryby mają łatwość prowadzenia podwójnego życia. Często flirtują w internecie.


Lifestyle

Kogo chcesz vs. kogo potrzebujesz w związku. Spójrzmy prawdzie w oczy

Magic Moments
Magic Moments
22 czerwca 2021
Photo by Toa Heftiba on Unsplash
 

Oczekiwania vs. rzeczywistość. Marzenia vs. potrzeby. Wydaje mi się vs. wiem. Każda z nas boryka się z tymi rozdźwiękami. Jak to jest przypadku szukania miłości? Zajrzyjmy w gwiazdy.

Baran

Kogo chcesz: Kogoś, kto od czasu do czasu gra ostro, ale jednocześnie kogoś, kto poddaje się twojej woli bez większego nacisku. Kogoś, kto sprawia, że ​​czujesz się naprawdę pewna siebie.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto idzie obok ciebie, a nie ukrywa się w twoim cieniu. Kogoś niezależnego i pewnego siebie i waszego związku. Kogoś, kto nie boi ci się przeciwstawić, kiedy jest to konieczne.

Byk

Kogo chcesz: Kogoś, kto wydaje się mieć wszystko. Kogoś, kto tak naprawdę nie jest w twojej lidze. Kogoś, kto pozwala ci być tą, która nieustannie kocha bardziej, ponieważ czujesz, że nie zasługujesz, aby ktoś kochał cię równie mocno.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto wkłada dodatkowy wysiłek, aby Cię zainteresować. Ktoś, kto robi wszystko, aby zdobyć Twoje zaufanie, a następnie robi wszystko, aby je utrzymać. Kogoś, kto nie boi się pokazać reszcie świata, że ​​jesteście razem.

Bliźnięta

Kogo chcesz: Kogoś, kto jest wszędzie, jest intensywny i rozproszony. Kogoś, kto wydaje się odzwierciedlać rzeczy, które widzisz w sobie. Kogoś, kto nie może Cię w pełni zrozumieć, ponieważ lubisz być tajemnicza i trudna do poznania.

Kogo  potrzebujesz: Kogoś, kto pasuje do Twojej energii i entuzjazmu w rozmowach. Kogoś, kto potrafi dobrze komunikować swoje uczucia. Kogoś, kto może „udźwignąć” wszystkie twoje dobre i złe cechy – i kochać cię tak po prostu.

Rak

Kogo chcesz: Kogoś, kto pasuje do Twojego pomysłu na związek i partnera. Ktoś, kogo myślisz, że możesz zmienić, po prostu kochając go wystarczająco mocno.

Kogo potrzebujesz: Kogoś wyjątkowo lojalnego, kto gotów jest zrobić wszystko, aby wytrzymać z tobą na dłuższą metę. Kogoś, kto nigdy nie sprawi, że zwątpisz, czy możesz na nim polegać. Kogoś, kto ma z tobą naturalną chemię, ale ma również cechy, które mogą cię uzupełniać i faktycznie przenieść wasz związek na wyższy poziom.

Lew

Kogo chcesz: Kogoś, kto przytakuje wszystkiemu, co mówisz i robisz. Kogoś, komu udaje się pogłaskać twoje ego.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto popycha Cię do bycia lepszą bez ciągłych kłótni o wszystko, co mówisz. Kogoś, kto komplementuje cię bez przerwy. Kogoś, kto nie boi się okazywać Ci miłości i uczucia bez ograniczeń.

Panna

Kogo chcesz: Kogoś, kto nie w pełni Cię rozumie. Kogoś, kto „odhacza” kolejne punkty na Twojej liście atrybutów na odpowiedniego partnera. Kogoś, kto pozwala ci mieć wszystko pod kontrolą.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto akceptuje i rozumie Cię na najgłębszych poziomach. Kogoś, kto może nadążyć za tobą intelektualnie. Kogoś, kto może wydobyć cię z twojej skorupy i pokazać, że to nie takie straszne.

Waga

Kogo chcesz: Kogoś, kto po prostu cię kocha i kropka (nawet jeśli ty go nie kochasz). Kogoś, kto poświęca ci uwagę i oddanie tak po prostu. Kogoś, kto jest najbardziej namiętnym i romantycznym kochankiem, jaki kiedykolwiek istniał.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto ceni miłość i związek z tobą. Kogoś, kto odwzajemni całą miłość, którą wnosisz do związku. Kogoś, kto naprawdę cię doceni, nie oczekując niczego w zamian, pomimo tego, że będziesz bardziej niż chętna do odwzajemniania.

Skorpion

Kogo chcesz: Kogoś, kogo nie możesz mieć lub nawet nie powinnaś chcieć. Kogoś, kto aż przytłacza namiętnością i seksapilem, przy kim poczujesz się… szalona. Kogoś, kto sprawia, że ​​czujesz się ważniejsza i więcej warta, ponieważ jesteś z nim związana.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto będzie Cię pielęgnował i akceptował to, kim jesteś. Kogoś, kto łagodzi twoją naturalną zazdrość, ponieważ z całego serca mu ufasz. Kogoś, kto nie sprawia, że ​​czujesz się gorsza, ale cenna i całkowicie przez niego pożądana.

Strzelec

Kogo chcesz: Kogoś, kto jest poza twoim zasięgiem. Kogoś, kogo sobie wyobrażasz, że dopełni cię, wypełniając puste przestrzenie, które widzisz w sobie. Kogoś, kto bez wahania wprowadzi Cię w każdy śmiały pomysł, jaki wpadnie ci do głowy.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto nie próbuje uciec od ciebie, ale chce cię poznać, jednocześnie dając ci swobodę bycia sobą i robienia rzeczy, których chcesz. Ktoś, kto sprawia, że ​​naprawdę chcesz się zaangażować. Kogoś, kto chce szaleć, a jednocześnie od czasu do czasu sprowadzi cię z powrotem na ziemię.

Koziorożec

Kogo chcesz: Kogoś, kto jest niezwykle niezależny, prawie do winy. Kogoś, kto odzwierciedla wszystko, czym chciałbyś być, ponieważ myślisz, że to zmotywuje cię do tego, by stać się bardziej takim. Ktoś, kto odnosi ogromne sukcesy, szczególnie w czymś, co cię interesuje.

Kogo  potrzebujesz: Kogoś, kto pozwala ci odkrywać własną wolność, jednocześnie zmuszając cię do wyjścia ze swojej strefy komfortu i wejścia w to, czego od siebie chcesz. Kogoś, kto jest pełen pasji i ambitny, ale od czasu do czasu przydałby się pomocną dłoń.

Wodnik

Kogo chcesz: Kogoś, kto jest taki jak ty. Kogoś, kto odzwierciedla wszystkie twoje cechy, dobre i złe. Abyś poczuł, że jesteś potrzebny i… zdrowy na umyśle.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto cię komplementuje, a nie kogoś, kto jest identyczny jak ty. Kogoś, kogo nie musisz naprawiać, a on nie próbuje naprawiać ciebie. Osoby, która nie boi się być spontaniczna.

Ryby

Kogo chcesz: Kogoś, kto sprawia, że czujesz WSZYSTKO. Kogoś, o kim marzysz i kto cię inspiruje, w zasadzie kogoś, kto będzie twoją muzą. Kogoś, kogo łatwo opuścisz, gdy twoje zainteresowanie zacznie słabnąć.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto nie tłumi Twojej kreatywnej, emocjonalnej strony, ale wnosi do związku logikę i praktyczność. Kogoś, kto sprawia, że nie boisz się zaangażować, przy kim nie będziesz szukać drogi ucieczki. Kogoś, kto sprawia, że zaangażowanie nie wygląda przerażająco ani nudno, ale staje się nowym światem inspiracji i podniecenia.


Lifestyle

Jaka jesteś w łóżku? Sprawdź, co o tym mówi Twoja… data urodzenia

Magic Moments
Magic Moments
16 czerwca 2021
Photo by We-Vibe WOW Tech on Unsplash

Seks to jeden z najważniejszych elementów naszego życia. Zatem nie warto uprawiać go z byle kim, to raz. A dwa, zdecydowanie warto poznać dobrze samą siebie, żeby wiedzieć, co lubimy, na czym nam zależy, a czego zdecydowanie nie chcemy. Drobną podpowiedź niesie nam… horoskop! Sprawdź!

Baran

Jeśli jesteś zodiakalnym Baranem, to w seksie charakteryzuje cię asertywność i agresywność. Uwielbiasz flirt, bo kochasz sam akt podboju seksualnego, zdecydowanie to ty wolisz zdobywać niż być zdobywaną. W seksie chcesz natychmiastowej satysfakcji, nie interesują cię emocjonalne gierki. Uwielbiasz, gdy ktoś bawi się twoimi włosami, a masaż głowy może doprowadzić cię do ekstazy.

Idealni partnerzy seksualni to ci spod znaku: Lwa, Wagi, Bliźniąt i Skorpiona.

Byk

Jesteś zdecydowanie bardziej zmysłowa niż seksualna. Uwielbiasz wszystko, co dotyczy gry wstępnej w jej najmniejszych szczegółach – jak zapach, dźwięk, dotyk. Nie lubisz marnować energii stricte na sam akt seksu, dla ciebie każda okazja do seksu jest kumulowaniem doświadczeń, zwiększaniem wrażeń.

Idealni partnerzy seksualni to ci spod znaku: Skorpiona, Rak, Panny, Koziorożca.

Bliźnięta

Jeśli jesteś spod znaku Bliźniąt, to jedno jest pewne – bardzo lubisz seks, rozmawiając o seksie czujesz się jak ryba w wodzie. Zawsze szukasz nowych, ale nieoczywistych miejsc na seks, nie wstydzisz się „dirty talk”. Uwielbiasz flirtować, żartować na temat seksu. Seks to dla ciebie zabawa i nieustanne eksperymentowanie.

Idealni partnerzy seksualni to: Baran, Bliźnięta, Strzelec, Wodnik

Rak

Cenisz sobie kreatywność i zmysłowość. Ten, kto ma ochotę na seks z tobą, musi cię najpierw uwieść, zdobyć. Raki są bardzo intuicyjne, dzięki czemu bardzo łatwo wyczuwają, czego partner oczekuje w seksie. Dla ciebie seks to pożądanie, to miłość. A twoja słabość do jedzenia zdradza skłonności do ustnej stymulacji podczas seksu.

Idealni partnerzy seksualni to: Byk, Lew, Koziorożec, Ryby.

Lew

Lwy znane są ze z bycia konsekwentnymi i silnymi w seksie. Masz w sobie wiele uroku i chemii, która przyciąga mężczyzn. Jesteś ogromną fanką przyjemności. A jako kochanka pasjonujesz się seksem, lubisz sprawdzać różne pozycje. Kochasz uwodzić, a plecy są twoją najsilniejszą sferą erogenną.

Idealni partnerzy seksualni to: Skorpion, Baran, Lew, Strzelec.

Panna

To bardzo zmysłowy i seksualny znak. Jeśli jesteś Panną, cenisz dotyk, jako rodzaj gry wstępnej. To masaże mogą zwiększyć twoją ochotę na seks. Nie potrzebujesz dzwonów, gwizdków, ale lubisz starannie zaplanowany wieczór z seksem w tle. Wtedy dopiero możesz się nim prawdziwie delektować.

Idealni partnerzy seksualni to: Byk, Waga, Ryby, Koziorożec.

Waga

Twój znak zodiaku to Waga? Cóż, to właśnie ten znak jest uznawany za najbardziej wyrafinowany, o doskonałym smaku i delikatnej wrażliwości. Nic dziwnego, że w twoim przypadku na dobry seks składa się pobudzenie zmysłowe i gra słowna. Kochasz takie detale jak bielizna i muzyka w seksualnej atmosferze.

Idealni partnerzy seksualni to: Baran, Bliźniaki, Lew, Strzelec.

Skorpion

Jeśli wywodzisz się spod znaku Skorpiona, to według opinii jesteś pełna pożądania, a twoje libido jest bardzo wysokie. W seksie potrzebujesz nieustannie silnych emocji, lubisz władzę i kontrolę. Bardzo często walczysz z własnymi pragnieniami.

Idealni partnerzy seksualni to: Byk, Lew, Skorpion, Ryby.

Strzelec

Zodiakalne Strzelce znane są jako wędrowcy i osoby wiecznie poszukujący. W sypialni jesteś urocza, uważna, delikatna, ale masz tendencje do szybkiego nudzenia się, więc pragniesz spontaniczności także w życiu seksualnym. Jeśli jesteś samotna stać się na niewinne flirty, w związku pozostajesz otwarta na nowe rzeczy.

Idealni partnerzy seksualni to: Lew, Baran, Bliźnięta, Wodnik.

Koziorożec

Podobnie jak Skorpion masz opinię jednego z najbardziej seksualnych znaków, a jednocześnie zmysłowego. Nie potrzebujesz jakiś skomplikowanych działań, by mieć ochotę na seks. W twoim wypadku to nogi i kolana często są bardziej wrażliwe na dotyk i pobudzenie niż u innych. Uwielbiasz stan zakochania i bycia uwodzoną.

Idealni partnerzy seksualni to: Rak, Byk, Koziorożec i Panna.

Wodnik

Jeśli jesteś Wodnikiem, to cechuje cię idealizm. Wodniki są są sugestywne i raczej niekonwencjonalne. Z jednej strony lubisz, kiedy druga strona cię uwodzi, ale z drugiej nienawidzisz całkowicie rezygnować. I chociaż nie ujawniasz się seksualnie, pod powierzchnią jesteś bardzo entuzjastyczna i kreatywna o ile twój kochanek spotka się z tobą na poziomie intelektualnym.

Idealni partnerzy seksualni to: Bliźnięta, Wodnik, Strzelec, Panna.

Ryby

Ryby przede wszystkim znają się na ludziach. Ty nie masz kłopotów z przyciąganiem wielbicieli bez konieczności jakiegoś agresywnego flirtu. W łóżku jesteś romantyczna, zmysłowa i zabawna, cenisz sobie wymyślne techniki. Co więcej, zwracasz uwagę na zadowolenie swojego partnera czasami bardziej niż na własną przyjemność. A gdy zapali ci się lampka wyobraźni – hulaj dusza, piekła nie ma.

Idealni partnerzy seksualni to: Skorpion, Rak, Waga, Panna.