Go to content

Kobiety, spod którego znaku zodiaku rozkochują w sobie facetów najczęściej?

fot. Sjale/iStock

Zakochanie, motyle w brzuchu, bezsenne noce, długie rozmowy, romantyczne spacery, plaża, dzika plaża… Ech, powiewa już coraz mocnej wakacjami. Które z zodiakalnych znaków kocha się na zabój? 

Ryby

Kobieta Ryby ceni sobie wrażliwość i szczere, prawdziwe emocje. Jeśli ktoś chce z nią pogrywać, nie uniknie przykrej niespodzianki w postaci zranienia. Ale kiedy pani Ryba pokocha, to kocha piękną miłością, opartą przede wszystkim na zaufaniu. Jeśli ufa, otworzy się na wszystko, co zaproponuje jej partner. Ale uwaga, jeśli raz ją zranisz, będzie ci bardzo trudno odzyskać jej i miłość i tak ważne dla niej zaufanie.

fot. Milana Ausianovich/iStock

Bliźnięta

Kobiety Bliźniaki kochają ten niesamowity zestaw doznań, które im towarzyszą gdy wchodzą w nowy związek. To Bliźniaki angażują się najbardziej na początkowym etapie związku. Przyciągając w ten sposób partnera, chcą dać mu wszystko, by poczuł się szczęśliwy. Tak się składa, że relacje z kobietą Bliźniakiem są krótkie, ale intensywne, bo ona najbardziej zaangażowana jest, kiedy uczucia między nią a partnerem dopiero rozkwitają. Nie radzi sobie kompletnie z rutyną i codziennością w związku.

FOT. Milana Ausianovich/iStock

Strzelec

Jak kochają to na zabój. Uwodzą mężczyzn swoją zmysłowością i nie ma co ukrywać – robią to bardzo skutecznie. Wyznają zasadę, że lepiej kochać i stracić, niż nie kochać wcale. Ta miłość jest jak ogień – bardzo szybko się zapala, ale też łatwo ją ugasić. Pani Strzelec przyciąga partnera, rozkochuje go w sobie, ale też porzuca bez większego żalu na rzecz nowej miłości. Nie to jakaś specjalna fanka monogamii. Usidlić może ją mężczyzna, który zachwyci ją intelektem.

fot. Milana Ausianovich/iStock

Waga

Kobieta Waga ujmuje mężczyzn swoją lojalnością. Nie lubi się kłócić, więc za wszelką cenę będzie się starać unikać konfliktów. Kocha swojego partnera tak, że jest gotowa dać mu wszystko, o co ten ją poprosi. W ten sposób wyraża podziw dla swojej drugiej połówki. Kiedy kocha, kocha bezwarunkowo, jej miłość jest bezinteresowna, a ona sama pozostaje wierna temu, w którym się zakochała. Minus jest taki, że kobietę Wagę nietrudno skrzywdzić. Ona widzi w ludziach to co najlepsze, a niektórzy to wykorzystują.

fot. Milana Ausianovich/iStock

Baran

Kobiety spod tego znaku kochają całą sobą, angażując się bez reszty w związek. Bardzo często zdarza się, że dają zdecydowanie więcej niż dostają. Lubią zanurzać się w związek, staje się on dla nich najważniejszą misją w życiu. Pani Baran jest pełna entuzjazmu, ma wiele do zaoferowania. Ale uwaga – to wszystko może sprawić, że jej relacja będzie jednostronna. Da z siebie tyle, że rozleniwi partnera i on już nie będzie widział potrzeby, by się starać, skoro dostaje więcej niż zasługuje.

fot. Milana Ausianovich/iStock