Go to content

Nie można im się oprzeć. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej atrakcyjni. TOP 3

fot. Cecilie_Arcurs/iStock

Co przychodzi nam na myśl, kiedy mówimy o atrakcyjności? Oczywiście wygląd zewnętrzny. Kiedy rozmawiamy, wymieniamy ulubione cechy – brunet, blondyn, wysoki, misiowaty itd. itp. Ale to przecież nie wszystko, te najatrakcyjniejsze cechy nic wspólnego z wyglądem nie mają, ukryte są dużo głębiej. Oczywiście niezaprzeczalnie osoba, z którą jesteśmy musi się nam podobać, ale braki w tej kwestii można łatwo nadrobić – czasem wystarczy zapuścić/zgolić brodę, zmienić styl ubierania, czy zrzucić zbędne kilogramy. Dużo trudniej jest z charakterem. 

Bliźnięta

Czarujący i przyjaźni – tacy są mężczyźni spod znaku Bliźniąt. Zjednują sobie ludzi gdziekolwiek się pojawią. Kiedy wchodzą do pomieszczenia, razem z nimi wchodzi słońce. Wszyscy czują się przy nich dobrze, a kobiety szczególnie – lgną do nich jak ćmy do ognia. Są to mężczyźni, którzy zawsze dokładnie wiedzą, co powiedzieć, niezależnie od sytuacji. Co więcej, świadomi, że skuteczna komunikacja jest jedną z ich największych zalet, z pewnością nie boją się zrobić pierwszego kroku, nawiązując rozmowę z każdą kobietą, która wpadnie im w oko.

Lew

Co takiego ma w sobie mężczyzna spod znaku Lwa? Zdecydowanie cechami, które robią wrażenie na kobietach są jego pewność siebie i charyzma. Lwy to urodzeni przywódcy, charyzmatyczni mężczyźni, którzy mogą wkroczyć w światło reflektorów i natychmiast dowodzić całym legionem ludzi, zupełnie bez wysiłku. Są dominujący, opiekuńczy i naturalnie męscy. Cóż, drogie panie, ciągnie nas do nich… biologia, czujemy podświadomie, że dadzą nam piękne dzieci.

Waga

W przeciwieństwie do pierwszych dwóch znaków, mężczyźni spod znaku Wagi są znacznie cichsi, ale to w żadnym razie nie dyskwalifikuje ich u kobiet. To, co nam się w nich podoba to to, że potrafią poświęcić swoje życie, aby przynieść światu pokój, harmonię i równowagę. Czyż można tego nie podziwiać? Kobiety przyciągają ich wielkie serca i determinacja, aby uczynić świat lepszym miejscem. Im bardziej ich poznają, tym lepiej rozumieją i tym więcej jest do kochania. To po prostu niesamowici ludzie.