Magia

Nie można im się oprzeć. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej atrakcyjni. TOP 3

Magic Moments
Magic Moments
3 czerwca 2022
fot. Cecilie_Arcurs/iStock
 

Co przychodzi nam na myśl, kiedy mówimy o atrakcyjności? Oczywiście wygląd zewnętrzny. Kiedy rozmawiamy, wymieniamy ulubione cechy – brunet, blondyn, wysoki, misiowaty itd. itp. Ale to przecież nie wszystko, te najatrakcyjniejsze cechy nic wspólnego z wyglądem nie mają, ukryte są dużo głębiej. Oczywiście niezaprzeczalnie osoba, z którą jesteśmy musi się nam podobać, ale braki w tej kwestii można łatwo nadrobić – czasem wystarczy zapuścić/zgolić brodę, zmienić styl ubierania, czy zrzucić zbędne kilogramy. Dużo trudniej jest z charakterem. 

Bliźnięta

Czarujący i przyjaźni – tacy są mężczyźni spod znaku Bliźniąt. Zjednują sobie ludzi gdziekolwiek się pojawią. Kiedy wchodzą do pomieszczenia, razem z nimi wchodzi słońce. Wszyscy czują się przy nich dobrze, a kobiety szczególnie – lgną do nich jak ćmy do ognia. Są to mężczyźni, którzy zawsze dokładnie wiedzą, co powiedzieć, niezależnie od sytuacji. Co więcej, świadomi, że skuteczna komunikacja jest jedną z ich największych zalet, z pewnością nie boją się zrobić pierwszego kroku, nawiązując rozmowę z każdą kobietą, która wpadnie im w oko.

Lew

Co takiego ma w sobie mężczyzna spod znaku Lwa? Zdecydowanie cechami, które robią wrażenie na kobietach są jego pewność siebie i charyzma. Lwy to urodzeni przywódcy, charyzmatyczni mężczyźni, którzy mogą wkroczyć w światło reflektorów i natychmiast dowodzić całym legionem ludzi, zupełnie bez wysiłku. Są dominujący, opiekuńczy i naturalnie męscy. Cóż, drogie panie, ciągnie nas do nich… biologia, czujemy podświadomie, że dadzą nam piękne dzieci.

Waga

W przeciwieństwie do pierwszych dwóch znaków, mężczyźni spod znaku Wagi są znacznie cichsi, ale to w żadnym razie nie dyskwalifikuje ich u kobiet. To, co nam się w nich podoba to to, że potrafią poświęcić swoje życie, aby przynieść światu pokój, harmonię i równowagę. Czyż można tego nie podziwiać? Kobiety przyciągają ich wielkie serca i determinacja, aby uczynić świat lepszym miejscem. Im bardziej ich poznają, tym lepiej rozumieją i tym więcej jest do kochania. To po prostu niesamowici ludzie.


Magia

Co dobrze ci robi na ego? Sposoby wzmocnienia wg znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
9 czerwca 2022
fot. SrdjanPav/iStock
 

Ego jest nam niezbędne, abyśmy mogli się rozwijać i przetrwać w tym świecie. W głębi duszy chcemy błyszczeć i pokazywać innym, jak wspaniali możemy być. Wielu może mieć problem z wydobyciem tego wewnętrznego, nieco narcystycznego ego, ale naprawdę warto, bo da nam to wiarę w siebie. Może sprawić, że nawet najbardziej nieśmiała osoba zacznie promienieć radością. Czego szukać w głębi siebie? Jakie cechy i potrzeby wspierać? Podpowie oczywiście astrologia. Sprawdź!

Baran

Lubisz pomagać innym. To, że ludzie kojarzą cię z tym dobrem i wspaniałomyślnością, jest dla ciebie niezwykle ważne i budujące. Jasne, lubisz być na szczycie, kochasz dowodzić, ale to twoja niezawodność sprawia, że jesteś dumny z tego, jaką jesteś osobą. Baran potrzebuje siły swoich bliskich, przyjaciół i rodziny, aby naprawdę zabłysnąć. To pozwala mu zdobywać szczyty.

Byk

Artystyczna strona, z której jesteś bardzo dumny, zabłyśnie i sprawi, że inni cię pochwalą. Oczywiście nie ogranicza się to do rysowania lub śpiewania, Byki mają doskonałe wyczucie mody i stylu. Byk uwielbia luksus, nawet jeśli mówi, że jest inaczej. Byk potrzebuje uczciwości i sprawdzonego kręgu ludzi, aby móc stawiać czoła wyzwaniom.

Bliźnięta

Możliwość zabłyśnięcia w świetle reflektorów może zwiększyć twoje ego. Ważni dla ciebie są ludzie, podziwiający twój intelekt i opinie. Jesteś w siódmym niebie, gdy to u ciebie ludzie szukają informacji. Nie bój się swoich umiejętności i naucz się nie wątpić w siebie.

Rak

Łatwo jest Rakowi być dumnym, gdy jego wysiłki są doceniane przez innych. Jako znakowi kardynalnemu, łatwo jest ci się oderwać, gdy czujesz się wypalony. Nie ulegaj wątpliwościom. Jesteś bezinteresowny wobec przyjaciół i rodziny i zawsze będziesz dla nich opoką. Twoja odwaga i determinacja sprawiają, że jesteś godny podziwu, a twoja wytrwałość czyni cię niezwyciężonym.

Lew

Nie jest to ktoś, kto unika światła reflektorów. To znak, który kwitnie, gdy inni doceniają to, co dla nich robi. Rozwinięty Lew bezinteresownie pomoże swoim przyjaciołom. Jest prawdziwy i miły. Lubi pochwały i komplementy, ale uwielbia również oddanie i podziw innych.

Panna

Mieć Pannę za przyjaciela, to mieć kogoś, na kim możesz polegać przez całe życie. Ten znak chce, aby wszyscy się rozwijali, więc może być mu trudno zobaczyć własną wielkość. Panny zmagają się ze swoim ego, ale kiedy ktoś może naprawdę pochwalić je za ciężką pracę, którą wykonują, będą zachwycone.

Waga

To znak, który nie ma skrupułów, aby pokazać światu, jak cudownym jest człowiekiem. Waga może być próżna, ponieważ jest to znak rządzony przez Wenus. Chwalenie jej za wygląd nie zrobi na niej wrażenia, ale już pochwalenie umysłu / intelektu sprawi, że Waga zobaczy cię w zupełnie nowym świetle. Jej ego błyszczy, gdy dyskutujesz o tym, jak mądra i inteligentna jest.

Skorpion

Znak, który jest rządzony przez intelekt. Ci ludzie mają solidne ego, ale nie jest ono ze skały. Skorpion może podupaść na duchu, gdy ktoś go skrzywdzi. Aby znów mógł błyszczeć, potrzebuje zapewnienia, że jest pod opieką, że kocha się go całym sercem i całym sercem podziwia.  To zaufanie sprawia, że Skorpion jest pewny siebie, więc nie oszukuj go.

Strzelec

Uwielbia przyjmować rolę nauczyciela. Aby jego ego rozbłysło, zaangażuj go w rozmowę na tematy, które go pasjonują lub o rzeczy, o których nie mają pojęcia. Śmianie się z jego żartów to coś, co uwielbia.

Koziorożec

Ten ciężko pracujący osobnik nie ma czasu na radzenie sobie ze swoim ego. Lubi pracować i angażować się w sprawy, które pozwolą mu osiągać własne cele. Inspirowanie i pomaganie mu w parciu do przodu sprawią, że poczuje się silny i pewny siebie. Koziorożec potrzebuje…  cheerleaderki. Dzięki jej obecności jego ego może się rozwijać i wnosić na wyżyny.

Wodnik

Ego Wodnika jest potężne. Nie trzeba go chwalić, aby czuł się doceniany. On po prostu wie, że jest wielki. Może nie wszyscy to rozumieją, ale nie szkodzi. Wodnik nie boi się przekraczać granic, pomagać innym i dokonywać zmian. To pomaga mu być zadowolonym z życia, ale też być uwielbianym przez innych, co po prostu kocha.

Ryby

Masz tendencję do gubienia się w innych. Jako ktoś, kto może czuć, że jest zapomniany, Ryby potrzebują silnych, życzliwych i inspirujących ludzi wokół nich, aby pomóc im popchnąć je do granic możliwości. To da Rybom pewność siebie potrzebną do stawienia czoła wyzwaniom i wewnętrznej siły.

 


Magia

Czym najbardziej inspirujemy innych? Te cechy budzą prawdziwy podziw

Magic Moments
Magic Moments
31 maja 2022
fot. Ivan Moreno/iStock

Wszystkie jesteśmy wspaniałe, to jasne jak słońce. Ale co mamy sobie tak wyjątkowego, że inspiruje innych? Co w nas podziwiają? Sprawdź!

Baran: Twoja pomysłowość

Baran często może być postrzegany jako kula energii – zawsze coś robisz. Twoja pomysłowość budzi podziw. Zawsze jesteś gotowa, aby przejąć inicjatywę i zanurzyć się w nowym pomyśle, czy podjąć ryzyko, którego inni unikają. Nie dostajesz wystarczającego uznania za swoje sprytne i pomysłowe strony, ale uwierz, ludzie to widzą i bardzo cię podziwiają.

Byk: Twoja nieustępliwość

Byk jest często postrzegany jako znak, który wie, jak dbać o siebie – wiesz, że ty też jesteś ważna. Jesteś nieustępliwa w dążeniu do swoich celów. Ta natura nie odnosi się tylko do ciebie – jesteś wręcz niezłomnie oddana ludziom, których kochasz i nigdy nie pozwalasz im wątpić, że się o nich troszczysz. Nikt nie wie, jak radzisz sobie ze wszystkim tak dobrze, ale wiemy, że to częściowo twoja determinacja – i jest to coś,  czego wielu może się od ciebie uczyć.

Bliźnięta: Twoja ciekawość

Jest niewielu ludzi, którzy nieustannie szukają nowych informacji w taki sposób, jak ty. Chociaż nie jesteś jedyną osobą, która chce uczyć się nowych rzeczy, masz ciągłą ciekawość, która rzadko jest zaspokojona. Chcesz poznać wszystkie interesujące fakty na jakiś temat – nawet jeśli innym wydają się małe lub nieistotne. Znajdujesz prawdziwą radość w zdobywaniu wiedzy.

Rak: przejrzystość Twoich emocji

Zawsze masz serce na dłoni i nie wstydzisz się tego. Wierzysz, że warto być szczerą w kwestii uczuć. Nie chcesz trzymać swoich emocji na wodzy, chcesz się nimi dzielić. Nie boisz się podążać za swoim sercem.

Lew: Twoja zdolność do błyszczenia

Niektórzy mówią, że jesteś próżna, ale prawdę mówiąc, jest coś do podziwiania w sposobie, w jaki błyszczysz w każdej dziedzinie. Możesz bez wysiłku sprawić, że nudna chwila stanie się wyjątkowa, wszystko dzięki sposobowi, w jaki podchodzisz do życia. Jeśli czegoś chcesz, masz pewność siebie i charyzmę, aby to osiągnąć – i zwykle ci się udaje. Szczególnie dla tych, którzy walczą o wiarę w siebie, twoje zaangażowanie w poznanie swojej wartości ma niesamowitą wartość.

fot. gpointstudio/iStock

Panna: Twoja intuicja

Nic cię nie ominie – to dość niezwykłe. Oczywiście zawsze jesteś przygotowana i zwracasz uwagę na szczegóły, więc zwykle jesteś o krok przed wszystkimi innymi. Jednak nie chodzi tylko o praktyczny aspekt twojej osobowości, ale o to, że twój instynkt. Wyrabiasz sobie opinię o innych na podstawie  pierwszego wrażenia i ufasz sobie na tyle, żeby być w stanie nawet podjąć decyzję na tej podstawie. Osobom, które nie ufają swojej intuicji, udowadniasz, że jednak warto.

Waga: Twoja zdolność dostrzegania dobra w innych

Oczywiście, może to wynikać z twojego pragnienia nawiązania kontaktu z szeroką gamą ludzi lub chęci, aby dobrze o tobie myśleli. Jednak twoja zdolność dostrzegania dobra w innych jest unikalną cechą, która nie przychodzi innym tak łatwo. Nawet w najgorszych chwilach potrafisz dostrzec iskierkę dobra. Czasami dostajesz za to po głowie, ale nie przeszkadza ci to nadal wierzyć w ludzi.

Skorpion: Twoja niezachwiana pasja

Jesteś znana z wielu rzeczy Skorpionico, ale twoja pasja nie jest tak doceniana, jak zasługuje. To coś więcej niż tylko fizyczną pasją – to twoje emocje są głębokie. Biorąc pod uwagę czas, jaki może zająć Ci poczucie pełnego bezpieczeństwa i znalezienie odpowiedniej osoby, wielu nie być w stanie zobaczyć, co masz do zaoferowania. Naprawdę jesteś jednostką, która wyznaje zasadę „albo wszystko, albo nic”. Angażujesz się we wszystko całą sobą. Ludzie mogą być zaskoczeni tym, jak bardzo możesz być oddana.

Strzelec: Twój bezgraniczny entuzjazm

Sposób, w jaki potrafisz uczynić każdą chwilę trochę lżejszą, jest umiejętnością, którą niewielu ma i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Jesteś w stanie oderwać myśli ludzi od tego, co ich martwi lub wskazać pozytywne możliwości wyjścia z trudnej sytuacji.

Koziorożec: Twoje niezawodne wsparcie

Możesz walczyć nagrodę, ale zawsze masz czas dla ludzi, których kochasz. Jesteś stałym źródłem wiarygodności, a ludzie wiedzą, że jeśli potrzebują kogoś, kto będzie może ich wesprzeć, mogą zwrócić się właśnie do ciebie. Fakt, że jesteś kimś, kto pozostaje taki sam w ciągle zmieniającym się świecie, jest pocieszający. Dajesz spokój i pewność.

Wodnik: Twoje hojne serce

Czy przyznałabyś się do tego, gdyby ktoś zapytał? Raczej nie. Ale my wiemy, że to prawda. Masz niepowtarzalne spojrzenie na świat i wielkie serce do ludzi. Możesz czasami karcić ich za głupotę, ale masz prawdziwą pasję do pomagania. Chcesz, by starali się być najlepszą wersją siebie, ale masz też dla nich wiele współczucia.

Ryby: Twoje spojrzenie na świat

Często jesteś określana jako marzycielka, ale nie przeszkadza ci to ani trochę. Chociaż można wiele powiedzieć na temat twojej empatii i kreatywności, to twoje spojrzenie na świat naprawdę inspiruje innych. Jesteś w stanie zobaczyć punkty widzenia innych i uwierzyć, że zawsze jest coś więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka. Widzisz rzeczy w sposób, w jaki większość tego nie robi, a doświadczanie tego jest odświeżające.