Magia Związek

Czego tak naprawdę szukasz w miłości? Jedno zdanie dla każdego znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
4 listopada 2021
fot. YakobchukOlena/iStock
 

Ile par, tyle modeli związku. Ilu ludzi, tyle wymagań i wzajemnych oczekiwać. Ile potrzeb, tyle na nie odpowiedzi. Dobieramy się najróżniej – na zasadzie przeciwieństw, czasem podobieństw. Czasem szukamy w partnerze któregoś z rodziców, czasem wręcz przeciwnie. Czasem przenosimy niespełnione pragnienia z dzieciństwa. Czasem od dzieciństwa uciekamy. Chcemy, żeby ktoś nas rozruszał. Chcemy, żeby nas uspokoił. Żeby rozśmieszał. Żeby dawał poczucie bezpieczeństwa. Można tak w nieskończoność…

Co o naszych potrzebach w związku mówi nasz znak zodiaku? Sprawdź, kogo tak naprawdę szukasz!

Baran

Kogoś, kto zawsze Cię zaskakuje.

Byk

Partnera, który zawsze Cię doceni.

Bliźnięta

Kogoś, przy kim się zrelaksujesz.

Rak

Kogoś, kto jest cierpliwy i wyrozumiały.

Lew

Kogoś, kto wytknie ci błędy.

Panna

Kogoś zawsze bezinteresownego i zrównoważonego.

Waga

Kogoś, kto jest trudny do zdobycia.

Skorpion

Kogoś, kto jest pewny siebie.

Strzelec

Kogoś, kto jest odpowiedzialny i beztroski.

Koziorożec

Kogoś, kto rozumie twoją złożoność.

Wodnik

Kogoś, kogo nie da się łatwo odstraszyć.

Ryby

Kogoś stabilnego i potrafiącego się skupić.

6 najpotężniejszych znaków zodiaku. W czym tkwi ich moc?


Magia Związek

Jak tam u ciebie z wiernością? Wiele o tym powie twój znak zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
8 listopada 2021
dotyk
fot. PeopleImages/iStock
 

Zbyt często skupiamy się na tropieniu niewierności. Ale pamiętajmy, że szukanie negatywów tam, gdzie może ich nie być, może być niebezpieczne dla związku. Oszukiwanie jest jak nałóg: im więcej oszukujesz, tym bardziej chcesz i tym lepsza możesz się stać w ignorowaniu swojego moralnego kompasu. Czy twój partner jest otwarty? Czy czujesz, że jest z tobą szczery? Jeśli nie masz poczucia, że ukrywa coś przed tobą, prawdopodobnie faktycznie tego nie robi. Jeśli ktoś jest otwarty na jedną rzecz, prawdopodobnie jest otwarty na większość rzeczy w swoim życiu. W końcu musisz zaufać swojemu przeczuciu. To, że nie widzisz czerwonych lampek, nie oznacza, że ich brakuje, oznacza to po prostu, że ich nie dostrzegasz. 

Ranking znaków zodiaku od najwierniejszych do… tych nieco mniej

1. Rak

Dopóki potrzeby emocjonalne Raka są zaspokajane, a on czuje się bezpieczny w swoim związku, jest wierny. Raki wierzą w znalezienie bratniej duszy i zapuszczenie korzeni. Nie mieszają, nie kombinują, są prostolinijne, jeśli chodzi o relacje. Dopóki czują się doceniane przez partnera, nawet nie rozważają odejścia.

2. Skorpion

Może trochę potrwać, zanim Skorpion straci czujność i pozwoli komuś zbliżyć się do siebie. Ale kiedy już nawiąże silną relację, jest niezwykle wierny. Jednakże, jeśli jego zaufanie zostanie nadszarpnięte, wtedy sprawy mogą się popsuć. Skorpiony nie są ponad zemstą i mają cały arsenał, z którym gotowe są zrobić. Są dokładnie tak samo wierne jak ich partner i ani minuty więcej. Bycie kozłem ofiarnym nie pasuje do nich, więc aby odzyskać poczucie własnej wartości, potrzebują zemsty.

3. Koziorożec

Koziorożce bardzo poważnie traktują zobowiązania i są jednym z najwierniejszych znaków zodiaku. Jeśli są w silnym związku, prawdopodobnie od razu zaczęły myśleć o przyszłości i nie będą chciały robić nic, aby jej zagrozić. Jeśli nie są szczęśliwe w związku, najprawdopodobniej go rozwiążą, lecz nie zdradzą swojego partnera. Jeśli związek ma problemy, są chętne do pracy nad nim.

4. Panna

Panny są niezwykle wierne, ponieważ nie tylko są bardzo praktyczne, ale myśl o przyłapaniu na oszustwie jest dla nich tak przerażająca, że nigdy by tego nie zrobiły. Do tego dochodzi fakt, że Panna jest zbyt zajęta, by mieć kogoś na boku. Prawdopodobnie było jej wystarczająco trudno znaleźć partnera (ze względu na jej bardzo wysokie oczekiwania), więc znalezienie kogoś innego kalibru ich wybranka/i jest praktycznie niemożliwe. Nie, Pannom najlepiej jest praktykować wierność.

5. Byk

O wiele bardziej prawdopodobne jest, że Byk oskarży swojego partnera o zdradę, niż sam zdradzi. Byk jest zwykle bardzo wierny i będzie się trzymał mocno, gdy znajdzie swoją ukochaną osobę. Ale ponieważ ma problemy z zazdrością, może podejrzewać, że partner jest niewierny, nawet jeśli nie ma na to dowodów.

6. Lew

Lwy są bardzo wierne, o ile poświęca się im tyle uwagi, ile potrzebują – a potrzebują dużo. Kiedy Lew czuje się ignorowany przez swojego partnera, może być niewierny. Pod pewnymi względami Lew ma bardzo tradycyjne wartości: poświęca się jednej osobie, osiedla się i tworzy rodzinę.

7. Ryby

Ryby mogą flirtować, ale nigdy nie chciałyby sprawić nikomu, a zwłaszcza komuś, kogo kochają, bólu związanego ze zdradą. Ryby mają tendencję do bycia wiernymi – tak wiernymi, że jeśli ich partner zbłądzi, wybaczą mu i dadzą kolejną szansę… i kolejną też. Bardziej prawdopodobne jest, że okażą się emocjonalnymi oszustami, dochodząc do wniosku, że jeśli nie są fizycznie niewierni, nie powinno to stanowić problemu. A jednak prawie zawsze jest to problem ogromny.

8. Waga

Podczas gdy Wagi lubią być zrównoważone, mają niestety tendencję do przechylania szali w stronę oszukiwania. Chcą być wierne, naprawdę, ale nudzą się i zastanawiają, czy osoba, z którą są, jest tą jedyną. Wagi wolą raczej zniszczyć związek niż długo przeciągać zerwanie. Chcą uniknąć oskarżeń i konfrontacji. Wagi mogą racjonalizować, że kiedy oszukują, robią to dla dobra własnego partnera.

9. Baran

Fot. iStock/Mixmike

Baran nie jest znany z tego, że jest wierny, zwłaszcza jeśli czuje się znudzony w swoim związku lub kiedy brakuje mu seksu. Baran pada ofiarą swoich popędów i będzie działać, nie myśląc o konsekwencjach swoich działań. Przyłapany na niewierności Baran, zaprzeczy. Musi być stale stymulowany przez partnera, w przeciwnym razie znajdzie kogoś, kto go podnieci.

10. Bliźnięta

Jeśli Bliźnięta oszukują, ich partnerowi może zająć dużo czasu, zanim to zrozumie. Wiedzą, jak zacierać ślady i zachowywać się jak oddany kochanek, którym, co więcej niż prawdopodobne, nadal są. Bliźnięta nieustannie zmieniają zdanie. W jednej chwili są całkowicie zakochane, a w następnej absolutnie znudzone w swoim związku. Rozumieją pojęcie wierności, po prostu jest dla nich bardzo trudne wprowadzić ją w życie.

11. Strzelec

Strzelce są bardziej niewierne niż wierne, ale z drugiej strony wiedzą to o sobie i zrobią, co w ich mocy, aby uniknąć zranienia kogoś. Szczerze mówią o tym, że nie lubią więzi ani zaangażowania, a jeśli ktoś zechce z nimi zaryzykować, bierze to na klatę. Jeśli Strzelec zobowiąże się do czegoś, szczerze spróbuje być wierny. Dopóki nie czuje się związany, może być w stanie oprzeć się pokusom. Jeśli zbłądzi, nie mów, że cię nie ostrzegał.

12. Wodnik

Jeśli Wodnik nie jest w otwartym związku, może być niewierny. Nie lubi czuć, że musi robić coś w tradycyjny sposób. Również być wiernym. Chce eksperymentować, próbować nowych rzeczy i cieszyć się nowymi ludźmi, dlatego działa na niego dynamika grupy. Wodnikom nie podoba się, gdy mówi się im, że nie mogą czegoś zrobić, ponieważ to po prostu sprawia, że ​​chcą to robić jeszcze mocniej.


Magia Związek

Linię Anioła Stróża ma niewiele osób. Powstaje gdy umiera ktoś bardzo bliski

Magic Moments
Magic Moments
3 listopada 2021
fot. SonerCdem/iStock

Przyjrzyj się uważnie swojej lewej i prawej dłoni. Jeśli odkryjesz na nich Linię Anioła Stróża, uważaj się za prawdziwego szczęśliwca. Według chiromancji ta linia wskazuje, że jesteś chroniona przed nieszczęściem, bez względu na to, z jakimi trudnościami będziesz się mierzyć.

Chiromancja to starożytna sztuka, którą wielu wywodzi z Indii. Stamtąd rozprzestrzeniła się do Chin, Egiptu, Grecji i Europy. Chociaż większość uważa chiromancję za przesąd, inni wierzą, że na naszych dłoniach jest zapisany nasz los. Wielu lekarzy i psychologów, którzy badali tę naukę, wykazało na podstawie swoich wniosków, że dłonie mają potencjał do ujawnienia charakteru, zdrowia i stanów psychicznych danej osoby. Od czasów starożytnych ludzie wierzyli, że ich przyszłość jest wypisana na liniach ich rąk. Mówi się, że nasza lewa ręka ma zapisane nasze przeszłe życie, podczas gdy prawa ręka ukazuje naszą teraźniejszość i przyszłość.
Większość z nas słyszała o czterech głównych liniach – linii serca, linii głowy, linii życia i linii losu. Mówią one wiele o osobowościach, związkach, przeznaczeniu, życiu i śmierci.
Ale o linii Anioła Stróża nie mówiło się zbyt wiele. Z biegiem czasu zyskała na znaczeniu, ponieważ mówi nam, czy mamy wokół siebie dobrego ducha. Linie Anioła Stróża są rzadkie, ale bardzo znaczące! W chiromancji interpretuje się jednak obie ręce, a linia anioła stróża uważana jest za bardzo dobry znak.

Czego potrzebuje twoja dusza? Wybierz symbol alchemiczny i sprawdź!

Linia Anioła Stróża pokazuje, że jesteś chroniona przez wyższą moc. Jeśli ją masz, ta linia znajduje się w pobliżu twojej linii życia i wskazuje, że jesteś chroniony przed wszelkiego rodzaju poważnymi zwrotami akcji w życiu.Linia anioła stróża jest również nazywana „drugą linią życia”. I nie dlatego, że jest blisko niego, ale dlatego, że oznacza zbawienie, ochronę i silne wsparcie.

Powstają po lewej stronie, gdy umiera członek rodziny lub bliski przyjaciel. 
Linia oznacza, że ​​teraz podróżuje razem z tobą jako przewodnik duchowy lub właśnie anioł stróż. Przyjrzyj się swojej lewej dłoni. Jeśli widzisz na niej taką linię, możliwe nawet, że towarzyszy ci ona od urodzenia i odziedziczyłaś ją po przodkach. Chiromancja mówi, że uformuje się ona tylko wtedy, gdy ktoś naprawdę ci bliski odejdzie i powróci do ciebie jako anioł stróż.
Ta linia jest dość rzadka, więc nie zniechęcaj się, jeśli nie znajdziesz jej na dłoni. Nie oznacza to też, że już nigdy się nie pojawi. Jest dość potężna, ponieważ mówi ci, że ktoś nad tobą czuwa. Ktoś, kto stara się trzymać z dala od ciebie złe rzeczy i popycha cię do czegoś, na co naprawdę zasługujesz. Oznacza to również, że teraz, gdy odszedł, jego duch podróżuje razem z tobą jako twój anioł, pomagając ci w trudnych chwilach.

Jak zlokalizować linię Anioła Stróża?

Chiromanci radzą najpierw umyć ręce i dobrze je nawilżyć. Ponieważ po długim dniu w pracy Twoje dłonie stają się szorstkie, może to sprawić, że zobaczysz jedynie krzyżujące się plamy na całej dłoni. Linia Anioła Stróża to w zasadzie krzywa biegnąca wzdłuż linii życia (początkowo równoległa) i łącząca się z linią głowy. Punkt, w którym wcina się w nagłówek, symbolizuje wiek, w którym straciłaś kogoś bliskiego. 

 

Posiadające ją osoby, mogą cieszyć się wyjątkową pomyślnością w życiu. Można wręcz odnieść wrażenie, że nieszczęścia trzymają się od nich z daleka. Ludzie mający na dłoni linię Anioła Stróża często wychodzą cało z ciężkich wypadków i przeżywają katastrofy.

Osoby z linią Anioła Stróża mają bardzo silny charakter i dobrze radzą sobie w życiu. Bez problemów pokonują wszystkie przeszkody, nigdy się nie załamują i zawsze osiągają swoje cele. Można odnieść wrażenie, że ich życie zostało specjalnie wyreżyserowane, żeby odnieśli sukces. Mówi się o nich szczęściarze lub w czepku urodzeni. To prawda, bo od narodzin aż po śmierć ktoś nad nimi czuwa i ich pilnuje.

Im dłuższa jest ta linia, tym lepiej. Ale nawet jeżeli jest znacznie krótsza od linii życia, to wciąż dobry znak. Mówi on, że osoby te napotkają na swojej drodze trudności, ale poradzą sobie z nimi i wyjdą zwycięsko ze wszystkich życiowych potyczek.

Anielskie liczby – te sekwencje (111, 222, 777) mają znaczenie! Jakie?