Go to content

Złamany obcas i szczęśliwe buty [18+]. Akcja „Kwiecień-plecień, czyli upleć nam ciekawą historię” [List do redakcji]

Fot. iStock

No nie jeszcze ten złamany obcas… pomyślała kuśtykając po chodniku. Było to ukoronowanie dzisiejszego dnia. A zaczęło się już w pracy. Kiedy to po wielu dniach ogłoszono w końcu, kto zastąpi Halinkę na stanowisku kierownika działu. Była pewna swego awansu. Już w myślach układała mowę z podziękowaniem. A tu stanowisko obejmie niejaki Ludwig. Wysoki przystojny blondyn o niebieskich oczach. Biuro wrzało od plotek i marzeń koleżanek, a ona wrzała z wściekłości.

Dni mijały, praca przebiegała sprawie pod wodzą nowego szefa. Nagle pojawiły się przeszkody, których nikt nie mógł przewidzieć. Prowadzący bardzo ważny projekt którego deadline był za tydzień, leżał w szpitalu po wypadku na motocyklu. Ludwig wezwał ją do siebie i powiedział, że główny klient czeka na ten projekt, a my musimy go dokończyć, mianuję cię nowym szefem projektu.

Czas jakby zaczął mijać szybciej, zostawała po godzinach. Harowała jak przysłowiowy wół.  Zostały dwa dni do końca projektu, pech chciał, że to akurat walentynki. Biuro wyludniło się, zostali tylko ona i on. Weszła do jego biura aby spytać o pewną kwestię i ryms – cholerne buty pomyślała…

I padła wprost w ramiona Ludwiga. Złapały ją pewnie, a w niej zapłonął żar. Chciał z tym walczyć, ale jedno spojrzenie w płonące oczy powiedziało wszystko. Rzucili się na siebie niczym wygłodniałe zwierzęta.

Rozszarpując swoje ubrania byleby dotrzeć do nagiej skóry. Szybko poradził sobie z jej bluzką, a potem spódnicą. Została w samych pończochach co podkręciło go jeszcze bardziej. Jego dłonie mocno pieściły jej piesi a potem pośladki. Usta całowały szyje i kąsały uszy. Poddała się temu. Jednym pewnym ruchem obrócił ją tyłem do siebie i wszedł w nią głęboko i gwałtownie. Krzyknęła z rozkoszy i popędziła z nim w szalonym tempie dzikiego seksu. Był znacznie większy niż jej się wydawało, jego ruchy silne i pewne doprowadziły ją na szczyt rozkoszy. Po wszystkim pomyślała że to jednak są szczęśliwe buty, bo przeżyła w nich najlepsze Walentynki ever.

Aggasitta

Akcja „Kwiecień-plecień, czyli upleć nam ciekawą historię”

Zadanie konkursowe: jeśli chcesz wziąć udział w akcji „Kwiecień-plecień, czyli upleć nam ciekawą historię” prześlij do nas swoje opowiadanie, nie narzucamy formy, tematyki – napiszcie o tym, co wam w duszy od dawna, a może właśnie w kwietniu gra. Na wasze prace czekamy pod adresem: kontakt@ohme.pl. Najciekawsze z nich opublikujemy i nagrodzimy.

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Akcja potrwa od 12 kwietnia do 8 maja. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 18 maja 2017 roku na stronie www.ohme.pl

Nagrody:

Foksal_logo WAB-nowe-logo_wab

10 x zestaw książek, skłądający się z:

Steczkowscy. Miłość wbrew regule

SteczkowskaSteczkowscy

Postawili wszystko na jedną kartę – sprzeciwili się tradycji, zasadom i kościelnej regule. Wybrali siebie i miłość. Nikt ich nie wspierał, wszyscy się odwrócili. Było ciężko, ale wygrali swoje życie.

W latach sześćdziesiątych młody Stanisław Steczkowski jest księdzem w Duląbce, niewielkiej wsi w województwie podkarpackim. Charyzmatycznym, tryskającym energią, uwielbianym przez wiernych, dyrygentem chóru przykościelnego aktywizującego parafian. Danusia Wyżkiewicz, młodsza od niego o siedem lat, mieszka w tej samej wsi i śpiewa w chórze przykościelnym. Od dawna jest zakochana w Stanisławie, okazuje się, że z wzajemnością.

Ta książka mówi o pięknej miłości, ale też o borykaniu się przez całe życie z bytem, akceptacją społeczną, Kościołem i aparatem władzy, o nieustannym życiu poza nawiasem. Jest to też opowieść o bezprzykładnej walce o uznanie tej miłości przez Kościół, o dyspensę od ślubów kapłańskich i ślub kościelny. Walce wygranej na trzy lata przed śmiercią Stanisława.

Costello. Przebudzenie

Hermez_Costello

Drapieżna, bardzo zmysłowa próba zmierzenia się z cielesnością. 

Czy w obecnych czasach możliwe jest pełna akceptacja własnego ciała? Czy przyjemność z własnej cielesności zarezerwowana jest dla pięknych i młodych? Co z ciałami ułomnymi, niedoskonałymi, starzejącymi się, które nasza kultura skazuje na niebyt?

Elizabeth Costello, postać wykreowana przez J.M. Coetzeego, jest znaną pisarką. Do tej pory w swoich wykładach, wygłaszanych w uniwersyteckich aulach i podczas spotkań autorskich koncentrowała się na prawach uciskanych mniejszości, słowa służyły jej do stawania w obronie Innego. Żarliwie walczyła również z zabijaniem zwierząt.

Teraz, gdy odbywa serię spotkań w Europie, odkrywa zupełnie nowy rys swojej osobowości. Zaczyna na nowo doświadczać własnej cielesności, emanuje erotyzmem, zaraża nim. Prowokuje i buntuje się przeciwko ograniczeniom, jakie w tej sferze narzuca ludziom kultura, religia, ale i język, zazwyczaj tak giętki i bogaty, a tak ubogi w opisywaniu ludzkiej seksualności.

Noble Health logotyp kolor_jasne tło_CMYK

3 x Class A Collagen Complex

Zestaw Collagen COMPLEX

4 x Detox na Maxa 

zestaw Detox na Maxa

2 x Detox Tea + kubek

NH_zestaw_herbata+kubek

1 x Żelkowe love

NH_żelki

Regulamin akcji znajduje się tutaj.