Go to content

Nie wiem, dlaczego nie odszedłeś tylko tak mocno o mnie walczyłeś… Boję się zapytać… Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Kochany Mężu!

Nie wiem czy kiedykolwiek przeczytasz ten list, może kiedyś sama znajdę odwagę, aby wrócić do tych wspomnień i porozmawiam z Tobą…póki, co nie potrafię, jestem tchórzem.
Wiem, że gdyby nie Ty, nie byłabym tą kobietą, którą jestem teraz. Gdybyś nie stanął na mojej drodze, nie byłabym człowiekiem, bo już wtedy byłam wrakiem. Gdyby nie Ty! Tak naprawdę mogłoby mnie już nie być…

Kochanie…ciężko jest mi mówić o przeszłości, bo nie nie lubię jej wspominać… i Ty sam chyba nie chcesz do tego wracać. Jestem Ci bardzo wdzięczna za to, że byłeś, gdy najbardziej potrzebowałam pomocy, dziękuję, że wyciągnąłeś mnie z tego bagna…Bezradności, alkoholizmu, depresji i pragnienia śmierci. Widziałeś to wszystko! Widziałeś w moich oczach nienawiść do świata i ludzi. Jest mi tak bardzo wstyd!

Nie wiem, dlaczego nie odszedłeś tylko tak mocno o mnie walczyłeś… Czy byłam tego warta? Czy nie żałujesz? Boję się zapytać…

Postaram się, aby nasze życie było piękne i zgodne. Będę przy Tobie zawsze, chyba, że sam zadecydujesz inaczej…Wiem, że na pewno będę o Ciebie walczyć do końca! Tak jak Ty walczyłeś.
Codziennie dajesz mi odwagę, wsparcie, miłość i nadzieję na lepsze jutro.

,,Gdyby nie Ty! Nie byłabym kochaną żoną i matką. Nie miałabym rodziny i domu…Nie miałabym sensu życia…Gdyby nie Ty nie byłabym szczęśliwa”.

Kocham Cię.
Żona.

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.