Go to content

Zrób sobie przyjemność. Tydzień pierwszy, dzień #7

Fot. Flickr / CC BY

. Zadanie na dziś: rusz się! Wspaniale jeśli uprawiasz sport regularnie – będzie ci łatwiej. Jeśli wciąż odkładasz na „od jutra“ i „od poniedziałku“, to właśnie dziś jest ten poniedziałek, gdy wszystko (mamy nadzieję) się zmieni i nie będziesz już tylko podglądać dziewczyn, które ćwiczą. Jak to zrobić?

 • nie szukaj pretekstów– nawet jeśli masz dziś ciężki dzień. Po prostu wpisz w plan dnia choć półgodzinny wysiłek.
 • zaplanuj tę godzinę. Nie „za chwilę”. Ale już, teraz.
 • nie szalej – to nie musi być skalpel z Chodakowską (choć będzie super) czy godzinny trening na siłowni (choć jeśli planujesz go od dawna– do dzieła). Możesz założyć dres i pójść pobiegać, możesz wybrać się na szybki spacer, w końcu możesz poćwiczyć w domu. Ważne, żebyś zrobiła cokolwiek. I napisz nam koniecznie co to było i jak się czujesz.

Powodzenia! Niech ten tydzień zacznie się dobrze!

P.S Jeśli uprawiasz sport regularnie, prosimy zmotywuj z nami inne kobiety.:)


Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

 1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
 2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
 3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
 4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Pierwszy tydzień: 10-16.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
 5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
 6. Nagrody – tydzień pierwszy:
  2 x voucher pielęgnacyjny do kliniki Profemed
  4 x zestaw kosmetyków ufundowany przez debiutującą na polskim rynku, markę francuskich kosmetyków VALCENA

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień pierwszy – zobacz wszystkie zadania