Go to content

W tę wiosnę, która nadejść nie chce, znajdź ją najpierw w sobie. Akcja „Oh!Mamo – jestem kobietą” wyzwanie #3

Fot. IStock

Pogoda za oknem nie sprzyja specjalnie dobremu nastrojowi. Zimno, szaro, że nosa się nie chce wytykać za drzwi. Najchętniej to grzane wino w rękę, książka i ciepły koc. Trudno przełamać to jesienno-zimowe samopoczucie, skoro nawet nasz organizm przesłanek, że jest cieplej nie odbiera.

Ale uwaga – wyjścia są dwa:

a) można pogrążyć się w tej beznadziei i narzekać jak nam źle

b) można zmienić swoje nastawienie, wystarczy popracować trochę ze sobą i ze swoją głową.

Jeśli wybrałyście punkt b) zapraszam na dzisiejsze wyzwanie. Będzie banalnie proste. Weźcie kartkę i długopis i wypiszcie pięć rzeczy, za której dzisiaj jesteście wdzięczne. Pięć – nie mniej. Bo im dalej na liście, tym będzie to bliżej nas i bardziej autentyczne. Obiecuję, że zastanawiając się nad piątą rzeczą poczujecie słońce, które w was wschodzi i świeci. Uśmiechniecie się do siebie i jakoś wszystko dookoła stanie się bardziej znośne.

To jak? Podejmujecie wyzwanie? Co macie do stracenia? Nic! A zyskać możecie podwójne zaproszenie na naszą konferencję, a tam dopiero naładujecie swoje słoneczne baterie i odzyskacie siły i energię! O tym jesteśmy przekonane. 🙂

 

Akcja „Oh!Mamo – jestem kobietą”

Wyzwanie #3

Nasze trzecie wyzwanie to:

Wypiszcie najpierw na kartce pięć rzeczy, za które dzisiaj jesteście wdzięczne. Pięć – nie mniej. A nam w komentarzach napiszcie przynajmniej o jednej, która sprawia, że myśląc o niej czujecie się lepiej – napiszcie też dlaczego. 🙂

Co trzeba zrobić?

Być z nami! Przez najbliższe dni będziemy zachęcać was pochylenia się nad sobą, do zrozumienia, że powinniśmy być dla siebie ważne, powinniśmy mierzyć się z własnymi lękami i ograniczeniami. Będziemy pytać, co dla was znaczy być kobietą, czym jest dla was kobiecość.  Bądźcie w tym czasie z nami i pod artykułami piszcie swoje komentarze.

Najfajniejsze komentarze, zwłaszcza tych najbardziej aktywnych uczestniczek po zakończeniu akcji nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na naszą konferencję „Oh!Mamo – jestem kobietą”, która odbędzie się 27. maja w Warszawie, w Fortach Mokotów, a dokładnie w Studio 99. .

Akcja trwa od 08.05.2017 do 22.05.2017 roku. Wyniki akcji zostaną opublikowane do dnia 24.05.2017 roku na stronie ohme.pl.

cp_przeskalowane_bold

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.