Go to content

Niezwykła siła każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co jest twoim atutem

Każdy z nas ma swoje miejsce we Wszechświecie, mocne i słabe strony, które wpływają na to, kim jesteśmy i co dostajemy od życia. W dodatku cały czas dotykają nas zmiany, które mozolnie staramy się przekuć na coś dobrego. Nie na wszystko mamy wpływ, ale im większą świadomość naszej siły i możliwości posiadamy, tym łatwiej zawalczyć o siebie i osiągnąć upragniony cel.

Astrologowie podkreślają, że każdy znak zodiaku ma swoje atuty, które dobrze wykorzystane ułatwiają zadanie. Jeśli chcecie wiedzieć, co pomaga wam pokonywać trudności w życiu, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

Siła każdego znaku zodiaku:

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Barany mają niezwykłą intuicję, która zawsze kieruje ich w stronę osób pozytywnie wpływających na ich życie. Często spotykają na swojej drodze osoby, które pomagają im pokonywać różne trudności i uzyskiwać upragniony cel.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byki mają cudowną umiejętność wyczuwania niewidzialnej granicy, której nie można przekraczać. Dzięki temu unikają problemów i potencjalnie niebezpiecznych dla siebie sytuacji, są mistrzami dyplomacji.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Bliźnięta cieszą się umiejętnością odnajdywania ukrytego znaczenia, wykorzystywania intuicji. Ten znak zodiaku sjest silnie połączony ze zmysłami i bez kłopotu demaskuje podteksty i dobiera potrzebne słowa.

Rak  (22 czerwca – 22 lipca)

Raki są niezwykłymi empatami i doskonale wyczuwającymi intencje innych osób. Potrafią doskonale dostroić się do energii otoczenia i dlatego jest im łatwiej znaleźć swoje miejsce i wsparcie z zewnątrz.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Zodiakalne Lwy potrafią idealnie wstrzelić się swoimi działaniami w najlepszy czas. Stabilizują swój rytm życia tak, aby nic ważnego im nie umknęło.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panny intuicyjnie zachowują równowagę pomiędzy szansami a zagrożeniami, dlatego podejmowane przez nie decyzje najczęściej są trafne. Te Panny, które słuchają swojej intuicji, prognozowanie przyszłych wydarzeń mają opanowane do perfekcji.

Waga (23 września – 22 października)

osoby spod tego znaku zodiaku mają zdolność psychiczną polegającą na odczytywaniu intencji innych ludzi, zrozumieniu ich motywów i rozpoznaniu, jaki będzie ich następny ruch.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/

1/1 Niezwykła siła każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co jest twoim atutem

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Skorpiony intuicyjnie wyczuwają, kto darzy ich mocnym i szczerym uczuciem. Sami są tajemniczy więc tak dobierają przyjaciół i partnerów, by nikt inny nie mógł ich przejrzeć i skrzywdzić.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Ten znak zodiaku ma wpisany w charakter naturalny optymizm, który pomaga w osiąganiu zaplanowanego sukcesu. Łatwiej jest podejmować działania z wiarą, że wszystko się uda.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożce cieszą się równowagą psychiczną i umiejętnością oszacowania ryzyka. Dokonują radykalnych zmian w życiu tylko we właściwym czasie.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wodniki posiadają wrodzony urok i talent do przeciągania ludzi na swoją stronę. Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią bez nieczystych zagrywek wpływać na otoczenie, by osiągać swoje cele.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Ryby potrafią pozbierać rozsypane elementy żywej układanki, by na nowo stworzyć obraz swojego życia. Są cierpliwe i otwarte na podszepty intuicji, którą traktują jak swoją największą siłę psychiczną.

źródło: themindsjournal.com