Go to content

4 znaki zodiaku, które według raportów policyjnych, najczęściej popełniają przestępstwa

Różnimy się od siebie charakterami i podejściem do życia. Jedni są częściej uśmiechnięci i odbierani jako sympatyczne osoby, inni natomiast nie wzbudzają zaufania lub trzymają się na dystans. Są również tacy, których zachowanie pozostawia wiele do życzenia.

Agresja zarówno w wersji słownej, emocjonalnej, fizycznej zasługuje na jednakowe potępienie. Nie zawsze jest to działanie  zaplanowane, bo w pewnych przypadkach bywa tak, że zachowujemy się w pewien sposób automatycznie. Czasem możemy wręcz wykazywać większą skłonność do niewłaściwego zachowania, agresji. Wynika to z indywidualnych cech osobowości, które mogą niemile nas zaskakiwać, ale nie mogą być one usprawiedliwieniem.

Według zwolenników astrologii, znaki zodiaku definiują w dużym stopniu nasze postępowanie. Znawcy tematu wyciągnęli wnioski i określili, które znaki zodiaku dopuszczają się przestępstw najczęściej.

Jesteście ciekawi?


 

źródło:  www.cosmopolitan.pl

Fot. iStock/TatianaDavidova

1/4 Skorpion

Tak, to nie może dziwić. Policyjne statystyki informują, że to właśnie Skorpiony z listopada mają na swoim koncie najwięcej złych uczynków. Skorpion to znak zodiaku, który ma konkretną osobowość. Wykazuje szczególną tendencję do agresji, braku zahamowań, skłonności do posiadania tajemnic i podążania do celu po trupach.

Fot. iStock/TatianaDavidova

2/4 Strzelec

Znawcy uważają, że Strzelce urodzone w grudniu mają silną chęć przywódca i są w stanie zrobić wiele, aby osiągnąć zamierzony cel. Kochają władzę i są w stanie posunąć się do różnych metod, aby ją zdobyć.

Fot. iStock/TatianaDavidova

3/4 Rak

Rak to kolejny znak zodiaku, który wykazuje tendencję do popełniania przestępstw. Raki są bardzo zazdrosne, odczuwają wahania nastrojów i brakuje im chęci do zawierania kompromisów. Bywają niestabilne i z tego powodu robią coś czego później mogą żałować.

Fot. iStock/TatianaDavidova

4/4 Byk

Byki szczególne zamiłowanie przejawiają w kierunku zdobywania pieniędzy, także nielegalnymi sposobami. Najczęściej biorą udział w napadach rabunkowych i drobnych kradzieżach. W działaniu nie uznają kompromisu i litości, działają tak, aby zawsze osiągnąć swój cel.