Go to content

Rozwiązanie konkursu „Przygody latającego Zibiego”

Fot. Materiały prasowe

“Meadow Flyer to typ miłej, spokojnej gry. To podróż jednym z bohaterów serialu Agi Bagi przez pobliską łąkę i przygody, które się z tym wiążą. Przyjazne środowisko, wesołe postaci oraz zaskakujące zdarzenia. Ta gra relaksuje, uspokaja, wciąga.” –  mówi producent kreatywny gry,  Tomek Niedźwiedź.

Już wiemy, jakie przygody dla bohatera przygotowaliście wy – było bardzo kreatywnie, a teraz przekonajcie się co czeka na latającego Zibiego w nowej grze. I bawcie się dobrze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie, a laureatom gratulujemy!

Laureaci konkursu 

Patrycja Piasecka ·

Marta Rudzka

Anna Wiśniewska

Anna Wasyliszyn

Patrycja Głog

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 21.03.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Linki do pobrania gry:

PEŁNA WERSJA

DARMOWA DEMO WERSJA

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj