Go to content

Jennifer Loppez i Ben Affleck po skromnym ślubie szykują się do hucznego wesela

Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się ponad miesiąc temu. Teraz szykują się do hucznego wesela, na które zakochani wydadzą kilka milionów dolarów. Na tę uroczystość czekali prawie 20 lat! Kiedy rozpocznie się wesele J.Lo i Bena Afflecka?

Historia pięknej miłości 

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się pod koniec 2001 roku na planie filmu „Gigli”. Od tego czasu stali się nierozłączni, zaręczyli się i planowali ślub. Uroczystość odwołali w ostatniej chwili, co tłumaczyli zbyt dużym zainteresowaniem mediów.

„Z powodu nadmiernego zainteresowania mediów zdecydowaliśmy się przełożyć nasz ślub” – poinformował rzecznik artystki.

Ślub nigdy się nie odbył, a para rozstała się w 2004 roku. Nikt nie spodziewał się, że Lopez i Affleck zaczną się ponownie spotykać. Blisko 20 lat po rozstaniu świat obiegła informacja, że Jennifer i Ben znowu są razem. Fani od razu zaczęli wyczekiwać pierścionka zaręczynowego, którego w końcu dopatrzyli się na palcu Jennifer.

Powiedzieli „tak”

Miesiąc temu media obiegła informacja o ślubie Jennifer Loppez i Bena Afflecka. Ceremonia zaślubin odbyła się 16 lipca w kaplicy Little White Wedding w Las Vegas. Miała charakter prywatny i nie uczestniczyły w niej media. Z deklaracji Jennifer i rejestru małżeństw hrabstwa Clark wynika, że gwiazda przyjęła nazwisko męża – teraz nazywa się Jennifer Lynn Affleck.

„Zrobiliśmy to”- powiedziała Lopez. „Miłość jest piękna. Miłość jest miła. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa.”

„Ostatniej nocy przylecieliśmy do Vegas, staliśmy w kolejce po licencję z czterema innymi parami, wszyscy odbywali tę samą podróż do ślubnej stolicy świata. Za nami dwóch mężczyzn trzymało się za ręce i obejmowało się nawzajem. Przed nami młoda para, która odbyła trzygodzinną podróż z Victorville w drugie urodziny swojej córki – wszyscy chcieliśmy tego samego – aby świat uznał nas za partnerów i zadeklarował światu naszą miłość poprzez starożytny i prawie uniwersalny symbol małżeństwa.”

Jak mówi pracownik kaplicy Little White Wedding, Lopez podczas ceremonii zaślubin miała na sobie „ładną, elegancką, beżową, koronkową sukienkę z trenem. Welon był piękny. Wszystko było bardzo eleganckie i piękne. Była oszałamiająca. Miała piękny biały bukiet, a on miał butonierkę.”

Loppez i Affleck szykują się do hucznego wesela

Po skromnym ślubie para szykuje huczne wesele. Według doniesień odbędzie się ono na terenie posiadłości Bena Afflecka w Riceboro w stanie Georgia. Będzie to „intymna uroczystość”, która ponoć ma trwać aż trzy dni. Wesele odbędzie się w sobotę, jednak w piątek poprzedzi je uroczysta kolacja. W niedzielę zakochani pożegnają gości grillem i piknikiem w ogrodzie.

Ben chce, by Jennifer była w centrum uwagi i by wszyscy goście skupiali się głównie na niej. Lopez ma mieć na sobie przepiękną sukienkę Ralpha Laurena wyprodukowaną we Włoszech.

Podobno na liście gości znajdą się Matt Damon, Jimmy Kimmel, Drea de Matteo i młodszy brat Afflecka, Casey.

Jak donosi Page Six, nowożeńcy zatrudnili luksusowego organizatora imprez, Colina Cowie, który pomoże zorganizować im wystawną imprezę. Siedziba firmy Cowie znajduje się w Nowym Jorku i Los Angeles, a on wydaje przyjęcia dla takich osób jak Oprah Winfrey, Kim Kardashian, Jerry Seinfeld, Michael Jordan i Nicole Kidman.

Miesiąc miodowy

Ben Affleck, który 15 sierpnia skończył 50 lat, podobno „oszalał” podczas paryskiego miesiąca miodowego z Jennifer, na który wybrali się tuż po ceremonii zaślubin w Las Vegas. Zakochanym towarzyszyły dzieci Jennifer i potomstwo Bena. Małżonkowie spacerowali uliczkami Paryża i delektowali nowym etapem swojego życia.