Lifestyle

Jennifer Loppez i Ben Affleck po skromnym ślubie szykują się do hucznego wesela

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
18 sierpnia 2022
 

Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się ponad miesiąc temu. Teraz szykują się do hucznego wesela, na które zakochani wydadzą kilka milionów dolarów. Na tę uroczystość czekali prawie 20 lat! Kiedy rozpocznie się wesele J.Lo i Bena Afflecka?

Historia pięknej miłości 

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się pod koniec 2001 roku na planie filmu „Gigli”. Od tego czasu stali się nierozłączni, zaręczyli się i planowali ślub. Uroczystość odwołali w ostatniej chwili, co tłumaczyli zbyt dużym zainteresowaniem mediów.

„Z powodu nadmiernego zainteresowania mediów zdecydowaliśmy się przełożyć nasz ślub” – poinformował rzecznik artystki.

Ślub nigdy się nie odbył, a para rozstała się w 2004 roku. Nikt nie spodziewał się, że Lopez i Affleck zaczną się ponownie spotykać. Blisko 20 lat po rozstaniu świat obiegła informacja, że Jennifer i Ben znowu są razem. Fani od razu zaczęli wyczekiwać pierścionka zaręczynowego, którego w końcu dopatrzyli się na palcu Jennifer.

Powiedzieli „tak”

Miesiąc temu media obiegła informacja o ślubie Jennifer Loppez i Bena Afflecka. Ceremonia zaślubin odbyła się 16 lipca w kaplicy Little White Wedding w Las Vegas. Miała charakter prywatny i nie uczestniczyły w niej media. Z deklaracji Jennifer i rejestru małżeństw hrabstwa Clark wynika, że gwiazda przyjęła nazwisko męża – teraz nazywa się Jennifer Lynn Affleck.

„Zrobiliśmy to”- powiedziała Lopez. „Miłość jest piękna. Miłość jest miła. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa.”

„Ostatniej nocy przylecieliśmy do Vegas, staliśmy w kolejce po licencję z czterema innymi parami, wszyscy odbywali tę samą podróż do ślubnej stolicy świata. Za nami dwóch mężczyzn trzymało się za ręce i obejmowało się nawzajem. Przed nami młoda para, która odbyła trzygodzinną podróż z Victorville w drugie urodziny swojej córki – wszyscy chcieliśmy tego samego – aby świat uznał nas za partnerów i zadeklarował światu naszą miłość poprzez starożytny i prawie uniwersalny symbol małżeństwa.”

Jak mówi pracownik kaplicy Little White Wedding, Lopez podczas ceremonii zaślubin miała na sobie „ładną, elegancką, beżową, koronkową sukienkę z trenem. Welon był piękny. Wszystko było bardzo eleganckie i piękne. Była oszałamiająca. Miała piękny biały bukiet, a on miał butonierkę.”

Loppez i Affleck szykują się do hucznego wesela

Po skromnym ślubie para szykuje huczne wesele. Według doniesień odbędzie się ono na terenie posiadłości Bena Afflecka w Riceboro w stanie Georgia. Będzie to „intymna uroczystość”, która ponoć ma trwać aż trzy dni. Wesele odbędzie się w sobotę, jednak w piątek poprzedzi je uroczysta kolacja. W niedzielę zakochani pożegnają gości grillem i piknikiem w ogrodzie.

Ben chce, by Jennifer była w centrum uwagi i by wszyscy goście skupiali się głównie na niej. Lopez ma mieć na sobie przepiękną sukienkę Ralpha Laurena wyprodukowaną we Włoszech.

Podobno na liście gości znajdą się Matt Damon, Jimmy Kimmel, Drea de Matteo i młodszy brat Afflecka, Casey.

Jak donosi Page Six, nowożeńcy zatrudnili luksusowego organizatora imprez, Colina Cowie, który pomoże zorganizować im wystawną imprezę. Siedziba firmy Cowie znajduje się w Nowym Jorku i Los Angeles, a on wydaje przyjęcia dla takich osób jak Oprah Winfrey, Kim Kardashian, Jerry Seinfeld, Michael Jordan i Nicole Kidman.

Miesiąc miodowy

Ben Affleck, który 15 sierpnia skończył 50 lat, podobno „oszalał” podczas paryskiego miesiąca miodowego z Jennifer, na który wybrali się tuż po ceremonii zaślubin w Las Vegas. Zakochanym towarzyszyły dzieci Jennifer i potomstwo Bena. Małżonkowie spacerowali uliczkami Paryża i delektowali nowym etapem swojego życia.


Lifestyle

Do celebrytów piorących swoje brudy publicznie! Pomyślcie, co kiedyś będą czuć wasze dzieci!

Redakcja
Redakcja
19 sierpnia 2022
Fot. iStock
 

On jej nie płaci alimentów, komornik wszedł mu na konto. Ona przyszła na pogrzeb partnera, choć nikt jej nie zapraszał. On cierpi, bo ona się wyprowadziła i nie powiedziała, że kogoś ma na boku. On tłumaczy publicznie, że nie zdradził żony z tą osobą, o której wszyscy myślą, tylko z zupełnie inną. Narodowe igrzyska. Tylko otwartych trybun brakuje na Stadionie. Bitwa. Bitwa na skany sądowych pism, komorników, oświadczeń. Serio, oświadczenie do mediów? Na temat swoich prywatnych spraw? Naprawdę! Nie można załatwić najważniejszych spraw między sobą? Umówić się? Jaki przykład dajecie, Wy z pierwszych stron gazet, którzy chcecie mieć wpływ na nasze życie? Przyzwyczajacie nas do znieczulicy.

Emocje, emocje, emocje. To one rządzą światem. To się klika w internecie, jak diabli. Na samych szczytach zestawień klikalności królują prywatne awantury gwiazd. Portale żyją z tych historii bardzo długo. Bo „żre”, wszyscy klikamy… Dziennikarze śledzą Instagramy, analizują zdjęcia z grymasami na twarzach głównych bohaterów, ich decyzje, wymowne wpisy i zdjęcia. Wypytują ich znajomych, czy wiedzą o tragediach domowych coś więcej, a jeśli nikt nie chce udzielić informacji – zawsze „fejkowy” się znajdzie, tzw. przyjaciel domu.

A gwiazdy?  Same żyją w najgorszej ułudzie. Niby nie chcą opowiadać o swoim życiu prywatnym, a jednak gnani jakimś chorym narcyzmem, chęcią zemsty na partnerze, a może fałszywie pojmowaną walką o własną sprawiedliwość, podsycają show w odcinkach.

Większość z nas to czyta. Uderzmy się w piersi, jeśli tego nie robimy. Nawet mimochodem, w tramwaju, na ławce, w kolejce do kasy w supermarkecie, nasze oko chwyta tytuliki: „Wyciekły szokujące szczegóły awantury…”, „Smutna ona wędruje ulicami Warszawy tuż po rozwodzie”. Klik i już nam się wydaje, że jesteśmy w jej świecie. Klik i już nam się wydaje, że nasze życie nie jest takie najgorsze. Bo u nich to dopiero koszmar! Klik i zarabia na tym jakiś portal.

Mamy z tym jeden kłopot

Nie będziemy moralizować i namawiać celebrytów do powściągliwości. Wszak każdy może robić ze swoim życiem, co mu się tylko podoba. Chce wrzucać filmiki do sieci z domowych awantur? Proszę bardzo! Chce prowadzić lajfy na bani w środku w nocy? A niech tam! My mamy z tym jeden kłopot, który nazywa się DZIECI CELEBRYTÓW. Przecież to w ich sprawie toczą się te wojny. To o alimentach,  to o ich ojcach, o których znane matki mówią, że są do bani. To o zdradach ich matek …

Ale czy wy aktorzy, piosenkarze, blogerzy, prezenterzy, myślicie: co będzie kiedyś? Co poczuje syn popularnego kucharza, jak sobie podrośnie, odpali internet i zacznie czytać, jak opluwali się jego rodzice? Czy córka znanej piosenkarki będzie się wstydziła, że urodziła się w skonfliktowanej rodzinie? Albo syn aktora, którego matka odseparowała od ojca, bo nie umiała sobie poradzić z żalem… To Wy będziecie odpowiedzialni za ich lęki, depresje, spaprane poczucie wartości w przyszłości, ich długoletnie terapie – spaprane życie…

Bo w Internecie nic nie ginie, a nawet jak zginie, to inni się postarają, żeby takie informacje „się nie zmarnowały się”.

A zatem szanowni celebryci, zanim zafundujecie swoim dzieciom takie piekło na łamach mediów – pomyślcie, czy naprawdę warto. Czy warto w ten sposób walczyć o „swoją sprawiedliwość”? Przecież od tego są sądy! Wiemy, że jak sprawę nagłaśnia się w mediach, to wydaje się Wam, że łatwiej wtedy manipulować wymiarem sprawiedliwości. Ale czy uważacie, że to warto robić za cenę traum i wstydu Waszych dzieci? Tak trudno się przed tym powstrzymać?

Niektórzy potrafią sznurować usta

Wszyscy znamy gwiazdy, które potrafią po ciuchu rozwieźć sie z trzecim mężem, a z ich ust nigdy nie pada jedno zdanie na temat: rozwodu, eksa, podziału majątku, wysokości alimentów. To nie znaczy, że dziennikarze tych pytań nie zadają. Zadają. Oczywiście, to ich prawo. Wydawcy przecież chcą, by przynosili do redakcji informacje, które będą się klikały. Jednak gwiazdy – które mają dobro dzieci na pierwszym miejscu w swoich sercach – potrafią sznurować usta. Choć myślimy, że pewnie gdyby je otworzyli… byłby z tego niezły pasztet. Szacun dla nich za tę ciszę!

I co my, zwykli ludzie, mamy z Wami skłóconymi celebrytami zrobić?  Tak naprawdę powinniśmy zawziąć się i tego wszystkiego o Was nie czytać. Dla dobra waszych dzieci! Wtedy portale przestałyby pisać, bo nie kalkulowałoby się. Powiedzmy sobie szczerze, ciekawość ludzka to siła, której nie da się powstrzymać. Jest jak tornado.

Kiedyś pewna aktorka powiedziała w wywiadzie, że ma bardzo pięknego płowowłosego synka i że okropnie kusi ją, by wrzucić na Instagram jego słodkie zdjęcia. Ale się powstrzymuje. Kiedyś inna aktorka powiedziała, że jako samotna mama, wychowywała kilkanaście lat niepełnosprawną córkę. Było jej ciężko, ale nie opowiadała o tym dziennikarzom. I nikt o tym nie pisał. Wszyscy szanowali jej trudną historię, choć dziecka nigdy nie ukrywała przed światem. Dopiero gdy jej córka skończyła 18 lat, aktorka zdecydowała się opowiedzieć ich wspólną trudną historię. Z uwagą, delikatnością i mądrą perspektywą. Oczywiście bez prania brudów, plucia na męża, łez i rwania włosów z głowy. Ta gwiazda to Lucyna Malec, którą wszyscy kojarzymy z serialu „Na Wspólnej”. Można? Można!

PS. Intencjonalnie zdecydowaliśmy nie podawać imion i nazwisk polskich celebrytów w tym artykule. Pada tylko jedno, ale myślimy, że lubiana aktorka na pewno się na nas nie obrazi.

 


Lifestyle

Dlaczego warto być optymistą? 10 potwierdzonych powodów

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
18 sierpnia 2022
fot.istock

21 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Optymisty – człowieka, który do życia podchodzi w pozytywny sposób. Zamiast szklanki do połowy pustej, zawsze widzi do połowy pełną. Co cechuje optymistę i dlaczego warto nim być?

1. Optymiści są zdrowsi

Osoby optymistycznie nastawione do świata cieszą się lepszym zdrowiem. Przeprowadzone badania dowodzą, że optymiści mają zdrowszy układ sercowo-naczyniowy i większą odporność organizmu. Pozytywne podejście do życia zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę i stabilizuje poziom cholesterolu we krwi.

2. Optymiści mają lepsze samopoczucie psychiczne

Pesymiści są osiem razy bardziej narażeni na depresję w porównaniu do optymistów. Optymiści lepiej radzą sobie ze stresem i szybciej rozwiązują problemy. Mają tendencję do wczesnego eliminowania sensorów, często uniemożliwiając im osiągnięcie dużych rozmiarów.

3. Optymiści postrzegają porażkę jako szansę

Zamiast postrzegać porażkę jako katastrofę, ludzie optymistyczni od razu zaczynają szukać potencjalnego nowego początku. Nie zaprzeczają, że problemy istnieją, akceptują je, jednak są proaktywni w ich rozwiązywaniu. Patrzą w przyszłość, podejmują wykalkulowane ryzyko i nie boją się wyjść poza swoją strefę komfortu. Brak strachu sprawia, że wierzą, że wszystko jest możliwe. Nieustannie koncentrują się na osiągnięciu celu.

4. Optymiści wierzą w swoje zdolności

Optymistyczni ludzie wierzą w swoje zdolności i są pewni siebie. Dzięki temu wiele osób postrzega ich jako przywódców, którym ufają. Optymizm daje im naturalną charyzmę, co sprawia, że przyciągają do siebie innych.

5. Optymiści inspirują

Optymizm jest zaraźliwy. Optymiści inspirują innych do wznoszenia się na wyżyny, często używają słów motywacyjnych. Są bardzo ambitni, chętnie osiągają pozornie nieosiągalne cele. W towarzystwie optymistów inni czują się dobrze, wierzą w swoje możliwości. Ludzie myślący pozytywnie osiągają lepsze wyniki – w pracy i życiu prywatnym.

6. Optymiści tworzą szczęśliwe związki

Optymiści częściej żyją w szczęśliwych i udanych związkach. Chętniej rozwiązują problemy, starają się znaleźć wspólny kompromis. Są bardziej skłonni do zgody i poszukują porozumienia.

7. Optymiści mają większe poczucie własnej wartości

Osoby pozytywnie nastawione do świata mają większe poczucie własnej wartości. Wykazują większą motywację do działania i wierzą, że nie ma rzeczy niemożliwych. Są pewni siebie i czerpią satysfakcję z tego co robią.

8. Optymiści łatwiej nawiązują kontakty społeczne

Optymiści mają zdolność łatwiejszego nawiązywania relacji, są lubiani i doceniani. Ich pozytywne nastawienie do życia i otwartość przyciąga ludzi, zarówno w pracy jak i życiu prywatnym.

9. Optymizm zwiększa kreatywność

Optymiści pracują ciężej i najprawdopodobniej właśnie dlatego wyraźniej widzą cel, do którego dążą. Pozytywne nastawienie zwiększa również produktywność i poprawia wyniki w biznesie.

10. Optymiści lepiej śpią

Pozytywne nastawienie do świata przekłada się na jakość snu. Optymiści nie mają problemów z zaśnięciem i nie wybudzają się w nocy. Nawet ciążki i stresujący dzień nie jest w stanie zaburzyć ich codziennego, wieczornego rytuału. Pesymiści często mają trudności z zaśnięciem, a ich sen jest krótki i płytki, przez co rano są zmęczeni i niewyspani.

Optymizm ma sens! Jeśli nie wierzymy we własne możliwości, tracimy sens życia. Kiedy zdamy sobie sprawę, że optymizm jest najlepszą postawą, zadbamy o siebie, swoje zdolności, rozwój i miłość. Nawet gdy brakuje nam sił, ćwiczmy pozytywne myślenie. W końcu się uda!


Zobacz także

Jak pozbyć się stresu i żyć zdrowiej w 14 dni? Wystarczy pięć zmian

Podaruj dziecku wspólne spędzanie czasu – gry planszowe są do tego idealne

Naukowe sposoby na lepszy poranek, i cały dzień. Niektóre są bardzo zaskakujące