Go to content

Rozwiązanie konkursu „Mój pierwszy raz”

Krwawienia między miesiączkami — przyczyny, leczenie
Fot. iStock

Poprosiłyśmy Was o sięgnięcie pamięcią wstecz, do czasu pierwszej miesiączki. Chciałyśmy poznać Wasze historie, dowiedzieć się, jak to było, czy ktoś o Was wtedy zadbał. Każda z nas przeżywała to po swojemu. Każdej towarzyszyły inne emocje. Czy byłyście gotowe na pierwszą miesiączkę? Czy można było w ogóle się do tego przełomowego momentu w życiu kobiety przygotować? 

Wprost zasypałyście nas swoimi pięknymi opowieściami. Dziękujemy! 

I nagroda:

1 x 3-dniowy pobyt w hotelu TALARIA RESORT & SPA

Karolina Wojda

TALARIA RESORT & SPA to pierwszy w Polsce obiekt hotelowy Wellness & SPA, który został  stworzony z myślą o kobietach. Talaria Resort & Spa położona jest w Trojanowie, koło Garwolina, 90 km od Warszawy i 80 km od Lublina. Oferuje swoim Gościom zakwaterowanie w 34. komfortowych pokojach i apartamentach w Pałacu i Pawilonie Parkowym, dwie restauracje: Sophie & Susanne i kawiarnię Catherine, dostęp do strefy SPA liczącej sobie 1000 m2, gdzie znajduje się basen z podwodną muzyką i przeciwprądem, jacuzzi, sala cardio oraz sauny: kamienna, infrared, parowa, domek ziołowy, hammam, ruska bania. I to oczywiście nie wszystkie atrakcje tego miejsca!

Voucher obejmuje dwie noce ze śniadaniem i obiadokolacją w dni powszednie, dla dwóch osób. Dla każdej z nich dodatkowo zabieg na ciało w wannie Soft – Pack.

 

Pozostałe nagrody:

4 zestawy kosmetyków do ciała Ritualia

Izabela Brzezińska-Nędza
Aleksandra Dudek
Katarzyna Bartoszczyk
Jola Wnuk

 

 

Seria Ritualia OnlyBio, to współczesna opowieść o emocjach i kobiecej wrażliwości. To tworząca się historia czerpania przyjemności z natury i dbania o zewnętrzne i wewnętrzne piękno.

4 zestawy płynów do higieny intymnej Farmona

Gosia Kubacka
Klaudia
Lilianna
OnlyMe

4 x KSIĄŻKA „Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy”, autorstwa Eweliny Tyszko-Bury i Kamili Raczyńskiej – Chomyn.

Natalia
Betina
Małgorzata Bąk
Krystyna

 

Wszystkie laureatki prosimy o wysyłanie swoich adresów do doręczenia nagród na maila: [email protected]