Go to content

Uprawiaj seks na wakacjach – „Zrób to dla Danii”

Fot. Screen z YouTube / Spies Rejser

Okazuje się, że duńscy kochankowie wyjątkowo poważnie traktują swój odpoczynek. Wakacyjny wyjazd z druga połówką, to prawdziwa miłosna fiesta. Musi być romantycznie i namiętnie. Przeprowadzone badania wykazały, że Duńczycy kochają się na wakacjach 46 procent razy więcej – niż podczas codziennej, nudnej harówki.

Jak to w życiu bywa, odkrycie to sprytnie wykorzystało biuro podróży Spies. Kampania reklamowa „Zrób to dla Danii” – namawia tamtejszych patriotów do wyjazdu i namiętnego seksu podczas odpoczynku – a co za tym idzie poczęcia nowego obywatela. Ku chwale ojczyzny oczywiście, bo Dania nie narzeka na zadowalający przyrost naturalny – według aktualnych danych jest on najgorszy od 27 lat. Każda para, który wykupi wycieczkę za pośrednictwem biura Spies i pocznie potomka na wyjeździe ma szansę na nagrody – na przykład wyprawkę dla dziecka.

Z pewnością seks na wakacjach różni się od tego w domowym zaciszu. Psychologowie potwierdzają, że gdy wyjeżdżamy jesteśmy bardziej zrelaksowani i otwarci. A czy kampania reklamowa jest skuteczna oceńcie sami.


Źródło: Youtube / Spies Rejser