Go to content

Nikt w tym czasie nie może być sam, więc bądźmy wspólnie i #wspierajmysię. Dołączcie do naszej akcji

Moja znajoma powiedziała mi ostatnio, że brakuje jej bardzo uścisku dłoni drugiego człowieka na powitanie. Zatrzymało mnie to, bo dziś jak nigdy doceniamy obok nas obecność drugiego człowieka. Telefon, rozmowa online, niektórzy odnawiają znajomości sprzed lat. Świat, w którym jeszcze chwilę temu pędził nieprawdopodobnie, w którym wiecznie brakowało czasu na wspólną kawę, zjedzenie rodzinnego obiadu czy kolacji, rozmowę z dziećmi, nagle bardzo mocno zwolnił, a my zaczęliśmy się rozglądać wokół siebie. 

To trudny i szczególny dla czas dla nas wszystkich. Właściwie nie ma wyjątków, dlatego ciesząc się i doceniając waszą na co dzień obecność, chcielibyśmy was zaprosić do akcji #wspierajmysię. Bo tego wsparcia potrzebujemy dziś najbardziej. Wiem, że wielu z nas uśmiecha się do swoich dzieci, pociesza tych spanikowanych, choć w środku sami czujemy czający się w głowie lęk i mnóstwo obaw i wątpliwości. Część znajduje plusy obecnej sytuacji – i to też jest fantastyczne, część faktycznie zmaga się ze złością, buntem, niezgodą na to, co się dzieje. 

Chciałybyśmy zachęcić was do pisania do nas listów o tym, jak wam się żyje, z czym macie trudność, co was wkurza, a co śmieszy, co rozczula, a za co jesteście wdzięczni. Nie zamykamy tych listów w żadną ramę, jesteśmy po to, by się wspierać, bo też strach wypowiedziany zdecydowanie się zmniejsza. Opowiedzmy wspólnie o tym, jak nam się żyje w tych czasach. Jeśli macie potrzebę pytań do psychologów, ekspertów – piszcie, a my zapytamy się ich o odpowiedzi na najczęściej powtarzające się problemy. 

Nikt w tym czasie nie może być sam, więc bądźmy wspólnie i #wspierajmysię. Prosimy, przesyłajcie listy na kontakt@ohme.pl

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Blum Media Sp. z o.o., swoich danych osobowych, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.
Wyrażam zgodę na publikację listu przez portal Oh!me.

Życzymy wam wszystko dobrego i ogromu zdrowia – Redakcja Oh!Me

#WSPIERAJMY SIĘ

https://www.facebook.com/ohmepl/videos/678995149597343/