Go to content

Dlaczego róża uwodzi? Odkryj niezwykły potencjał róży

Róża jest synonimem miłości, delikatności i zmysłowości. Jej działanie na skórę i zmysły jest nieocenione, a niezwykły zapach i wspaniałe właściwości róży sprawiają, że odkrywamy ją wciąż na nowo. Nic więc dziwnego, że marka YONELLE, specjalizująca się w tworzeniu luksusowych, innowacyjnych kosmetyków infuzyjnych o ponadprzeciętnej skuteczności przeznaczonych do cery dojrzałej, zdecydowała, że to właśnie róża będzie inspiracją do powstania  nowej, niezwykłej serii.

Nowa linia kosmetyków YONELLE – Roses oparta na multitechnologii infuzji pięciu róż i witaminie C zamkniętej w NANODYSKACH™ bazuje na biotechnologii zgodnej z filozofiach wegan i eko. W serii, marka zaczerpnęła także z wiedzy psychodermatologii, która zajmuje się analizą interakcji mózg – skóra oraz skóra – mózg.

Skóra piękna jak płatek róży

„Serię Roses stworzyłyśmy z myślą o nas samych: kobietach, które szukają nie tylko innowacyjnych i skutecznych sposobów na piękny wygląd, ale także niezwykłej przyjemności w codziennej pielęgnacji” – mówią twórczynie YONELLE: biolog Jolanta Zwolińska i dr n. chem. Małgorzata Chełkowska. „Dlatego Roses to zmysłowy rytuał piękna, łączący zaawansowaną technologię z luksusowym, kobiecym zapachem róży”.

W serii Roses marka zastosowała autorską innowację – multitechnologię infuzji pięciu róż, uzyskując szerokie spektrum działania na różne potrzeby skóry. Róże: damasceńska, biała, prowansalska, alpejska i dzika są źródłem kilkuset składników idealnych do pielęgnacji i upiększania wyglądu cery.

Małgorzata Chełkowska: „Tworząc kosmetyki YONELLE, stale bazujemy na innowacjach. W serii Roses nie mogło być inaczej i jesteśmy z tego bardzo dumni. Tutaj udało nam się zastosować naturalne komórki z róży o ogromnym i ściśle ukierunkowanym potencjale biologicznym. Zostały one pozyskane rewolucyjną metodą hodowli biotechnologicznej. Można ją śmiało nazwać biotechnologią przyszłości, opartą na filozofiach wegan i eko. Żywa roślina w żaden sposób nie zostaje trwale uszkodzona ani zniszczona! Rośnie dalej w warunkach naturalnych. A miliardów komórek otrzymanych z jej niewielkiego fragmentu używamy do osiągnięcia spektakularnej odnowy i poprawy wyglądu cery”.

Pięć gatunków róż wzbogacono witaminą C, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami, bierze udział w tworzeniu nowego kolagenu, rozjaśnia cerę i zwiększa jej odporność. Została ona zamknięta w NANODYSKACH™, czyli nośnikach, które zwiększają jej wnikanie w głąb skóry nawet o 270 (badania aparaturowe).

Emocjonalny Efekt Piękności

Jolanta Zwolińska: „Ostatnio zafascynowały nas odkrywcze badania i cała nowa dziedzina, której pionierami są Amerykanie. Jest to psychodermatologia. Udowodniono, że jakość, wygląd i zdrowie skóry mogą być mocno powiązane ze stanem emocjonalnym człowieka, a szczególnie z poziomem stresu. Odkryto i naukowo opisano interakcję mózg – skóra. Tworząc kosmetyki Roses, postanowiliśmy to wykorzystać i uzyskać Emocjonalny Efekt Piękności, czyli: lepsze samopoczucie = lepszy wygląd = lepsze samopoczucie itd. W ten sposób zwiększamy potencjał nadawania skórze perfekcyjnego wyglądu”.

Jak działa ten mechanizm? Urzekający zapach róż pełen jest „molekuł szczęścia”. Daje emocjonalną  przyjemność – uczucie błogości i  poczucie kobiecości. Poprawia nastrój, dodaje energii i optymizmu. Mózg dostaje te sygnały i przetwarza na unormowanie metabolizmu skóry. Dzięki temu cera staje się jeszcze piękniejsza i pełna blasku. Mniej zaczerwieniona i wrażliwa. Uspokojona.

Różana innowacja – perfekcyjny wygląd cery

Pięć kosmetyków Roses dzięki niezwykłym cechom róż i dermozgodnym bazom idealnie pielęgnuje zarówno skórę całej twarzy, jak i delikatne okolice oczu. Produkty działają przeciwzmarszczkowo, poprawiają mikrokrążenie i jakość skóry, jej elastyczność i jędrność. Spektakularnie rozjaśniają koloryt cery, dając efekt odświeżenia i niezwykłej gładkości. Zachwyci się nimi skóra dojrzała, zmęczona, pozbawiona blasku, z rozszerzonymi porami. Wymagająca cera naczynkowa będzie się cieszyć szczególnymi korzyściami: ukojeniem, zmniejszeniem skłonności do zaczerwień i podrażnień.

 

Kremy Roses zostały specjalnie zaprogramowane i rozdzielone na dzienny i nocny. Dają skórze kompleksowe, lecz odmienne korzyści różanej pielęgnacji w ciągu całej doby. Doskonale uzupełniają swoje działanie, bazując na rytmie dobowym skóry, potwierdzonym odkryciem genów zegarowych.

Kosmetyki nasycone różami

ELIKSIR PIĘKNOŚCI NASYCONY RÓŻAMI

Gwiazda serii Roses. Luksusowa pielęgnacja premium. Rewelacyjnie upiększa i odmładza wygląd każdego typu cery. Aż 95% wszystkich składników Eliksiru Piękności stanowią składniki uzyskane z róż. Ich urzekający zapach przynosi aurę radości, zmysłowości i odprężenia. Eliksir ma wielki potencjał odnowy skóry i nadawania jej perfekcyjnego wyglądu.

KREM PIĘKNOŚCI NASYCONY RÓŻAMI NA TWARZ I POD OCZY NA DZIEŃ

W trakcie dnia intensywnie działa w kierunku odmłodzenia wyglądu skóry poprzez zapewnienie przeciwzmarszczkowej ochrony antyoksydacyjnej. Rozświetla, rozjaśnia koloryt. Doskonale witalizuje i nawilża. Każde zaaplikowanie daje emocjonalną przyjemność, poprawia nastrój, dodaje energii i optymizmu.

KREM PIĘKNOŚCI NASYCONY RÓŻAMI NA TWARZ I POD OCZY NA NOC

W czasie snu silnie stymuluje metabolizm komórkowy. Cera staje się rozświetlona, witalna, a zmarszczki są mniej widoczne. Skóra nabiera młodzieńczego kolorytu i nowej energii.

ROZŚWIETLAJĄCY KREM „COLOR GLOW” NA DZIEŃ Z SPF 30

Jednocześnie pielęgnuje cerę w dzień i zapewnia efekt make-up oraz ochronę przed słońcem. Zawarty w nim kompleks COLOR GLOW z
pigmentami koloryzującymi i melaniną zapewniają natychmiastowy efekt pięknej, pełnej blasku cery. Produkt subtelnie przyciemnia koloryt, podkreślając wyrazistość owalu twarzy. Składniki aktywne –FLAWONOIDY i RESWERATROL – tworzą bardzo silną tarczę neutralizującą wolne rodniki, spowalniającą procesy starzenia się skóry i powstawanie problemów naczynkowych.

ULTRA SERUM DO CERY NACZYNKOWEJ NA NOC

To kosmetyk idealny na noc, przeznaczony głównie do cery z problemami naczynkowymi i skłonnej do nadwrażliwości. ESCYNA W NANODYSKACH™, KWAS TRANEKSAMOWY oraz ULTRAKOMPLEKS NA BAZIE KWASU BURSZTYNOWEGO wzmacniają naczynka krwionośne i redukują zaczerwienienia oraz wykazują działanie anti-aging. Urzekający zapach róż oraz welwetowe wykończenie sprawiają, że każde użycie ULTRA SERUM stanowi wieczorny rytuał piękna i sensualnej przyjemności.