Go to content

Konkurs „Przygody latającego Zibiego”

Fot. Materiały prasowe

“Meadow Flyer to typ miłej, spokojnej gry. To podróż jednym z bohaterów serialu Agi Bagi przez pobliską łąkę i przygody, które się z tym wiążą. Przyjazne środowisko, wesołe postaci oraz zaskakujące zdarzenia. Ta gra relaksuje, uspokaja, wciąga.” –  mówi producent kreatywny gry,  Tomek Niedźwiedź. Dlatego dziś wspólnie z Agi Bagi, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Napiszcie nam, jak myślicie jakie przygody czekają na latającego Zibiego w nowej grze?

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu odpowiedź na pytanie: „Jak myślisz jakie przygody czekają latającego Zibiego w nowej grze?”
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Agi Bagi Meadow Flyer jest kolorową i wesołą grą dla najmłodszych. To pierwsza gra z serii przygodowych gier pod marką Agi Bagi. Główną osią akcji są przygody latającego Zibiego, który na każdym poziomie ma przed sobą do wykonania proste, ale często zaskakujące zadania. Zibi lubi pomagać i… czarować! Gracz może użyć magii Zibiego i aktywnie uczestniczyć w przygodach, np. pomóc Zibiemu zaczarować Grzybka, aby rósł zdrowo; użyć magii Zibiego, żeby wykluć małego Pisklaka z jajka; uwolnić Latajączki z Drzewa Bąbelkowego i pozwolić im swobodnie latać; pomóc Siłaczowi naprawić drzewa; zagrać koncert z zespołem Agi Bagi oraz wiele, wiele innych działań.

Zadanie konkursowe:

Odpowiedź na pytanie: „Jak myślisz jakie przygody czekają latającego Zibiego w nowej grze?”

Nagrody

5 x  zestaw upominków od Agi Bagi ( w skład zestawu wchodzą: płyta DVD, płyta audio, breloczki oraz naklejki z bohaterami Agi Bagi)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Linki do pobrania gry:

PEŁNA WERSJA

DARMOWA DEMO WERSJA

Konkurs trwa od 22.02.2016 do 06.03.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 13.03.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj