Go to content

Konkurs „Naturalne piękno – wasze domowe sposoby na dbanie o urodę”

Fot. iStock / BeauSnyder

Co sprawia, że czujesz się piękna? Ja mam na swoje naturalne piękno swój sposób. Wyrzucam wszystkich z łazienki, zapalam pachnącą świecę i długo przeglądam swoją łazienkową szafkę. Wyciągam z niej prawie wszystko, co lubię. A potem barykaduje się i znikam dla świata. Peeling, maseczki, dwa razy balsam po kąpieli (a co!) coś na włosy… ach no i paznokcie, piety, peeling ust, maska – wszystko to, co lubię, co sprawia mi przyjemność, choćbym miała z mojej twierdzy nie wyjść przez bite dwie godziny. Wiecie dlaczego?

Bo, gdy poświęcę skrajnie dużo czasu na to, czego na co dzień sobie odmawiam, bo… to wychodząc z tej łazienki w wyciągniętej piżamie i resztką ogórka pod okiem, czuję się jak milion dolarów. I to od razu widać.

A wy, jakie macie swoje sposoby na naturalne, domowe piękno? Lubicie regularne tajemne sposoby na promieniującą świeżością skórę czy spontaniczne domowe SPA w wersji „nie ma mnie dla nikogo?”. Napiszcie nam o tym i wygrajcie boskie kosmetyki od Dr. Belter – eksperta w pielęgnacji w zgodzie z naturą.

Naturalnie piękno – wasze domowe sposoby na dbanie o urodę

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu napisz nam o swoim naturalnym pięknie: „Wasze domowe sposoby na dbanie o urodę”.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

„Jak dbasz o swoją urodę w domowym zaciszu? Może masz swoje małe tajemnice, triki, które skutecznie poprawiają ci nastrój i dodają blasku. Napisz nam o tym! W komentarzu do tego artykułu napisz nam o swoim naturalnym pięknie: „Wasze domowe sposoby na dbanie o urodę”.

Nagrody:

Dr.Belter_Logo - kopia

5 x zestaw kosmetyków, składający się z:

1 x Dr. Belter – Mascara do rzęs Lash Perfector

1 x Dr.Belter – Intensa Ultima Lip Care

1x Dr.Belter – Maseczka odżywcza z baobabem-stay on

901_deco_lash_perfector_mascara_3 502_intensa_naturaVital_2 724_intensa_ultima_lip_care_2

Konkurs trwa od 4.09.2017 do 11.09.2017. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 15.09.2017 roku na www.ohme.pl.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.