Lifestyle Magia

Każdy znak zodiaku ma swój kolor mocy. Co to oznacza dla ciebie? Sprawdź!

Magic Moments
Magic Moments
22 września 2021
Colored powder explosion on black background. Freeze motion.
Następny

Kolory mocy zodiaku zwiększają twoją energię duchową. Czy wiesz, że każdy znak zodiaku ma swój ulubiony, szczęśliwy kolor? Odpowiednie kolory mogą pomóc w zwiększeniu pozytywnego nastawienia i szczęścia wokół ciebie. W tym artykule przedstawiamy listę kolorów mocy zodiaku, które pomagają w zwiększeniu energii duchowej. Sprawdź te szczęśliwe kolory i dowiedz się, jak zmienią się rzeczy na lepsze, jeśli chodzi o twoje szczęście, zgodnie ze znakiem zodiaku.

Baran: CZERWONY

Baran jest rządzony przez Marsa, który jest znany jako czerwona planeta. Osoby spod tego znaku są liderami i reprezentują takie cechy jak: odwaga, śmiałość i wewnętrzny ogień. Czerwień to kolor, który doskonale definiuje ich osobowość. Używanie czerwonego koloru może pomóc im odblokować i uwolnić swoją energię, a w rezultacie pomóc im znaleźć prawdziwą moc.

Byk: ZIELONY

Zielony to idealny kolor, który uzupełnia energię Byka, ponieważ reprezentuje osoby, które mają we krwi praktyczność i stabilność. Stąpają mocno po ziemi. Zielony jest kolorem czakry serca i pomaga osobom spod Byka odblokować jaśniejsze i bardziej kreatywne cechy tego znaku.

Bliźnięta: ŻÓŁTY

Te osoby są mądre i kompetentne, a jednocześnie towarzyskie i przyjacielskie. Żółty to kolor, który reprezentuje nie tylko wiedzę, ale także śmiech i radość.

 

Lifestyle Magia

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w październiku

Magic Moments
Magic Moments
27 września 2021
fot. AleksandarNakic/iStock
Następny

Ludzie urodzeni w październiku zachowują wokół siebie świetną równowagę i wiedzą, co to dyplomacja. Rzadko wdają się w gorące kłótnie i uwielbiają szalone imprezy. To ich spokój i determinacja sprawiają, że są „mądrzy” w każdej sprawie. Ludzie urodzeni w październiku mają charyzmatyczną osobowość z rozumem i urodą w pakiecie. Odnoszą sukcesy i tworzą własne miejsce na tym świecie. Mogą mieć trudności z podejmowaniem decyzji, ale to nic. Z odpowiednią motywacją i zachętą łatwo przezwyciężają problemy.  

Zawsze będą znali odpowiedź, bez względu na to, jakie pytanie im zadasz. Oto kilka niesamowitych faktów na temat osób urodzonych w październiku.

1) Ich inteligencja nie zna granic

Oprócz dobrego wyglądu, ludzie urodzeni w październiku są znani ze swojego niezwykle sprawnego umysłu. Tworzą wokół siebie niesamowitą aurę właśnie dzięki inteligencji. Nieustająco pragną uczyć się nowych rzeczy. Uczą się, doświadczają i dlatego tak łatwo radzą sobie z napotkanymi trudnościami i potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji. Jeśli znajdą coś nowego i zagadkowego, dokładnie to zbadają, aby upewnić się, że już wszystko wiedzą na ten temat.

2) Są świetni w rozsądzaniu, osądzaniu, przesądzaniu

To bardzo skoncentrowani ludzie. Są umiarkowani i nigdy nie popadają w skrajności. Mają tendencję do znajdowania najlepszego wyjścia bez uciekania się do ekstremizmów. Są za pokojowymi rozwiązaniami i potrafią zachować kontrolę nad sytuacją. Jeśli chcesz się do kogoś zwrócić po poradę, a właściwie po gotowe rozwiązanie – będą do tego idealni.

3) Rodzą się z urokiem, który przyciąga wszystkich

Oprócz tego, że mądrością, robią wrażenie również swoim wyglądem i aurą, jaką wokół siebie wytwarzają. Mogą łatwo wpływać na ludzi i sprawiać, by wyglądali i działali zgodnie z ich wizją.

4) Są niepoprawnymi romantykami

Choć urodzili się jesienią, są nieuleczalnymi romantykami. Nie znajdziesz lepszej bratniej duszy.

5) Są inteligentni emocjonalnie

Nie są przebiegli, ale nie da się ich oszukać. Nie są samolubni, nie wbiją nikomu noża w plecy dla własnych korzyści. Dbają o emocje innych.

 

 

Lifestyle Magia

Toksyczny sposób, w jaki radzisz sobie z zazdrością w związku (wg znaku zodiaku)

Magic Moments
Magic Moments
21 września 2021
fot. Brosa/iStock

Pary powinny radzić sobie z zazdrością. Kluczowe są tu szacunek (do drugiej osoby i do siebie!) oraz dojrzałość. Czasami jednak tak się nie dzieje. Co o twojej toksycznej stronie w tej kwestii mówi twój znak zodiaku? 😉

Baran

Stawiasz ultimatum – albo ona, albo ja!

Byk

Przeszukujesz telefon partnera, żeby znaleźć w nim dowody nieuczciwości.

Bliźnięta

Usuwasz (potencjalnego) zdrajcę ze swojego życia, jeśli tylko zerknie na kogoś innego.

Rak

Szlochasz, zmartwiona, że on może chcieć kogoś innego.

Lew

Flirtujesz z innymi, aby wzbudzić zazdrość.

Panna

Stajesz się nadopiekuńcza i nie odstępujesz partnera na krok.

Waga

Przekonujesz go, żeby z tobą został.

Skorpion

Zmieniasz swój wygląd w nadziei, że zrobisz wrażenie na partnerze.

Strzelec

Kłócisz się o to, po prostu.

Koziorożec

Udajesz, że wszystko jest w porządku, nawet jeśli w środku umierasz, a niechęć narasta.

Wodnik

Zrywasz natychmiast.

Ryby

Rozpowiadasz o zdradzie wszystkim – prywatnie i publicznie na Facebooku.