Go to content

Każdy znak zodiaku ma swój kolor mocy. Co to oznacza dla ciebie? Sprawdź!

Kolory mocy zodiaku zwiększają twoją energię duchową. Czy wiesz, że każdy znak zodiaku ma swój ulubiony, szczęśliwy kolor? Odpowiednie kolory mogą pomóc w zwiększeniu pozytywnego nastawienia i szczęścia wokół ciebie. W tym artykule przedstawiamy listę kolorów mocy zodiaku, które pomagają w zwiększeniu energii duchowej. Sprawdź te szczęśliwe kolory i dowiedz się, jak zmienią się rzeczy na lepsze, jeśli chodzi o twoje szczęście, zgodnie ze znakiem zodiaku.

Baran: CZERWONY

Baran jest rządzony przez Marsa, który jest znany jako czerwona planeta. Osoby spod tego znaku są liderami i reprezentują takie cechy jak: odwaga, śmiałość i wewnętrzny ogień. Czerwień to kolor, który doskonale definiuje ich osobowość. Używanie czerwonego koloru może pomóc im odblokować i uwolnić swoją energię, a w rezultacie pomóc im znaleźć prawdziwą moc.

Byk: ZIELONY

Zielony to idealny kolor, który uzupełnia energię Byka, ponieważ reprezentuje osoby, które mają we krwi praktyczność i stabilność. Stąpają mocno po ziemi. Zielony jest kolorem czakry serca i pomaga osobom spod Byka odblokować jaśniejsze i bardziej kreatywne cechy tego znaku.

Bliźnięta: ŻÓŁTY

Te osoby są mądre i kompetentne, a jednocześnie towarzyskie i przyjacielskie. Żółty to kolor, który reprezentuje nie tylko wiedzę, ale także śmiech i radość.

 

Znaki zodiaku - daty, charakterystyka Fot. iStock/ znaki Zodiaku

1/3 Każdy znak zodiaku ma swój kolor mocy. Co to oznacza dla ciebie? Sprawdź!

Rak: BIAŁY

Ten kolor doskonale definiuje ten znak, ponieważ Raki to spokojni i wspaniali opiekunowie. Kolor biały ma zdolność odbijania energii, co czyni go dla nich idealnym wyborem. Biel jako kolor jest bardzo neutralna i relaksująca. Może gwarantować uczucie spokoju i wyciszenia.

Lew: ZŁOTO

Dla ognistego, odważnego i kreatywnego Lwa złoto jest idealnym kolorem. Używanie tego koloru może pomóc wydobyć naturalną pewność siebie i zdolności twórcze tych osób.

Panna: RÓŻOWY

Panny to osoby bardzo ugruntowane, mają analityczny charakter. Różowy to idealny dla nich kolor, ponieważ jest delikatny i miękki. Używanie tego koloru pomaga wywołać uczucie spokoju i miłości własnej. Różowy jest również związany z czakrą serca. Używanie tego koloru może pomóc Ci wydobyć delikatniejszą i bardziej zrelaksowaną stronę osobowości.

 

Znaki zodiaku - daty, charakterystyka Fot. iStock

2/3 Każdy znak zodiaku ma swój kolor mocy. Co to oznacza dla ciebie? Sprawdź!

Waga: NIEBIESKI

To naturalni mediatorzy zodiaku. To idealny kolor dla Wagi, ponieważ reprezentuje idealną równowagę między działaniem a spokojem. Eksperymentowanie z różnymi odcieniami niebieskiego może pomóc w uzyskaniu większej równowagi.

Skorpion: CZARNY

Ich energia polega na przekształcaniu i wnoszeniu światła w ciemność. Ciemne barwy i odcienie pomagają wywołać poczucie pewności, siły i kontroli.

Strzelec: POMARAŃCZOWY

Strzelce to osoby o szerokich horyzontach, które uwielbiają uczyć się nowych rzeczy. To bardzo energetyzujący kolor, nastrajający do kreatywności. Pomaga Strzelcom zwiększyć poczucie produktywności, a także zwiększyć poziom koncentracji, ponieważ łatwo się rozpraszają.

 

Horoskop - co to jest Fot. iStock

3/3 Każdy znak zodiaku ma swój kolor mocy. Co to oznacza dla ciebie? Sprawdź!

Koziorożec: BRĄZOWY

Mają bardzo przyziemną, praktyczną i pracowitą postawę życiową. Ich energię można podkręcić, używając właśnie koloru brązowego. Chociaż brąz wydaje się być matowym kolorem, noszenie odpowiedniego odcienia może pomóc w uzupełnieniu energii Koziorożca. Ten kolor wskazuje na mądrość, siłę i praktyczność, które całkowicie definiują cechy tego znaku.

Wodnik: BŁĘKITNY

Wodnicy urodzili się humanistami i są uważani za świetnych graczy zespołowych. Ten kolor jest jasny. Używanie go może pomóc wydobyć najlepsze cechy Wodnika. Błękitny jest również bardzo uspokajającym kolorem i może pomóc się skutecznie zrelaksować.

Ryby: FIOLETOWY

To jeden z najbardziej intuicyjnych znaków zodiaku. Używanie tego koloru pomaga Rybom kierować swoją energię na kreatywne projekty, zamiast gubić się w marzeniach. Fioletowy jest również kolorem czakry trzeciego oka i może pomóc wzmocnić dary intuicyjne i psychiczne.