Go to content

6 pozycji seksualnych, które pozwolą partnerowi dotrzeć do twojego punktu G

Fot. iStock/nd3000

Z punktem G jest trochę jak ze świętym Mikołajem – wszyscy chcą w niego wierzyć, ale nie każdy go widział naprawdę. Ile to można się naczytać o słynnym punkcie G, o tym, jak ważny jest on dla kobiety, by ta mogła osiągnąć pełen orgazm. Co z tego, skoro udaje się go znaleźć tylko nielicznym, a w sumie i tak nie wiadomo, czy mówią prawdę o jego istnieniu czy tylko się przechwalają.

No więc my was zapewniamy, że punkt G istnieje i choć (być może) już dawno porzuciliście jego poszukiwania, to my podpowiadamy wam, jak go odnaleźć. Na szczęście jest kilka pozycji, które zwiększają szansę w dotarciu do punktu G.

Podczas masturbacji

Aby dotrzeć do punktu G wcale nie potrzebujemy drugiej osoby. Używanie palców przy zabawie z własnym ciałem pozwala rozpoznać szereg stymulacji pomagającym osiągnąć orgazm. Jeśli jednak chcemy znaleźć punkt G, należy zacząć od wkładania do pochwy jednego lub dwóch palców i zakrzywiania ich tak, by napotkały przednią ścianę pochwy. Różne rodzaje nacisku i stymulacji pozwolą określić, co dla ciebie jest najlepsze.

Na jeźdźca

Jeśli jesteś gotowa do stymulacji punktu G, pozycja na jeźdźca pozwala dość łatwo do niego dotrzeć. W tej pozycji penis znajduje się blisko przedniej ściany pochwy. Wystarczy poruszać się w różnym rytmie i pod różnymi kątami, aby znaleźć pozycję, kiedy penis będzie uderzał właśnie w TO miejsce.

Na pieska

Kiedy partner wchodzi w ciebie od tyłu, wystarczy lekko skorygować swoją pozycję, by dotarł on bez problemu w twoje sekretne miejsce poruszając się w tę i z powrotem. Aby upewnić się, że w pełni wykorzystujesz tę pozycję poruszaj biodrami, zmieniając także położenie ciała i bioder, by trafić w punkt G. Niech twój partner wie, co sprawia, że jest ci dobrze i co na ciebie działa. Tak oboje osiągnięcie pełną satysfakcję.

Na misjonarza z nogami w górze

Ta pozycja ma naprawdę skierować twojego partnera w kierunku punktu G. Jednak zamiast standardowej misjonarskiej pozycji podnosisz nogi i kładziesz je na ramionach swojego partnera Ten kąt pomaga twojemu partnerowi łatwiej dotrzeć do punktu G.

Na łyżeczkę

Pozycja na łyżeczkę, to bardziej intymny sposób dotarcia do punktu G. Wchodząc w ciebie od tyłu partner będzie mógł bezpośrednio dotrzeć do punktu G. Dodatkowe korzyści z tej pozycji to możliwość stymulowania twojej łechtaczki, sutków w czasie penetracji.

Połączenie

Partner siedzi z wyprostowanymi nogami, a ty oplatasz swoimi jego biodra krzyżując nogi na jego plecach. W ten sposób ma pełną kontrolę nad pozycją pozwalając partnerowi dotrzeć do punktu G.


źródło: Popsugar