Go to content

Jak widzą cię inni? Rzuć okiem na obrazek i sprawdź, co oznacza twoja odpowiedź

Jeśli jesteś osobą, która zawsze przejmuje się tym, co myślą o niej inni, ten psychotest jest dla ciebie. Spójrz na grafikę i powiedz, co zobaczyłaś jako pierwsze. 

Ciało kobiety:

Oznacza to, że w twoim charakterze leży wielka hojność. Ludzie, którzy cię otaczają, podziwiają twoje pozytywne nastawienie do życia. W grupie twoja skuteczność mówi sama za siebie i jesteś uważana za wysoce zmotywowaną i kompetentną osobę. Zobowiązujesz się do wykonania czegoś i robisz wszystko, by się z tego wywiązać. Jesteś również znana ze swoich umiejętności interpersonalnych. Potrafisz wychwytywać subtelne sygnały w swoim otoczeniu, czytać w emocjach innych oraz nawet w sposobie, w jaki się poruszają. Jesteś empatyczna i starasz się nikogo nie zranić swoimi słowami.

Ponieważ jesteś wrażliwa na energię innych ludzi, do doboru towarzystwa podchodzisz selektywnie. Jest dla ciebie niezwykle istotnym, żeby otaczający cię ludzie nie byli toksyczni. Potrafisz jasno stawiać granice.

Twarz mężczyzny:

Potrafisz zachować emocje i uczucia dla siebie. Patrząc na ciebie, postronna osoba nie będzie w stanie stwierdzić w jakim jesteś nastroju, nawet jeśli jesteś czymś głęboko zaniepokojona. W grupie jesteś znana ze swojego przywództwa i wysokiego poziomu energii. Jesteś bardzo analityczna i stanowcza w swoich decyzjach. To, że można cię nazwać wyluzowaną, nie oznacza, że ​​ślepo podążasz za tłumem. Jesteś ciekawska i bezpośrednia, a ludzie lubią przebywać w twoim towarzystwie, ponieważ masz bardzo silną, pozytywną aurę.

Ponieważ bardzo sobie cenisz ludzi, zawsze stawiasz ich potrzeby przed swoimi. Czasami jednak czujesz, że potrzebujesz potwierdzenia, że również jesteś kochana.