Go to content

Horoskop na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku. Ten rok będzie zupełnie inny niż dwa poprzednie!

Horoskop na 2022 r. to coś naprawdę innego niż w minionych dwóch latach. W 2022 r. wszechświat faktycznie daje nam wytchnienie. Rok 2022 będzie daleki od bardzo rzadkich gromad kosmicznych, które były naszymi towarzyszkami przez ostatnie dwa lata (i  które nie miały miejsca od czasu zarazy z 1347 r.). Otrzepmy się z kurzu i powitajmy nowy rok 2022. Jowisz (planeta szczęścia) i Neptun spotkają się w 2022 roku, przynosząc nam wyjątkowy rok dla sztuki, muzyki i wszelkiej kreatywności. Jeśli jesteś wizjonerką, to będzie Twój rok, aby zainspirować innych i wkroczyć w zupełnie nowy rodzaj przywództwa. Kwiecień będzie pełen romantyzmu i poczucia magii. Pozwól miłości się prowadzić. Zobacz, co to wszystko oznacza dla twojego znaku słońca.

Być może największym tranzytem niebieskim, kształtującym nasze horoskopy z 2022 r., będzie przesunięcie węzła północnego w znak Byka z węzłem południowym w Skorpionie, wpływające na sezon zaćmienia i powodujące duże transformacje energetyczne w szczególności dla tych dwóch znaków. Zdaniem astrologa Colina Bedella, ta dynamika Byk-Skorpion skieruje naszą zbiorową uwagę w stronę typowych właśnie dla Byka tematów bezpieczeństwa, stabilności i zmysłowości.

Jednocześnie, jeśli szczytowe ideały Byka są tym, do czego zmierzamy w 2022 roku, opozycyjne elementy Skorpiona są tymi, które pozostawiamy w tyle. Węzeł południowy w Scorpio zachęca nas do porzucenia nadmiernej czujności, sceptycyzmu, poczucia winy i braku wiarygodności.

„W nadchodzącym roku węzeł północny w Byku zaprasza nas do rozważenia: Jak możemy odnaleźć bezpieczeństwo w nieznanym? Jak możemy odnaleźć bezpieczeństwo, opierając się na naszych prawdziwych wartościach? I ostatecznie, jak łączymy się z przyjemnością, radością i poczuciem estetyki, nawet gdy wciąż jesteśmy w pandemii?” – mówi Bedell.

Horoskop na 2022 r. BARAN: zmiany finansowe

fot. Milana Ausianovich/iStock

Pieniądze to przedmiot dla ciebie w tym roku, Baranie. To, w jaki sposób wykorzystasz je w zgodzie ze swoimi wartościami, będzie pytaniem, na które będziesz starał się odpowiedzieć. Możesz zostać zmuszony do podjęcia nowych decyzji finansowych lub ponownego przemyślenia starych, mając na celu ugruntowanie się w poczuciu bezpieczeństwa w inny sposób. I chociaż prawdopodobnie zacznie się to od rzeczywistych ruchów pieniężnych, może również obejmować pewne metaforyczne lub symboliczne postrzeganie wartości, które posiadasz, w tym zmianę sposobu inwestowania czasu lub energii.

Gotowy, by wcisnąć przycisk resetowania poprzednich lat? Wyprawa na odległą wyspę lub odosobnienie medytacyjne – to w tym roku coś dla ciebie. No dobra, może górska przygoda. A po powrocie z podróży w maju powstajnie zupełnie nowe przedsięwzięcie biznesowe. To będzie ekscytujące odejście od wszystkiego, co kiedykolwiek zrobiłeś. Ciesz się świeżością i powitaj zmianę.

Horoskop na 2022 r. BYK: autorefleksja

fot. Milana Ausianovich/iStock

Trzymaj się mocno, Byku. To jest twój wielki rok odnalezienia siebie, z zaćmieniami wstrząsającymi twoim znakiem i węzłem północnym, oczywiście również w twoim znaku. Ponieważ twój pierwszy dom tożsamości poniesie ciężar tych kosmicznych zmian, będziesz miał szansę przemyśleć swoje życie. Byki kochają bezpieczeństwo i stabilność. Ale wyzwaniem w tym roku będzie dla nich przyjęcie tego, kim są i zaufanie sobie pomimo niepewności. Potraktuj to jako swój znak, aby zapewnić sobie dużo czasu i dbać o siebie.

Wszystko wskazuje na to, że jesteś gotowy, aby poważnie podejść do partnerstwa (miłość i biznes) w 2022 roku, a wszechświat dostarczy ci nieoczekiwanego i bardzo potrzebnego zwrotu akcji. Kwiecień i maj pomogą ci zobaczyć, co lub kto cię blokuje, dzięki czemu osiągniesz krystaliczną przejrzystość. Twój krąg towarzyski rozświetli się kilkoma wystawnymi prezentacjami w kwietniu, więc pozwól Jowiszowi i Neptunowi tworzyć magię i ciesz się uroczystościami. Listopad zawiąże węzeł w tym szybko zmieniającym się roku związku.

Horoskop na 2022 r. BLIŹNIĘTA: odnajdowanie duchowości

FOT. Milana Ausianovich/iStock

Możesz znaleźć jasność i sens dzięki odnowionej w tym roku praktyce duchowości, Bliźniaku. Węzeł północny podkreślający twój 12. dom wiary, energię z poprzedniego życia i wyższe moce, może sprawić, że zwrócisz się bardziej w stronę gwiazd – lub w stronę religii, numerologii, medytacji, uważności lub jakiegokolwiek innego przedsięwzięcia ukierunkowanego na wewnętrzny spokój i zrozumienie. Pytanie dla Bliźniąt brzmi: „Jak wykorzystujesz swoją duchową praktykę, aby rozwinąć poczucie nadziei i poczucia bezpieczeństwa?”.

To będzie twój rok. Rok, w którym poprawisz swoje zdrowie psychiczne, emocjonalne i fizyczne, ponieważ zaćmienia wskażą na poważne uzdrowienie w jedynej dziedzinie życia, którą do tej pory ignorowałeś. Neptun i Jowisz wieńczą szczyt sukcesu, prosząc cię o jeszcze większe marzenia, wizję wykraczającą poza to, co widzisz i krok w tym kierunku z ufnością. Musisz jednak być zdrowy na wszystkich poziomach, aby sprostać tym nowym i ekscytującym wyzwaniom. Zostaniesz nagrodzony, gdy użyjesz swoich umiejętności komunikacyjnych i przygotujesz się na sukces od wewnętrznego zdrowia do zewnętrznego.

 

FOT. Milana Ausianovich/IStock

1/9 RAK

Horoskop na 2022 r. RAK: opiekuńcze kręgi

Twój krąg społeczny — przyjaciele, znajomi, współpracownicy, sąsiedzi — odegrają rolę w kierowaniu Twoim horoskopem z 2022 r., Raku. Z twoim 11. domem przyjaźni, aktywowanym przez węzeł północny, najprawdopodobniej będziesz się rozwijać w obecności tego szerszego kręgu. A jeśli nie czujesz, że ta grupa zapewnia rzetelne wsparcie i szacunek? Nadszedł czas, aby zwesyfikować swoje portfolio społecznościowe. Uważaj, aby jedna wyjątkowa osoba nie była tym, czym powinna być cała społeczność ludzi.

Niebo w 2022 r. będzie kojące dla twojej duszy, ponieważ większość Układu Słonecznego zajmować będą znaki wodne i ziemskie – przed tobą łatwiejsze i łagodniejsze czasy, Raku. Brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? Wyjazdy za granicę zabłysną dla Ciebie od stycznia do maja i od października do grudnia. To będzie rok na niezapomniane chwile. Spełnią się marzenia, a podobnie myślący przyjaciele pozostaną blisko.

fot. Milana Ausianovich/iStock

2/9 LEW

Horoskop na 2022 r. LEW: profesjonale posunięcia

Masz szansę rozwijać się zawodowo w tym roku, Lwie. Niestety wraz ze wzrostem często pojawiają się bóle – tak jak większa władza oznacza większą odpowiedzialność. Wszystko to oznacza, że ​​twój dziesiąty dom kariery jest tym, do którego skierowana jest energia Byka z węzła północnego. I chociaż popycha cię to do awansu na lidera, zachęca cię również do wzięcia radykalnej odpowiedzialności za wszelkie wyniki zawodowe.

Pieniądze i inwestycje zwrócą się w tym roku, ponieważ twój gwiezdny sektor finansowy otrzyma wsparcie od Jowisza i Neptuna. Możesz zainwestować w nieruchomości lub przyszłe przedsięwzięcie biznesowe. Transakcja hipoteczna lub pieniądze inwestora dotrą wcześniej, niż się spodziewasz. Cofnij się, aby zobaczyć pełny obraz i leć do gwiazd.

fot. Milana Ausianovich/iStock

3/9 PANNA

Horoskop na 2022 r. PANNA: poszerzanie horyzontów

Próbowanie nowych rzeczy nie zawsze jest dla ciebie przeszkodą, ale w tym roku możesz skorzystać na wykonaniu ufnego skoku w nieznane. Z węzłem północnym w dziewiątym domu podróży i edukacji, nadszedł czas, aby zamknąć lukę w ciekawości między tym, gdzie jesteś, a tym, gdzie chcesz być, niezależnie od tego, czy oznacza to nauczenie się nowej umiejętności, czy udanie się w nowe miejsce. Zrobienie tego będzie również wiązało się z porzuceniem klasycznych obaw Panny o bycie doskonałym. Pamiętaj: nie ma czegoś takiego, jak jednoczesne bycie doskonałym i robienie czegoś po raz pierwszy.

Od kwietnia do maja panuje szczególny blask, twoje życie zmieni scenariusz, jeśli pozwolisz, by działała na ciebie magia. Powiedz „tak” tej nowej roli w publikowaniu, transmitowaniu lub nauczaniu i obserwuj efekt domina. Zaćmienie to jest w koniunkcji z Uranem, co oznacza, że ​​nastąpi tu przyspieszona ewolucja. Czas zaryzykować.

fot. Milana Ausianovich/iStock

4/9 WAGA

Horoskop na 2022 r. WAGA: zmysłowe odkrycie

Czy możesz uszanować swoje podstawowe potrzeby związane z przyjemnością, seksem i zmysłowością, Wago? To jest pytanie, z którym będziesz się zmagać, ponieważ twój ósmy dom intymności to przestrzeń, w której będziesz szukać stabilności w tym roku. Ważne jest, aby jasno określić, czego chcesz i czego potrzebujesz, a następnie nadać temu język. To może popchnąć cię do poszukiwania większej głębi przyjemności albo z osobą, z którą jesteś, albo jeśli jesteś singlem, z kimkolwiek, kto może pojawić się w twoim życiu.

Presja ze strony domu i rodziny, która ciążyła na tobie w latach 2020-2021, wzrośnie, gdy planety u podstawy twojego wykresu zaczną się wznosić. Rok 2022 podniesie cię na duchu, gdy Jowisz i Neptun zrównają się, aby zapewnić rok dobrego samopoczucia, świeżej żywności, świeżego powietrza i nowego, eleganckiego sprzętu treningowego. Partnerstwo wzmocni się w okresie od maja do października, więc poświęć trochę czasu, aby cieszyć się tymi zmianami.

FOT. Milana Ausianovich/isTOCK

5/9 SKORPION

Horoskop na 2022 r. SKORPION: przeciwieństwa się przyciągają

Uwzględnienie wszystkiego, co różni się od ciebie (szczególnie w zakresie romantycznych związków), prawdopodobnie będzie ci dobrze służyć, ponieważ węzeł północny podkreśla twój siódmy dom związków. Dzięki kontrastowi będziesz miał okazję poznać siebie. Pamiętaj tylko, że celem w związku jest wzajemne zrozumienie, a nie zawsze ogólne porozumienie.

W tym roku czas otworzyć serce na miłość i głębsze zaangażowanie. 30 kwietnia otworzą się drzwi dla nowego rodzaju zobowiązania. To powiedziawszy, jeśli jesteś w trudnym związku, zaćmienia księżyca w maju i listopadzie zmienią kurs, aby w pełni pomóc lub „wykoleić” ten  związek. Musisz być ze sobą szczery i mówić głośno. Niech miłość  cię  prowadzi.

fot. Milana Ausianovich/iStock

6/9 STRZELEC

Horoskop na 2022 r. STRZELEC: zdrowie i dobre samopoczucie

Twoja codzienna rutyna może zostać odnowiona w 2022 roku, Strzelcu. Chociaż zazwyczaj masz ogólny obraz, wielkie idee, węzeł północny w twoim szóstym domu zdrowia, dobrego samopoczucia i rytuałów może sprawić, że będziesz szukać komfortu i stabilności w małych, codziennych nawykach. Dotyczy to zachowań, które podejmujesz, aby wspierać swoje zdrowie fizyczne, a także tych, które są ukierunkowane na twoje zdrowie emocjonalne lub poznawcze. Być może musisz dokonać zmiany, dodając lub odejmując od swojej rutyny, aby stworzyć coś bardziej terapeutycznego.

Po ostatnich dwóch latach zaćmień aktywujących sektor partnerstwa i małżeństwa, nadszedł czas, aby zintegrować to, czego się nauczyłeś. Kluczowe będzie nadanie priorytetu zdrowiu psychicznemu, emocjonalnemu i fizycznemu, ponieważ zaćmienia pomogą ci rzucić nowe światło na siebie i twoje wewnętrzne piękno. Czas między majem a październikiem będzie dla ciebie ożywieniem romansu. Twoja kreatywność i pasja wzrosną.

fot. Milana Ausianovich/iStock

7/9 KOZIOROŻEC

Horoskop na 2022 r. KOZIOROŻEC: emocjonalne wzloty

Rozchmurz się, Koziorożcu. To jest twój rok, aby trochę się rozluźnić i w końcu trochę pożyć. Z węzłem północnym w twoim piątym domu przyjemności, kreatywności i odkrycia siebie, będziesz szukać radości płynącej z dobrej zabawy. I chociaż emocje nie są twoją typową drogą, ten rok może również popchnąć cię do poszerzenia słownictwa emocjonalnego. Czy to radość, smutek, podekscytowanie, przyjemność, udręka – uczucie jest bez znaczenia, chyba że nazwiesz je i znormalizujesz.

Przeszedłeś przez najciemniejsze głębiny od 2020 roku z Plutonem i Saturnem w swoim znaku, i wreszcie zaczynasz wstawać i zaczynać od nowa. Pojawią się możliwości dzielenia się swoją mądrością. Zanurzając się we własne zainteresowania, wokół ciebie pojawią się nowe osoby i powstaną znaczące więzi. Kwiecień i maj będą się wyróżniać ekscytującym zaćmieniem, które wzbudzi nową miłość i kreatywność.

fot. Milana Ausianovich/iStock

8/9 WODNIK

Horoskop na 2022 r. WODNIK: samoakceptacja

W tym roku sprawy mogą się pogłębić, Wodniku. Gdy węzeł północny aktywuje twój czwarty dom i rodzinę, możesz zmagać się z pytaniami o to, jak faktycznie czujesz się w domu — czy jest to określone miejsce, czy z określonymi osobami. Ale aby dowiedzieć się, gdzie przynależysz, musisz najpierw zaakceptować wszystkie aspekty siebie. Kiedy uznasz całego siebie, twoje relacje będą odzwierciedlać więcej autentyczności i możesz mieć większe poczucie bezpieczeństwa, ponieważ nie udajesz, nie sprawiasz wbrew sobie przyjemności ludziom.

Masz pomysł na nowy biznes? 2022 r. przyniesie ci zupełnie nowe źródło dochodu, choć oparte na pasji i prawdziwym wyrażaniu siebie. To jest rok, aby poważniej potraktować swoje 10-letnie hobby, ponieważ Jowisz i Neptun pomogą zrealizować to, co uważałeś za możliwe. Przeprowadzka do nowego domu lub wynajem wakacyjnego wygląda obiecująco na wiosnę, a zaćmienie otwiera nowe horyzonty u podstawy wykresu.

fot. Milana Ausianovich/iStock

9/9 RYBY

Horoskop na 2022 r. RYBY: powodzenie

Szklanka jest dla ciebie w połowie pełna, Rybo, ale musisz postrzegać ją jako taką, aby rok minął tak dobrze, jak jest ci to przeznaczone. Podczas gdy Jowisz w twoim znaku tworzy możliwości z lewej i prawej strony, twoim obowiązkiem jest wykorzystanie tych możliwości. A z węzłem północnym w trzecim domu komunikacji, może to oznaczać bardziej efektywne używanie słów w celu wzmocnienia relacji. Prosta rozmowa prowadzi do prostego zrozumienia.

To jest twój rok, Rybo. Jeśli zajmujesz się sztuką i kreatywnością, będziesz błyszczeć jak nikt inny, ponieważ Jowisz i Neptun pozostaną magnetycznie blisko twojego znaku przez większą część 2022 roku. Cały ten czas spędzony w kokonie zacznie się opłacać, gdy osiągniesz nowe wyżyny artystyczne. Mając po swojej stronie szczęśliwego Jowisza, przyciągniesz dokładnie to, czego potrzebujesz w życiu i biznesie. Jedynym ryzykiem jest zbyt duży wybór, więc stosuj eliminację.

 

https://www.wellandgood.com/, https://www.harpersbazaar.com/