Go to content

Celebruj zdrowe i świadome życie na wyjątkowych warsztatach z Małgosią Ohme, Qczajem i świetnymi ekspertami od zdrowego trybu życia!

Nie czekaj, nie trać czasu, nie obwiniaj wszystkich dookoła, nie przeklinaj złego losu za to, że Twoje życie nie wygląda tak, jakbyś tego chciała. Zacznij zmiany, dzięki którym zaczniesz być dla siebie ważna.

Zadbaj o swój dobrostan i zdrowie, bądź świadoma swoich potrzeb. Dlatego dołącz do naszego wydarzenia, wykładów i warsztatów przygotowanych przez ekspertów od dobrostanu, spotkaj się z wyjątkową ambasadorką dobrego życia – Małgosią Ohme!

Dlaczego warto przyjechać na warsztaty?

Bo mamy dla Ciebie trzy dni pełne inspiracji, wiedzy i umiejętności, które zmienią Twoje nawyki na lepsze. W miejscu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu pięknej, leśnej przyrody. To Columna Medica, nowoczesna klinika rehabilitacji połączona z czterogwiazdkowym hotelem oraz strefą Medical SPA & Wellness, położona w otoczeniu 100-letniego lasu, w pobliżu Łodzi. To miejsce które zapewnia regenerację kompletną: od rehabilitacji i konsultacji lekarskich po odchudzanie, relaks, kosmetologię i medycynę estetyczną. Eksperci Columny specjalizują się w bezinwazyjnym leczeniu kręgosłupa, ortopedycznej terapii manualnej oraz rehabilitacji neurologicznej.

Kiedy i gdzie ?

10-12 Listopada 2023 r. to daty, które powinnaś wpisać w swój kalendarz.

Columna Medica – Nowoczesne Medical SPA & Wellness

Eksperci i warsztaty

Eksperci, którzy spędzą czas z uczestnikami na najważniejszych zagadnieniach, wykładach i ćwiczeniach:

MAŁGORZATA OHME– ambasadorka dobrego życia, psycholożka,na dobry początek opowie o tym, jak trudności i kryzysy wpływają na Twoją sprawczość;

QCZAJ – rozrusza nasze ciało, by lepiej chłonąć dobre życie. Trener przygotował dla Was zestawy ćwiczeń i nauczy wcielać je w życie i codzienność. Muszą stać się dobrym nawykiem, bez tego zmiana będzie niekompletna.

dr URSZULA HERMAN – poprowadzi warsztat – jak poprawić jakość swojego życia i zyskać pełną kontrolę nad mięśniami dna miednicy;

KATARZYNA ARKUSZYŃSKA – dietetyczka kliniczna, biolożka – zadba o prawidłowe odżywianie po 40-tce. Dwa dni warsztatów z Kasią wystarczy, żeby zacząć się prawidłowo odżywiać i dostarczać organizmowi niezbędnych produktów, by nasze ciało i głowa przestały chorować, a zaczęły zdrowo funkcjonować.

KAROLINA HAJDUKIEWICZ – fizjoterapeutka uroginekologiczna przeprowadzi konsultację, która będzie dla Ciebie ważnym krokiem na drodze do dobrego zdrowia i samopoczucia.

Cena warsztatów: 3 700 zł.

Oferta obejmuje 2 noclegi, pełne wyżywienie, dostęp do atrakcji wellnes &spa, spotkania z ekspertami, udział we wszystkich zajęciach. Dla czytelniczek magazynu ohme.pl, przygotowaliśmy specjalną ofertę!

Zarezerwuj swój pobyt z kodem: CM2023 i skorzystaj ze zniżki 800 zł! Liczba miejsc ograniczona!