Go to content

Co oznaczają słowa „będę cię kochał”, w zależności od znaku zodiaku

„I będę cię kochać, dopóki…”. No właśnie. Wiecie, co oznacza takie wyznanie w ustach upartego Barana, a co, gdy wypowiada je romantycznie usposobiony Rak?  Sprawdźcie koniecznie, co oznaczają słowa miłości, zależnie od tego jaki znak zodiaku ma wasz partner 😉

Będę cię kochać…

Baran: … dopóki mnie nie zdradzisz!

Baran to znak Marsa, boga wojny. Nic więc dziwnego, że każdy dzień jego życia to jakaś walka o to czy tamto…  Są gotowi walczyć do końca i zdobywać do końca. Ale zdrada przekreśla wszystko.

Byk: … dopóki nie złamiesz mi serca

Byka bardzo łatwo zranić, ale trudno zniszczyć. Jest… byczy i dość stabilny, mimo niepohamowanych wybuchów emocji.  Wytrzyma wszystko, co życie rzuca mu pod rogi… A jego serce najłatwiej złamać niesprawiedliwą krytyką.

Bliźnięta : … dopóki nie spróbujesz mnie przechytrzyć

Bliźniak  jest mistrzem oszustwa, rządzonym przez Merkurego, planetę komunikacji, handlu i spraw intelektualnych. Kiedy zdadzą sobie sprawę, że próbujesz ich oszukać, być sprytniejszy, to będzie koniec waszej relacji.

Rak: … dopóki mnie nie porzucisz

Dobre, silne relacje stanowią dla Raka środek równowagi, punkt odniesienia w życiu.
Rak to znak zaborczy, dla którego bezpieczeństwo emocjonalne ma kluczowe znaczenie! Będzie cię kochać, dopóki nie pomyślisz, że nie jesteś godny jego miłości i zaufania i znikniesz.  Szansy na powrót nie będzie.

Lew: … dopóki nie zrobisz ze mnie głupka

Lwy są dość opiekuńcze i kochają być doceniane w każdym rodzaju związku. Nigdy ich nie obrażaj, szczególnie w kwestiach wrażliwych i niepewnych. Lwy chcą poznać twoje mocne i słabe strony, nie lubią uczucia, że ktoś wystrychnął ich na dudka. Mają swoją godność i nie będą się kompromitować, a poza tym chcą cię kochać za to, kim naprawdę jesteś, a nie kogo udajesz.

Panna: … dopóki nie zaczniesz kłamać

Panny są dziećmi Merkurego i są uważane za mistrzów krytyki i prawdy. Są w pełni świadome tego, co dzieje się wokół nich przez cały czas i są świetnymi obserwatorami. Stracisz je na zawsze w momencie, gdy zdadzą sobie sprawę, że je okłamujesz.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

1/1 Będę cię kochać

Waga: … dopóki nie zakłócisz mojego spokoju

Będąc dyplomatami i miłośnikami pokoju, partnerzy spod tego znaku zawsze będą szukali sposobu na zakończenie konfliktu. Nic więc dziwnego, że są bardzo tolerancyjni i chętni do pracy nad trwałością waszej relacji. Ale do czasu. Awantur Wagi nie zniosą.

Skorpion: … dopóki nie zaczniesz czegoś przede mną ukrywać

Nie zadzieraj ze Skorpionem ! Upewnij się, że jesteś wobec niego zupełnie szczery, ponieważ Skorpiony są z natury bardzo podejrzliwe! Dopóki nie będziesz mieć przed partnerem żadnych tajemnic ani kłamstw, miłość będzie trwała. Szczerość jest kluczem do utrzymania Skorpiona blisko przy sobie.

Strzelec: … dopóki będę mieć dzięki tobie nadzieję

Wszystko, co musisz zrobić, to sprawić, że Strzelec poczuje, że przy tobie może okazać słabość.  Będzie cię kochał tak długo, dopóki zachowasz optymizm. Warto też pamiętać, że Strzelce są dość ambitne i zawsze szukają osoby, która ufa ich wizji i uczciwości.

Koziorożec: … dopóki się nie poddasz

Koziorożce naprawdę wiedzą, jak sprawić, by ich relacje były trwałe, czy to chodzi o miłość, czy o przyjaźń.  Jeśli zrezygnujesz z uciech życia, Koziorożec przestanie cię natychmiast podziwiać. A zakochuje się w tych, których podziwia… Bądź ambitny,  cierpliwy i dąż do realizacji swoich celów, a będziesz zawsze kochany przez Koziorożca.

Wodnik: … dopóki nie upodobnisz się do innych

Twoje cechy osobowości i rzeczy, które czynią cię wyjątkowym, to rzeczy, które Wodnik w tobie dosłownie wielbi. Poznaj swoją wyjątkowość i ciesz się nią.  Nie przestawaj zaskakiwać go małymi tajemnicami, ponieważ moment, w którym zaczynasz być taki jak wszyscy, jest początkiem końca tej miłości.

Ryby: … dopóki nie przestaniesz marzyć

Ryby są delikatne, nawet jeśli czasem mogą wydawać się zimne i zdystansowane. Żyją w swoim wymarzonym świecie i podróżują regularnie, szukając inspiracji. Nigdy nie przestawaj inspirować i motywować ich ciepłym sercem i życzliwością.


 

Na podstawie: moon-child.net