„Teraz albo nigdy!”. O tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość

Oh!Books
Oh!Books
5 czerwca 2018
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
 

Morgan Wright została prezesem Wright Construction. Ciężko na to pracowała. Teraz, kiedy ma już w życiu wszystko, czego pragnęła, zamierza sięgnąć po ostatnie, na co czekała. Po Patricka.

To najbliższy przyjaciel jej brata Austina, znają się niemal od zawsze. Morgan miała 15 lat, kiedy się w nim zakochała na zabój. Niestety Patrick, cztery lata starszy, traktuje ją jak dziecko, małą siostrzyczkę przyjaciela. Kiedy była w liceum, ta różnica wieku miała znaczenie, ale nie teraz, kiedy Morgan ma 27 lat. Ma dość czekania i postanawia zaproponować mu randkę…

K. A. Linde „Teraz albo nigdy!”, premiera IV części erotyczno-obyczajowej Mister Wright Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość.

Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej. Po dwunastu latach usychania z tęsknoty za jego beztroskim uśmiechem, błękitnymi oczami i zniewalającym urokiem postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce – i kompletnie marnuję szansę. Kto mógł przypuszczać, że zniewalający Patrick Wright postanowi być dżentelmenem, kiedy pierwszy raz znajdę się naga w jego łóżku? Z pewnością nie ja. Kiedy jednak ląduję tam ponownie, żadne z nas nie zamierza się zatrzymać. Jest tylko jeden problem: nikt nie może wiedzieć. Zwłaszcza moi trzej starsi bracia. Jeśli to odkryją, rozpęta się piekło. Będę więc przestrzegać naszej tajemnicy. Bo chcę go mieć tu i teraz. – bohaterka książki Morgan Wright.

K.A. Linde to nowa gwiazda wśród autorek poruszających powieści obyczajowych. Dotychczas napisała serię Avoiding, która znalazła się na liście bestsellerów „USA Today”, oraz ponad dwadzieścia innych powieści. Wychowała się w wojskowej rodzinie. Studiowała na University of Georgia, gdzie zdobyła dyplom z nauk politycznych. Kocha filmy Disneya i Gwiezdne wojny. Zapalona podróżniczka, czytelniczka i amatorka okazyjnych zakupów. Mieszka w Lubbock w Teksasie z mężem i dwoma cudownymi psami. Można ją odwiedzić online na stronie www.kalinde.com oraz na Facebooku, Twitterze i Instagramie (@authorkalinde).

Teraz albo nigdy

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

K. A. Linde,
Data premiery: 6.06.2018,
cena: 39,90 zł,
ISBN: 978-83-8053-403-2,
kategoria: obyczajowa, erotyka, kobieca,
seria: Mister Wright – seria erotyczno-obyczajowa;
pierwsze książki z serii: Dziewczyna mojego brata, Dobry wybór, Spróbujmy jeszcze raz, tłumacz: Danuta Śmierzchalska

Książkę kupicie w Empiku.


Artykuł powstał we współpracy z Burda Publishing Polska Sp. z o.o. 

 


„Pora na miłość”… Wśród urokliwych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet

Oh!Books
Oh!Books
28 maja 2018
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Jest taki stan ducha, który nie ma ani wieku ani odpowiednich miejsc czy pór roku. Pojawia się i sprawia, że nagle jesteś gotowa na wszystko. To właśnie miłość. 

Zdawałoby się, że nic nie jest w stanie połączyć karierowiczki z banku ze starą panną z kotami, świeżo upieczoną maturzystką i gospodynią domową. Jednak życie pisze swoje przewrotne scenariusze.

Wśród urokliwych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet.

Magda traci pracę, kończy czterdziestkę i kolejny słoik Nutelli. Julia pnie się po szczeblach kariery podczas, gdy jej teściowa wznosi modły o wnuka. Kaśka podgląda wrocławian z parkowych drzew i uwiecznia ich na zdjęciach, a Aniela rozsiewa optymizm na prawo i lewo doprowadzając tym do szału wszystkie sąsiadki.

Nieoczekiwany punkt zwrotny w życiu każdej z nich sprawia, że muszą zweryfikować swoje dotychczasowe życie. Bo gdy los mówi “sprawdzam”, przychodzi czas na decyzje, które będą mieć swoje konsekwencje.
Czy wybiorą słusznie? Czy wybrną z tego zwycięsko? Czy zdadzą egzamin?

PORA NA MIŁOŚĆ

MALWINA FERENZ

PORA-NA-MILOSC_front

OPRAWA MIĘKKA, 440 STRON, FORMAT 140×200, ISBN 978-83-8075-459-1, PREMIERA 9.05.2018 , CENA DETALICZNA 36,90

Artykuł powstał we współpracy z Wydawnictwem Filia