Co rodzaj ulubionej bielizny „mówi” o mężczyźnie?

Redakcja
Redakcja
3 lutego 2019
Fot. iStock/Denisfilm
Następny

Wybór bielizny to indywidualna sprawa, podobnie jak jej noszenie lub nie. Kobiety są bardziej skore do eksperymentów, chętnie sięgają po nowe kroje, materiały i kolory, stawiając na różnorodność. Mężczyźni sięgają po bieliznę zgodnie z utrwalonymi upodobaniami, choć kierują się także tym, co lubi ich kobieta.

Panowie z dziurawą lub brudną bielizną, podobnie jak w białych skarpetkach i klapeczkach odchodzą w zapomnienie, i całe szczęście! Mężczyźni lubią i nie wstydzą się dbać o siebie, a od podstaw, czyli od samej bielizny, zaczynają. A jaki typ bielizny najchętniej wybierają mężczyźni i o czym to może świadczyć?


źródło:  www.thegentlemansjournal.com 

6 zodiakalnych par, które rozumieją się jak nikt inny

Redakcja
Redakcja
3 lutego 2019
Fot. iStock/TodorTsevkov
Następny

Pokrewieństwo dusz nie polega na wyjadaniu sobie z dziobków i wrzucaniu milionów zdjęć na portale społecznościowe. To relacje partnerskie oraz znajomości z osobami, bez których nie wyobrażamy sobie życia. To może być zarówno wieloletnia przyjaźń, jak i świeża znajomość, która opiera się na spotkaniach raz w miesiącu, które jednak są nam niezbędne do życia. Po czym poznać pokrewną duszę? 

Większość z nas odpowie — to osoba, która odgaduje w pół słowa resztę zdania, które chcemy odpowiedzieć. Wręcz czyta w myślach, odgaduje pragnienia, podziela pasję. To ktoś, z kim spędzamy czas z najwyższą przyjemnością.

Z czystej ciekawości warto sprawdzić, jak znaki zodiaku wpływają na kaliber znajomości. Takie więzy, oparte na zodiakalnym podobieństwie są wyjątkowe, ponieważ ludzie pokrewnych znaków są dla siebie idealni ze względu na podobne doświadczenia, które dzielili. Są ludźmi odmiennymi, ale pasującymi do siebie nawzajem.

Które zodiakalne pary mają największe szanse na duchowe porozumienie?


źródło: themindsjournal.com

Przyjaźń damsko-męska? Jest co najmniej 5 zalet takiej relacji

Żaklina Kańczucka
Żaklina Kańczucka
3 lutego 2019
Przyjaźń damsko-męska? Jest co najmniej 5 zalet takiej relacji
Fot. iStock/nd3000 – Przyjaźń damsko-męska? Jest co najmniej 5 zalet takiej relacji

Życie bez przyjaciół byłoby smutniejsze. Bliscy nam ludzie, osoby, za które skoczylibyśmy w ogień, dają poczucie bezpieczeństwa, przynależności i pewnej stałej w życiu. Posiadanie przyjaciół jest fantastyczne, bo nigdy nie zostajemy z naszymi smutkami czy radościami sami. A móc dzielić się z kimś codziennością, jest niezwykle ważne.

Mówiąc o przyjaźni, zazwyczaj kojarzymy dziewczyny powierzające sobie sekrety lub facetów kibicujących jednej drużynie. Przyjaźń przekładamy na osoby tej samej płci, bo wydaje się, że w takim układzie łatwiej jest się dogadać i zrozumieć. Nadal funkcjonuje przekonanie, że nikt jednej kobiety nie zrozumie lepiej, niż druga kobieta. Przyjaźnie mieszane, na linii facet-kobieta nabierają podtekstu układu, nad którym wisi ryzyko zakochania się jednej ze stron. Tymczasem bliska relacja pomiędzy osobami innej płci, potrafi trwać tak samo niezachwianie, jak standardowe przyjaźnie między kobietami lub w męskim gronie.

5 zalet posiadania przyjaciela odmiennej płci

1. Odmienny sposób patrzenia na te same rzeczy

Przyjaźń damsko-męska może powodować zmianę spojrzenia na sprawy, które dotyczące były oczywiste. Facet może zaoferować ci inny punkt widzenia na różne sytuacje życiowe, których nie uwydatni przyjaźń z osobą tej samej płci. To daje bardziej zróżnicowany i interesujący obraz wielu rzeczy.

2. Zaskakująco spędzisz wspólny czas

Nikt nie twierdzi, że przyjaźń między kobietami musi się zawężać do oglądania łzawych filmów wieczorami lub zakupów. Jednak z reguły mężczyźni mają pasje inne, niż kobiety, co może przynieść nowy sposób spędzania wolnego czasu. Kobiety przyjaźniące się z facetami zapewne chętniej dadzą namówić się na mecz hokejowy czy wieczór w szalonym miejscu, gdy przyjaciel je do tego zaprosi.

3. Nie ma obawy zazdrości o partnera

Tam, gdzie nie ma między przyjaciółmi podtekstów seksualnych, nie ma też ryzyka zazdrości o partnera. Szczególnie gdy mężczyzna, jak i kobieta mają swoich partnerów, ich przyjaźń pozostaje czystym i niezawodnym układem. Brak zazdrości daje swobodę i poczucie bezpieczeństwa.

4. Można liczyć na absolutną uczciwość

Faceci są zazwyczaj prostolinijni i mniej kombinują, w porównaniu do kobiet. Facet-przyjaciel szczerze powie, co myśli, dbając o interes przyjaciółki. To dotyczy zarówno nowej sukienki, fryzury, umiejętności kulinarnych, jak i faceta, który akurat się przy kobiecie kręci.

5. Zrozumiesz odmienność

Nie bez przyczyny utarło się powiedzenie, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Przyjaźniąc się z kimś odmiennej płci dostajesz szansę poznać dobrze jego świat i zrozumieć postępowanie innych. Takie doświadczenie, obserwacja innej osoby wzbogaca o cenną wiedzę.


źródło:  themindsjournal.com 


Zobacz także

Byłyśmy razem tak krótko, choć dla mnie było to całe moje życie… Dziękuję ci Mamo…

Nożyce wzmocnią brzuch

10 grzechów głównych twojej lodówki

Odżywiaj się mądrze. Dowiedz się, jakim typem metabolicznym jesteś i co się z tym je