Go to content

Zabawa sutkami, czyli jak (dosłownie) podkręcić atmosferę w sypialni

Mam znajomą, która zupełnie zrezygnowała z karmienia piersią z powodu życia erotycznego. Jak twierdzi, ma bardzo wrażliwe sutki i uwielbia ich pieszczoty, dlatego nie wyobrażała sobie, że dziecko mogłoby ssać jej pierś. „Nie potrafiłabym sobie tego ułożyć w głowie” – tak to dokładnie określiła, kiedy nieco wypiła i rozwiązał jej się język. Nic dziwnego, to temat tabu. Wiele osób uważa, że kobiece piersi zostały stworzone wyłącznie do karmienia.

Tymczasem brodawki to cudowna sfera erogenna. Jedne z nas uwielbiają, gdy dotyka się ich piersi, inne niekonieczne. Zapewne dlatego, że mają złe wspomnienia – może partner robił to nieumiejętnie? Zbyt mocno? Jak wiadomo – w seksie łatwo się do czegoś zrazić.

Wrażliwość kobiecych piersi zmienia się w zależności od dnia cyklu. Czasem wystarczy subtelne muśnięcie, by sutki stanęły na baczność, inny razem potrzebna się intensywniejsza stymulacja. Tu kluczowa jest znajomość własnego ciała i jego reakcji. Każda z nas wie, co najlepiej na nią działa. Jedno jest pewne – wszystkie mamy mnóstwo zakończeń nerwowych wokół sutków, wystarczy tylko odpowiednie je podrażnić. Jest kilka uniwersalnych sposobów, które potrafią zdziałać cuda!

Lizanie

To połączenie ciepła i wilgoci zawsze daje niesamowite doznania. Warto wypróbować różne techniki – od lizania całą powierzchnią języka, aż po smyranie samym czubkiem.

Masowanie

Żeby uniknąć bolesnego szarpania skóry (choć niektóre kobiety to uwielbiają), warto zaopatrzyć się w dobry żel nawilżający lub olejek do ciała. Z takim poślizgiem dotyk będzie wyjątkowo przyjemny.

Szczypanie i ciągnięcie

Ta technika sprawdzi się u kobiet, kobiet lubią intensywne doznania. Szczypanie i ciągnięcie sutków może czasami sprawiać ból. To ty decydujesz, na ile partner może sobie pozwolić i gdzie kończy się granica.

Gryzienie

Ssanie i lizanie często przechodzi w gryzienie. Bardzo ważne jest tutaj wyczucie i badanie reakcji partnera. Na początku lepiej delikatnie muskać zębami, kąsać. Jeśli wszystko jest ok, można pozwolić sobie na coś więcej.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/kopitinphoto

1/1 Zabawa sutkami, czyli jak (dosłownie) podkręcić atmosferę w sypialni

Zaciski

Stosowanie klamerek na sutki może wydawać się przerażające. W rzeczywistości jest jednak bardzo przyjemne. Osoby początkujące powinny kupić takie, które można regulować.

Wibratory

Tak, wibrator to cudowne urządzenie, które można wykorzystać na wiele sposobów. Także do stymulacji sutków. Wystarczy pocierać nim brodawki. Niektóre klamerki na sutki posiadają funkcję wibracji. To jest dopiero szaleństwo!

Nie tylko kobiece sutki są wrażliwe. Podobno mężczyźni reagują na pieszczoty sutków jeszcze lepiej. Niestety, nie wszyscy chcą się do tego przyznać lub wstydzą się poprosić o to partnerkę. Może dziś wieczorem warto odwrócić role?

Na podstawie: Metro