Go to content

„Wystarczy skupić się na penisie”. Bzdura! Poznaj inne strefy erogenne na ciele faceta

Lubimy mówić, że faceci się w łóżku nie starają i myślą wyłącznie o swojej własnej satysfakcji. To bzdura! Oni wiedzą, że kobietę trzeba pieścić na różne sposoby – całują nas, dotykają, używają rąk, języka, masują, głaszczą, szczypią, dają klapsy… A my? My jesteśmy leniwe i samolubne. Wydaje nam się, że jak zrobimy loda, to już nic więcej facetowi do szczęścia nie jest potrzebne. Może i właśnie to pobudza ich najbardziej, ale naprawdę powinnyśmy iść na łatwiznę? Męskie ciało, tak jak i kobiece, posiada mnóstwo stref erogennych, które fantastycznie reagują na przeróżne pieszczoty. I nieprawdą jest, że faceci nie lubią, gdy dotykamy i całujemy ich w różne miejsca na ciele. Nie daj sobie wmówić, że to mało męskie. A już na pewno nie możesz pozwolić, żeby on tak myślał. Czas przełamać tabu i wprowadzić do sypialni kilka nowych sztuczek. Idealnie sprawdzą się w trakcie gry wstępnej. Gdzie i jak pieścić faceta? Podpowiadamy!

Uszy

Wszyscy uwielbiamy szeptanie do ucha – faceci też. Na pewno podnieci go, jeśli zaczniesz opowiadać mu na ucho, co chciałabyś, żeby dziś wieczorem ci zrobił. Możesz też pieścić małżowinę uszną językiem i palcami. Najwrażliwszy jest płatek ucha – możesz skupić się na nim.

Podbrzusze

Miejsce między penisem a pępkiem pełne jest zakończeń nerwowych, które wystarczy lekko podrażnić, żeby wywołać podniecenie. Wystarczy, że będziesz całować go w tym miejscu, powoli schodząc coraz niżej i niżej… Nie spiesz się – kiedy będzie myślał, że już zajmiesz się jego penisem, przejdź do innej strefy erogennej.

Sutki

Niektórzy faceci wzbraniają się przed dotykaniem sutków, ponieważ tego typu pieszczoty kojarzą im się z żeńskimi upodobaniami. Warto jednak go przekonać, ponieważ sutki niesamowicie reagują na dotyk, lizanie, szczypanie i gryzienie. Zacznij od delikatnych pieszczot, żeby wyczuć, co lubi. Nie musisz skupiać się wyłącznie na brodawkach. Wrażliwa jest także skóra wokół nich.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/Deagreez

1/1 "Wystarczy skupić się na penisie". Bzdura! Poznaj inne strefy erogenne na ciele faceta

Wewnętrzna strona ud

To idealny wstęp do seksu oralnego. Niektórzy faceci lubią subtelny dotyk w tym miejscu, połączony z całowaniem, lizaniem i chuchaniem. Inni natomiast wolą intensywne doznania – wbijanie paznokcie, gryzienie, mocny uścisk. Musisz wyczuć, co lubi twój partner

Moszna i krocze

Faceci marzą o tym, żebyśmy poza robieniem loda, zajęły się też jądrami i miejscem, między nimi a odbytem. Moszna jest niezwykle wrażliwa na dotyk. Trzeba jednak wszystko robić z wyczuciem. Ugniatanie miejsca między jądrami a odbytem pozwala stymulować męski punkt G. Jeśli wszystkie te sztuczki połączysz z seksem oralnym, intensywny orgazm gwarantowany.

Umysł

Tak, tak, drogie panie. Faceci uwielbiają, gdy otwarcie z nimi rozmawiamy i opowiadamy o swoich fantazjach. Możesz być zaskoczona, jak bardzo potrafią się podniecić, bez jakiejkolwiek, fizycznej stymulacji. Mój niezawodny sposób? Usiądź okrakiem na jego kolanach, zapleć ręce za jego głową i patrząc mu głęboko w oczy opowiedz o swoim śnie. Szybko poczujesz, że jest już gotowy…

Na podstawie: Krok do zdrowia