Go to content

Jak uzyskać w łóżku dokładnie to, czego się pragnie?

My, kobiety jesteśmy pierwsze do krytykowania zdolności komunikacyjnych facetów. Narzekamy, że nie potrafią mówić o uczuciach, że są zamknięci w sobie, że odpowiadają półsłówkami lub rzucają banalne „ok”, gdy my zaczynamy poważny temat. Dobra, ale i na co dzień tak jest. Ale jedno trzeba im przyznać – w łóżku potrafią dostać to, czego chcą. My natomiast latami fantazjujemy, a nie mamy odwagi powiedzieć głośno, co nam chodzi po głowie. Faceci generalnie nie mają oporów. No cóż – albo się zgodzisz, albo odmówisz, albo dasz mu w twarz. Ziemia się nie rozstąpi, świat się nie zawali. Co ciekawe, nawet jak się nie zgodzisz, to potem i tak będziesz ciągle o tym rozmyślać, analizować na różne sposoby, aż w końcu sama któregoś dnia powiesz: „Ej, a może byśmy jednak spróbowali..?”. Tak, faceci generalnie nie mają problemów z mówieniem, czego pragną i najwyższa pora, żeby przejąć pałeczkę.

Ale nie… My wolimy wierzyć, że on się domyśli. No jasne! Przecież powinien już czytać w myślach. Chyba czyta te wszystkie internety i wie, o czym marzą kobiety. Przecież zna ciebie, to też już powinien umieć trafić. Może i coś tam burknęłaś pod nosem któregoś dnia i myślisz, że on to zarejestrował. Może głośniej westchnęłaś podczas filmu albo polajkowałaś coś na FB. Nie tędy droga. Żeby uzyskać w łóżku to, czego się chce, potrzeba więcej zaangażowania.

Bądź bezpośrednia

Zauważyłaś, że jak facet ma chęć piep**yć cię w usta to powie, że chce piep**yć cię w usta? Nie żadne tam „skarbie mój najsłodczy, bo ja tak któregoś dnia sobie pomyślałem, że może fajnie było, jakbyśmy przy kolejnej sposobności trochę zaszaleli z oralem„. Nie, nie, nie. Ty też staraj się otwarcie mówić, czego pragniesz. Wygłoszenie formułki: „Chcę, żebyś mnie związał i lał paskiem” może być nieco szokujące przy śniadaniu, więc zacznij od zwykłej rozmowy. Że lubisz, jak mocno trzyma cię za biodra i że chciałabyś, żeby związał ci ręce. Już nawet nie ważne, w jakie słowa to ubierzesz. Ważne, żeby wyartykułowała, że w ogóle jakiś tam pomysł masz.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/lll0228

1/1 Jak uzyskać w łóżku dokładnie to, czego się pragnie?

Pokazuj

Bardzo skuteczną metodą, acz nie tak dobrą, jak zwykła, szczera rozmowa jest pokazywanie. Na czym ona polega? Rób partnerowi to, czego sama chciałabyś doświadczyć. Ten sposób może być nieco trudny, jeśli marzysz np. o seksie analnym lub chłostaniu piersi, no ale próbuj…

Tę metodę lepiej wykorzystać do mniej hardcorowych doznań, typu: całowanie, sposób dotykania, mówienie do siebie w trakcie seksu.

Zaskocz go

Jeśli np. marzysz o odgrywaniu ról, zaskocz go jakimś przebraniem. Tylko pamiętaj, że zaskakiwanie wiąże się z tym, że reakcja może być różna. Lepiej więc wybrać pewniaka (pielęgniarka) niż stawiać na wymyślne przebrania.

Dozuj nowości

Jeśli marzysz o czymś, co może spotkać się z dużym oporem, powinnaś powoli się rozkręcać. Fantazjujesz o seksie analnym? Poproś, żeby najpierw pieścił twoje pośladki. Najpierw dłońmi, następnym razem językiem. Obserwuj jego reakcje. Podoba mu się? Świetnie! Za każdym razem posuwajcie się trochę dalej.

Jak widać – drogi masz dwie. Albo walisz prosto z mostu, albo powoli się rozkręcasz. Osobiście polecam opcję nr 1. SKuteczna! Potwierdzam.

Na podstawie: YourTango