Go to content

Jęki, pomruki, krzyki, wyzwiska. Znamy najseksowniejszy odgłos w trakcie seksu

Jak brzmi pierwsza zasada Idealnej Kochanki? „Wydawaj dźwięki”. No wszystko fajnie, tylko pytanie brzmi, o jakie dźwięki chodzi? Wszystkie wiemy, że darcie japy, żeby tylko drzeć, raczej odstrasza facetów niż przyciąga. Kojarzy im się to z tanimi pornosami i udawanymi orgazmami. Szczególnie, gdy jeszcze okrasimy to „mocniej, mocniej, ooo tak, jeszcze mocniej!”. No więc właśnie – jakie dźwięki wydawać? Jęczeć, mruczeć, piszczeć, stękać, wzdychać? Ciężka sprawa. Saucydates.com, pewna strona randkowa, przepytała 5 024 użytkowników na temat tego, jakie dźwięki wydają im się gorące w sypialni. Wyniki są naprawdę zaskakujące! Zanim jednak o nich wspomnę, muszę podkreślić, że w łóżku trzeba przede wszystkim być sobą. Jeżeli jęczenie nie leży w twojej naturze, będziesz brzmieć nienaturalnie, a to na pewno nie spodoba się partnerowi. Warto jednak poznać statystyki – co podnieca nas najbardziej, a co najmniej.

Jęki

Ponad 90 proc. facetów przyznało, że kręci ich, gdy partnerki jęczą w łóżku. Panie też to lubią, choć nieco mniej się do tego przyznało. Dokładnie 77,6 proc. ankietowanych.

Sprośne rozmowy

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią sprośne, zboczone i wulgarne rozmowy w łóżku. 76,8 proc. mężczyzn stwierdziło, że im się to podoba i aż 73,5 proc. kobiet przyznało im rację. Tego typu rozmowy sprawiają na początku wiele problemów. Trzeba przełamać wstyd i wyjść ze swojej strefy komfortu. Może być zabawnie, ale naprawdę warto się przełamać. To niesamowicie podkręca atmosferę. O reakcji moich sąsiadów zza ściany możesz przeczytać TUTAJ.

Głębokie oddychanie

Tutaj zdania są podzielone. Zapewne niektórych głębokie oddychanie kojarzy się ze stanem przedzawałowym po intensywnym wysiłku fizycznym. Nieco ponad 60 proc. facetów wyznało, że kręci ich taki odgłos. W przypadku kobiet zaledwie 45,9 proc. to lubi.

Krzyki

No i teraz to dopiero zrobi ci się głupio… Tylko 50 proc. facetów lubi, gdy kobieta krzyczy… Ale wtopa, co? Panie również za tym odgłosem nie przepadają (dziwi mnie, że w ogóle są takie, którym podoba się jak chłop krzyczy hmmm). Tylko 36,2 proc. zadeklarowało, że to lubi.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/stock_colors

1/1 Jęki, pomruki, krzyki, wyzwiska. Znamy najseksowniejszy odgłos w trakcie seksu

Wyzwiska

Tak, tak, to oddzielna kategoria i nie zalicza się do sprośnych rozmów. Co innego jak facet z detalami opisuje, co masz mu zrobić, a co innego, jak nazywa cię k*rwą, prawda? Otóż, tylko 38,6 proc. mężczyzn i 31,2 proc. kobiet twierdzi, że przekleństwa i wyzwiska ich kręcą.

Piski

Niestety, odpadają. Lepiej tego nie robić. Tylko 17,9 proc. mężczyzn i 14,8 proc. kobiet uważa, że to jest sexy.

CISZA

A mówi się, że cisza w sypialni jest najgorsza… Tymczasem aż 12,8 proc. kobiet twierdziło, że spodoba im się cisza, a 8,3 proc. mężczyzn się z nimi zgodziło. Cóż, każdy by wolał ciszę od pisków czy groteskowych jęków 😉

Ok, wiesz już, co kręci innych. Teraz czas na szczerą rozmowę ze swoim partnerem. Bo, jak mówiłam na wstępie, udawanie jest najgorsze!

Źródło: Bustle