Seks Związek

16 sygnałów ostrzegawczych, że dla niego to tylko seks, a nie poważny związek

Redakcja
Redakcja
9 sierpnia 2017
Fot. iStock / BraunS
 

Większość z nas marzy o księciu na białym koniu, który nie tylko będzie kochał kobietę do obłędu, ale i rodziną się zajmie i da sobie radę finansowo. A gdy spotykamy kandydata na to „stanowisko” chętnie rzucamy się w jego otwarte ramiona. Często, zanim związek rozkwitnie w pełni, zaczynamy sobie wyobrażać długie i przyjemne życie u boku przystojniaka. 

Chcemy wierzyć w nasze powodzenie i bywa, że nie zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób partner jest w budowanie owego związku zaangażowany. Często miłe pogawędki i udany seks wystarczą do pełni szczęścia. Jesteśmy szczęśliwe i zakochane, ale czy partner podobnie traktuje relację? Możesz sprawdzić to, dzięki sygnałom, które mogą świadczyć o braku głębokiego zaangażowania ze strony partnera.

16 sygnałów świadczących o tym , że dla niego to tylko seks, a nie poważny związek

1. Znajduje czas dla ciebie nocą

W dodatku w wiadomym celu. Nie wychyla się z inicjatywą spacerów, spotkań w kawiarni czy wypadów do kina, nie namówisz go raczej na wspólne popołudnie. Najczęściej on wpada do ciebie i od razu obiera kierunek łóżko.

2. Nie macie wielu wspólnych tematów

I nawet nie macie szans się nawzajem poznać, bo jedyne, co zgłębiacie, to nie jest wiedza o sobie nawzajem, a podręcznik Kamasutry. Nawet jeśli chcesz rozmawiać, on od razu ciągnie cię do łóżka.

3. Nie znasz jego rodziny i przyjaciół

On ani nie wykazuje chęci, aby cię nim przedstawić, ani sam chętnie o nich nie mówi. Mimo że często wspomina o nich gdy szuka powodu, dla którego nie możecie się akurat spotkać, jesteś w stanie wymienić jedynie ich ksywy / imiona.

4. Nie pamięta, o czym mówiłaś

Pomijając niechęć do wielogodzinnych rozmów, facet zainteresowany jedynie seksem nie będzie umiał powtórzyć tego, co do niego przed chwilą mówiłaś. Nawet nie próbuje się skupiać na tym, co mu opowiadasz i dla świętego spokoju błądząc wzrokiem po gazecie czy telefonie, będzie machinalnie przytakiwał.

5. Nie spędza z tobą poranków

Ba, nawet często ulatnia się tuż po chwilach namiętności. Ucieka tak szybko, jak tylko może, by uniknąć wspólnego towarzystwa rano, które wiąże się ze zwykłą codziennością i daleka jest on nocnych uniesień.

6. Nie zaprasza cię do siebie

Nie wiesz nawet, gdzie mieszka. Najczęściej spotykacie się u ciebie lub w hotelach. Robi wszystko, by nie wpuszczać cię na swoje terytorium.

7. Nie jecie wspólnych posiłków

Nie czerpiecie radości ze wspólnego gotowania i jedzenia. On przychodzi na gotowe i ani myśli tracić czasu na rzeczy dla niego tak mało istotne i absolutnie niepowiązane z seksem, jak zwykłe czynności.

8. Twój facet cię nie dotyka

Tzn. dotyka, ale tylko podczas seksu. Nie zależy mu na przytulaniu i złączonych dłoniach. Jest bardzo zachłanny na swoje przyjemności, ale nie ma potrzeby czulej się tobą zaopiekować. A po seksie od razu zmyka pod prysznic, gdy ty najchętniej byś ochłonęła przytulona do jego ciała.

9. Zaczynacie i kończycie rozmowy na jednym temacie – seksie

Jest bardzo monotematycznie i po pewnym czasie nudno. Ile można rozmawiać o tym, co, gdzie i kiedy będziecie wyczyniać znów w łóżku? Podobnie rzecz ma się z smsami i mailami. Seks tam jest również tematem przewodnim.

10. Kontaktuje się tylko po to, by umówić się na seks

Nie pyta o samopoczucie i plany na popołudnie, nie radzi się w ważnych dla siebie kwestiach. Rozmowę od razu zaczyna od seksu i jest to bardzo rzeczowy monolog czy też informacja, z ustaleniem wstępnego planu waszego spotkania.

11. Zbywa cię, gdy dzwonisz

Wykręca się brakiem czasu i pilnymi spotkaniami albo po prostu nie odbiera twoich połączeń. Nigdy nie ma czasu, żeby na spokojnie zadzwonić, wiecznie gdzieś goni.

12. Nie wykazuje inicjatywy poza intymnymi spotkaniami

Zrobi dla ciebie wiele, gdy ma ochotę na seks. W każdym innym przypadku nie możesz liczyć na zainteresowanie, kwiaty czy zaproszenie na romantyczną kolację.

13. Jest obojętny na to co robisz i jak wyglądasz, gdy go nie ma

Nowa fryzura czy makijaż? Nie, jego to naprawdę nie interesuje, a być może wcale nie zauważy zmiany, jaka zaszła lub puści mimo uszu twoje plany i sugestie dotyczące wyglądu. Komplementuje cię jedynie, gdy nachodzi go ochota na zbliżenie.

14. Dba tylko o własną rozkosz

Traktuje cię jak robota od spełniania jego erotycznych fantazji. Jest chętny do seksu, o ile niczego dla siebie nie będziesz chciała, jest egoistyczny aż do bólu, ale ty wiele mu wybaczasz.

15. Bywa dla ciebie niemiły

Być może ciebie pociągają brutale, jednak żadna kobieta nie lubi być traktowana z góry i na dystans. Jeśli poza łóżkiem on zapomina o czułości i grzeczności, czas uciekać! Po co kobiecie facet, który ją odtrąca i dołuje?

16. Udaje, że cię nie widzi

To chyba grzech najcięższy z całego zestawienia. Gdy spotykasz „swojego” faceta na mieście, a on „przypadkowo” odwraca głowę, albo udaje, że pochłonęła go rozmowa z kim innym, nawet nie oczekuj wyjaśnienia, po prostu zwiewaj. Facet, który się nie przyznaje wśród ludzi do kobiety, zdecydowanie nie jest jej godzien.


 

źródło: www.papilot.pl


Seks Związek

Po treningu idziesz na imprezę? Zobacz, jak to się może dla ciebie skończyć

Anna Wójtowicz
Anna Wójtowicz
9 sierpnia 2017
Fot. iStock / gradyreese
 

Najpierw trening, potem impreza? Niby to dobry pomysł. Masz czyste sumienie, bo wykonałaś swój plan oraz udało ci się spalić mnóstwo kalorii, dlatego wieczorne wyjście połączone z piciem alkoholu nie wyjdzie ci w boczkach:). To niby logiczne rozwiązanie, ale niestety, taki system ma wiele wad i negatywnie wpływa na twój organizm.

Alkohol a trening

Oczywiście nie mówimy tu o jednym koktajlu lub szklance piwa. – Jeden drink nie będzie miał negatywnego wpływu – twierdzi dr Jakob Vingren, profesor biologii z Uniwersytetu Teksańskiego, który bada związek między ćwiczeniami a alkoholem. – Ale trzy lub więcej mogą źle wpłynąć na ciebie i twoje treningi – dodaje.

Dlaczego? Po zajęciach kardio alkohol może wpływać na poziom glikogenu, który jest podstawowym paliwem do pracy, która jest związana z większą intensywnością. Skutek? Podczas kolejnego treningu szybciej się zmęczysz. Poza tym alkohol wypity po treningu może zmniejszyć syntezę białka, co utrudni mięśniom odbudowanie się i ich rozrost.

W tych dniach, co ćwiczysz, masz większą ochotę na imprezę

Inne badania, które przeprowadził lekarz David Conroy, profesor medycyny prewencyjnej Uniwersytetu Northwestern wraz z zespołem, wykazały pewną zależność pomiędzy treningami a wyjściami na zakrapianą imprezę w tym samym dniu.

Fot. iStock / Nikolay Tsuguliev

Fot. iStock / Nikolay Tsuguliev

– W dniach, w których ludzie więcej ćwiczą, czyli zazwyczaj od czwartku do soboty, chętniej chodzą na imprezy i piją więcej alkoholu – taki wniosek wysnuto na podstawie eksperymentu, do którego zaproszono 150 osób wieku od 18 do 89 lat.

Grupa badaczy podzieliła eksperyment na trzy 21-dniowe etapy. Okazało się, że badani byli bardziej skłonni do picia alkoholu w dni, w których byli bardziej aktywni, czyli w czwartek, piątek, sobotę i niedzielę. I to niezależnie od wieku oraz poziomu aktywności fizycznej.

Autor badania tłumaczy to tym, że w tych dniach nabieramy więcej ochoty na interakcję z innymi ludźmi, dlatego wychodzimy na imprezy, podczas których nierzadko sięgamy po alkohol. Poza tym nagradzamy się w ten sposób za dobrze wykonany trening. Uważamy, że małe szaleństwo nam się po prostu należy za ten ciężki wysiłek.

Jednak warto pamiętać, aby po treningu, a przed imprezą, uzupełnić poziom kalorii. W innym wypadku alkohol szybciej uderzy ci do głowy i będziesz bardziej pijana. A na drugi dzień będziesz cierpieć z powodu męczącego kaca.

Takie wyniki badań nie zaskoczyły sportowców. Mój znajomy, który bierze udział w maratonach, zgodził się z nimi całkowicie. – Zimne piwko wypite po dobiegnięciu na metę smakuje wybornie. Poza tym jest czymś w rodzaju nagrody za to, że udało mi się pokonać dystans – powiedział kiedyś. Poza tym piwo jest dobrym izotonikiem…

Zgadzacie się z tymi wynikami? Bo moim zdaniem, jest w nich sporo prawdy.


 

Źródło: self, xojane


Seks Związek

Jak optycznie powiększyć mały biust? Wypróbuj triki, które sprawią, że poczujesz się pewna siebie

Anna Wójtowicz
Anna Wójtowicz
9 sierpnia 2017
Fot. iStock/MachineHeadz
Następny

Małe piersi są problemem dla wielu kobiet. Mogą być przyczyną kompleksów i powodować, że ich posiadaczki nie czują się dobrze w swoim ciele. Ale spokojnie, mając niewielki biust możesz wyglądać niezwykle atrakcyjnie i seksownie. Dzięki odpowiednio dobranym ubraniom optycznie go powiększysz i sprawisz, że będzie wydawać się pełniejszy. Poznaj kilka przydatnych wskazówek, dzięki którym poprawi się twoje samopoczucie i będziesz wyglądać niezwykle kobieco.

Zobacz także

style zwiazkow

Dlaczego twój związek się chwieje? Style związków, jakie tworzą ludzie

randka

Chcesz znów zacząć randkować, ale się boisz? Sześć sposobów na wyrwanie się z letargu i lęku

To ojcowie są odpowiedzialni za podział ról w związku. Panowie, czas na zmiany! Nawet reklamy o tym mówią!