Go to content

Kobieta uciekająca od brutalnego partnera porzuca psiaka wraz ze wzruszającą notatką

fot. screen z Facebooka/ Connor and Millie's Dog Rescue

Pracownicy lotniska w Las Vegas znaleźli niedawno porzuconego szczeniaka oraz poruszający list od jego właścicielki. Jak się okazało, kobieta uciekła od partnera, który stosował wobec niej przemoc i choć nie chciała porzucać psiaka, nie miała innej możliwości.

Treść znalezionej notatki brzmiała następująco:

„Cześć! Jestem Chewy! Moja właścicielka była w przemocowym związku i nie stać jej było na lot ze mną. Nie chciała mnie zostawiać z całego serca, ale nie ma innej możliwości.  Mój były chłopak kopnął mojego psa podczas kłótni i ma teraz dużego guza na głowie. Prawdopodobnie potrzebuje weterynarza. Tak bardzo kocham Chewy’ego – proszę kochajcie go i zajmijcie się nim.”

ppsiak

fot. screen z Facebooka/ Connor and Millie’s Dog Rescue

Mały Chewy trafił do Connor and Millie’s Dog Rescue – organizacji zajmującej się pomocą potrzebującym psom, gdzie został opatrzony i czeka na nowych właścicieli, którzy zapewnią mu ciepły i kochający dom. Historia szczeniaka poruszyła tysiące internautów, którzy zgłosili się do jego adopcji, a nawet zainteresowała media!

fot. screen z Facebooka/ Connor and Millie's Dog Rescue

fot. screen z Facebooka/ Connor and Millie’s Dog Rescue

Trzymamy kciuki za Chewy’ego, a także za jego byłą właścicielkę – z pewnością nie było jej łatwo wyrwać się z toksycznej relacji i porzucić ukochane zwierzę.

Na podstawie: www.indy100.com

www.facebook.com/connorandmilliesdogrescue

Zapisz