Go to content

Przekonaj się, czy twój były za tobą tęskni. 7 wyraźnych oznak, że tak właśnie jest

fot. luza studios/iStock

Stało się. Rozstaliście się. Coś się skończyło, by mogło zacząć się nowe. Jednak niekiedy – a chyba nawet i często – rozstania bolą niemiłosiernie. Są niesprawiedliwe, niepotrzebne. Są pomyłką, której żałujecie. To się nie powinno przecież wydarzyć. Nie tak miało być. Zastanawiasz się, czy twój były za tobą tęskni, a czy tym samym macie jeszcze szansę na wspólną przyszłość? Oto 7 wyraźnych i jednoznacznych zachowań, świadczących o tym, że nie może sobie bez ciebie poradzić i marzy o powrocie.

1. Wpadacie na siebie zbyt często

Kiedy tylko jesteś poza domem – idziesz do pracy, z psem na spacer, na zakupy czy z przyjaciółką na kawę, wszędzie go widzisz. W oddali, za rogiem, w sklepie obok, na przystanku autobusowym. Masz wrażenie, że jest na każdym kroku. Halucynacje? Przewidzenia? Zwidy? Nie sądzę. Twój były najprawdopodobniej cały czas spaceruje po miejscach, w których może cię spotkać. Tęskni i chce cię choć przez chwilę zobaczyć.

2. Komentuje twoje media społecznościowe

Kiedy tylko opublikujesz nowe zdjęcie – lubi je. Kiedy zadasz pytanie na grupie, odpowiada. Kiedy udostępniasz mem – komentuje. Niekiedy masz wrażenie, że obserwuje i śledzi każdy twój ruch.

3. Wypytuje o ciebie znajomych

Twój były facet wciąż interesuje się twoim życiem. Nie chce jednak wyjść na zbyt wścibskiego i nachalnego, dlatego zamiast pisać do ciebie, niby delikatnie i dyskretnie podpytuje waszych wspólnych przyjaciół. Niby ukradkiem, niby mimochodem. Gdzieś tam pomiędzy zdaniami. I choć stara się, by nikt tego nie zauważył, jego zainteresowanie twoją osobą widoczne jest jak na dłoni.

4. Pisze do ciebie o wszystkim

Zachowuje się tak, jakbyście wciąż byli razem. Pisze do ciebie o wszystkim. Dzieli się swoim życiem, problemami, rozterkami, sukcesami. Cały czas pragnie utrzymywać z tobą kontakt, choć nie jesteście już parą.

5. Pyta czy masz kogoś

Troszczy się, jest ciekawy co u ciebie słychać, a może próbuje się dowiedzieć czy ma konkurencję? Faceci nie są bezinteresowni, a takie pytanie oznacza tylko jedno – nadal jest tobą zainteresowany i zaczyna badać grunt. Brakuje mu tego co miał, żałuje że cię stracił i zaczyna planować, jak do ciebie wrócić.

6. Od razu odpisuje

Facet, który od razu odpisuje na twoje wiadomości – tęskni. Potrzebuje bliskiego kontaktu, myśli o tobie i nie może pogodzić się z rozstaniem. Jeśli nie zrobił jeszcze pierwszego kroku, to tylko dlatego, że męska duma mu na to nie pozwala. Czeka na twój ruch… I co ty kochana z tym teraz zrobisz?

7. Wydzwania pod wpływem alkoholu

Zakochany facet nie ma oporów by wydzwaniać do swojej byłej pod wpływem alkoholu. O ile na trzeźwo coś go hamuje i zatrzymuje, to procenty dodają mu odwagi. Choć na drugi dzień może nie pamiętać o czym rozmawialiście, to takie zachowanie świadczy tylko o jednym. Ten facet nie może o tobie zapomnieć.