Go to content

Jeśli przetrwacie te 10 rzeczy, to jesteście dla siebie stworzeni

Jeśli przetrwacie te 10 rzeczy, to jesteście dla siebie stworzeni
fot. iStock/ AleksandarNakic

Skąd wiadomo, że ktoś jest dla nas stworzony, że do siebie pasujemy, że związek z nim ma sens i szansę na powodzenie? Można zrobić psychotesty, zasięgnąć porady wróżki, wyczytać przyszłość z fusów lub przeprowadzić ankietę wśród znajomych. Można, ale najlepszym dowodem na dopasowanie, będzie doświadczenie płynące z codziennego życia i różnych sytuacji, z którymi przyjdzie się wam zmierzyć. Jeśli przetrwacie te 10 rzeczy, to nie ma na was mocnych i wspólna starość gwarantowana!

Poważne problemy rodzinne

Okazane wsparcie, zaangażowanie, ale też i takt oraz delikatność w obliczu rodzinnych zawirowań, będą bardzo ważnym wyznacznikiem waszej wspólnej przyszłości. Czy partner stanie z tobą ramię w ramię i pomoże ci w rozwiązaniu problemów? Czy będzie wspierał, doradzał i dodawał otuchy? A może zostawi cię z tym samą i okaże się nieczuły i zdystansowany?

Wspólne koszmarne wakacje

Udane wakacje, pełne przyjemności i dobrej zabawy z pewnością wpływają dobroczynnie na związek, ale to te koszmarne, pełne trudności i problemów cementują go na dłużej! W luksusach, gdy wszystko idzie zgodnie z planem, o wiele łatwiej jest funkcjonować i uniknąć różnicy zdań, konfliktów oraz sprzeczek.

Kłótnia z jego przyjacielem

Gdy atmosfera pomiędzy tobą a jego najlepszym kumplem zagęszcza się i dochodzi do kłótni, oznacza to wielki sprawdzian dla waszego związku. Czy partner pomoże w rozwiązaniu tej sytuacji, postawi się murem za jedną ze stron, czy będzie negocjatorem i rozjemcą? To bardzo trudna sytuacja i jeśli wyjdziecie z niej cało, to macie ogromną szansę na trwałą relację.

Kłótnia w podróży

Kiedy nie można trzasnąć drzwiami i wyjść, kiedy „uwięzieni” jesteście w metalowej skrzynce (w sensie w samochodzie, samolocie lub pociągu) i niejako na siebie skazani, musicie szybko znaleźć porozumienie i zażegnać konflikt. Komunikacja pomiędzy wami musi wejść na wyższy poziom, bo siedzenie obok siebie przez kilka godzin z fochem i negatywną energią jest wprost nie do wytrzymania!

Wyprawa do IKEI

IKEA to jedna z rzeczy, którą kochamy i nienawidzimy zarazem (za to doprowadzanie do bankructwa!). Wyprawa do niej jest dla związku wielkim sprawdzianem… cierpliwości przede wszystkim. To wybieranie, przeglądanie, decydowanie, zastanawianie się, szukanie – potencjalnych powodów do kłótni pewnie powyżej setki. Ale jeśli uda się wam wyjść z IKEI nadal lubiąc się nawzajem, to dobra wasza!

Poznanie teściów

Jeśli teściowie polubią cię od wejścia, będą traktować jak mile widzianego gościa i nowego członka rodziny, to masz wielkie szczęście. Jeśli jednak nie przypadniesz im do gustu i nie zapałają do ciebie wielką sympatią, a mimo to wasz związek będzie trwać szczęśliwie, to masz jeszcze więcej szczęścia – twój facet jest zakochany po uszy, trzymaj się go!

Wesele

Jeśli na weselu rodziny, znajomych lub przyjaciół bawicie się razem do białego rana, a oglądanie pary, która składa sobie przysięgę dożywotniej miłości nie jest dla was krępujące i dziwne, to jest to bardzo dobry znak – szanse na wasz happy end znacznie wzrastają!

Urządzanie mieszkania

Remont, przemeblowanie, urządzanie mieszkania potrafi dać związkowi nieźle w kość. Pokłócić się można tutaj niemal o wszystko, od koloru ścian począwszy, przez kształt umywalki, po wyrzucenie ulubionego fotela na śmietnik. Ale jeśli znajdziecie kompromis i uda wam się przeżyć tapetowanie, skręcanie mebli i układanie bibelotów na półkach, to jesteście na dobrej drodze.

Dyskusja na temat …menu

Może to dziwne, ale taka jest prawda – zastanów się ile razy zdarzało ci się pokłócić taką drobnostkę. Polak głodny, to zły – wiadomo. Pytanie „co chcesz zjeść?” pada w polskich domach równie często, co odpowiedź „obojętnie” albo „cokolwiek zrobisz”, ale jeśli już to obojętne podasz, to często zaczyna się marudzenie, kręcenie nosem i wymienianie potraw, na które faktycznie on miał ochotę. Dyskusje na temat jadłospisu często zamieniają się w kulinarną wojnę, więc jeśli w sprawach jedzenia jesteście zgodni, to nie może być lepiej.

Rodzinna uroczystość

Chrzciny, rocznice ślubu, imieniny, urodziny, czy święta – jeśli po poznaniu całej rodziny, jej specyfiki, zwyczajów i nawyków, nadal chcesz być z tym właśnie facetem, to znaczy, że jesteście dla siebie stworzeni. Jeśli przetrwacie pytania ciotek, babć i wujków (czasem nawet bardzo niedyskretne), jeśli nie czujecie się skrępowani czujnym wzrokiem teściów i nie macie ochoty wiać, gdzie pieprz rośnie, to nie ma na was mocnych. Cieszcie się tym szczęściem!


Na podstawie: www.womansday.com

Zapisz