Lifestyle Magia

Czego potrzebuje twoja dusza? Wybierz symbol alchemiczny i sprawdź!

Magic Moments
Magic Moments
26 października 2021
 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego wybrałeś taką, a nie inną zawieszkę, tatuaż, amulet? Ten impuls, który pochodzi gdzieś z wnętrza, pokazuje w rzeczywistości, czego pragnie nasza dusza. I to jest moc symbolu. Celem poniższego testu jest pokazać, czego pragnie twoja dusza. Gotowa? Zaczynamy!

 1. Oczyść myśli
 2. Spójrz na rysunek
 3. Pozwól swojemu sercu wybrać jeden z symboli. Który jest ci najbliższy w tym momencie?

Co wybrałaś?

LWA

Problem:
Jeśli wybrałeś lwa, prawdopodobnie powinieneś zostawić za sobą to, co zbudowałeś z tak dużym wysiłkiem. Lew symbolizuje Słońce, ostateczne źródło mocy, dominację. Zrobiłeś wszystko, co mogłeś, aby stworzyć życie, którym żyjesz, ale teraz czujesz się uwięziony i zdominowany przez obowiązki, których nie lubisz.

Dlatego zastanawiasz się, czy nie powinieneś spróbować innej ścieżki życia.

Rozwiązanie:
Czy twoje obecne życie nie układa się tak, jak chciałeś? Czy potrzebujesz poczuć się wolny? Czy wybrałbyś inną ścieżkę życia, gdybyś miał taką szansę? Jest powód, dla którego dokonałeś takich wyborów. Musisz znaleźć w nich naukę, zaakceptować je.

Rada: Pogódź się ze swoimi wyborami, ponieważ to ty ich dokonałeś. Twoja mądrość ewoluuje i ty też. Jeśli chcesz się uwolnić, los jest zawsze w twoich rękach.

KLEPSYDRĘ

Klepsydra to symbol nieuchronności, krąg czasu.

Problem:
Jeśli wybrałeś klepsydrę, prawdopodobnie czujesz się uwięziony w czasie. W przeszłości czas zatrzymał się dla ciebie z powodu tragicznego lub bolesnego doświadczenia. Obecnie czujesz, że powoli toniesz, bez energii, czekając, aż wydarzy się nieuniknione.

Rozwiązanie:
Przemijanie jest częścią życia i śmierci. Wszyscy rodzimy się, dorastamy i umieramy. Jednak nie jest to coś, czego powinniśmy się bać. Zawrzyj pokój z czasem. Jeśli to możliwe, pogódź się także z przeszłością. To ona uczyniła cię tym, kim jesteś teraz. Jesteś znacznie silniejszy niż wcześniej.

Rada: od teraz staraj się podejmować najlepsze decyzje. Żyć w teraźniejszości. Jesteś wszechmocny. Czas to twój przyjaciel.
Magiczna rada: Oczyść swoją karmę. Rozpocznij od nowa!

KSIĘŻYC

Problem:
Jeśli wybrałeś Księżyc, twoje serce jest polem bitwy. Coś potężnego, głęboko w tobie nie pozwala ci osiągnąć wewnętrznej harmonii.

Czy potrafisz zdefiniować to uczucie? Czy to wściekłość, nienawiść, złość?

Rozwiązanie:
Twoja dusza potrzebuje pokoju, a najlepszym sposobem na osiągnięcie tego stanu jest uznanie swoich emocji i pogodzenia się z nimi. Akceptacja to początek.

Skrywanie ich jest tym, co sprawia, że ​​negatywne emocje są tak potężne. Kiedy zostaną ujawnione, przestają na nas tak bardzo wpływać.

Rada: Naucz się wyrażać swoje uczucia. Ukrywanie lub tłumienie ich szkodzi ci.

Klucz

Klucze zawsze były związane z naszym postrzeganiem Ścieżki Życia.

Problem:
Jeśli wybrałeś Klucz, twoja dusza rozpaczliwie potrzebuje odpowiedzi. Ścieżka, którą kroczysz, sprawiła, że ​​kwestionujesz wszystko, co kiedyś uważałeś za niepodważalne. Możesz nie wiedzieć, gdzie szukać lub możesz być zmęczony szukaniem. W pewnym momencie poczujesz, że nic cię już nie interesuje, nic nie sprawia radości.

Rozwiązanie:
Teraz nadszedł czas, aby prawda zabłysła jak słońce. Klucz reprezentuje twoje pragnienie otwarcia bram innych królestw i ścieżek. Co więcej, Klucz jest manifestacją twojej duszy, ma pomóc ci pokonać twoje obecne ograniczenia i wyruszyć na poszukiwanie emocji i doświadczeń.

Rada: Znajdź sposób na podróżowanie: nawet gdzieś blisko, lokalnie. Naucz się lepiej komunikować z innymi ludźmi, nawiąż nowe znajomości. Rozpal swoją wolę przygód.

RĘKA FATIMY

Ręka Fatimy jest związana z ochroną przed Siłami Zła.

Problem:
Jeśli wybrałeś ten symbol , prawdopodobnie jesteś na celowniku jakichś sił zła. Twoja dusza pragnie wolności.

Być może zauważyłeś już dziwne znaki, próbujące ostrzec Cię o tej sytuacji.

Rozwiązanie:
Ręka Fatimy mówi nam, że wolność, nawet w najciemniejszych czasach, leży w naszych rękach. To my zostaliśmy uwięzieni i to zawsze zależy od nas, czy uda nam się uwolnić.

Aby to zrobić, musimy przyjąć siebie takimi, jakimi jesteśmy i wybaczyć sobie ten czas słabości, gdy byliśmy bierni.


Lifestyle Magia

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w listopadzie

Magic Moments
Magic Moments
26 października 2021
fot. Harbucks/iStock
Następny

Ludziom urodzonym w listopadzie zawsze towarzyszą plotki i obiegowe opinie, na podstawie których się ich ocenia. Ale to plotki. Złe rzeczy, które się o nich mówi, to nieprawda. To niezwykle utalentowani i dynamiczni ludzie, posiadający jedne z najwspanialszych cech. Są bardzo emocjonalni i nie wstydzą się tego odzwierciedlać. Są pracowici i poważnie traktują swoje obowiązki. Oto niektóre z cech osób urodzonych w listopadzie.

Kochają spędzać czas w samotności

Urodzeni w listopadzie są bardzo prywatnymi ludźmi i trudno zdobyć ich zaufanie. Nie dzielą się sekretami. Uwielbiają czas sam na sam ze sobą. Mogą wtedy chronić swoje prawdziwe „ja” przed złym światem. Spotykają się z ludźmi, ale tylko na ich własnych warunkach. Nawet w prywatności są bardzo uczciwi i prawdziwi.

Trudno ich zrozumieć

Zwykle są źle rozumiani właśnie z powodu swojej prywatnej, zamkniętej natury. Mają dobre serca i są przeuroczy. Nigdy nikogo celowo nie skrzywdzą. Bywają traktowani jako ludzie, którzy mają problem z zachowaniem harmonii. Często przypisuje im się działania i zamiary, którym w żadnym razie nie są winni.

Ich umysł działa zupełnie inaczej

To bardzo kreatywni ludzie. Innowacyjność jest częścią ich charakteru i to w każdej formie. Nie znajdziesz drugiej takiej duszy, są jedyni w swoim rodzaju. Mają zupełnie inne podejście do życia i mają zupełnie inny sposób robienia rzeczy, co czyni ich wyjątkowymi.

Są najbardziej lojalnymi przyjaciółmi

Urodzony w listopadzie to definicja zaufania i lojalności. Kiedy poświęcają komuś swoją lojalność, zachowują ją na całe życie. Nie znajdziesz urodzonych w listopadzie, którzy zdradzają swoich przyjaciół. Zrobią wszystko, aby ich chronić i są wysoko oceniani i szanowani za tę cechę.

Nie akceptują niesprawiedliwości

Ludzie urodzeni w listopadzie od razu reagują na krzywdę czy niesprawiedliwość, jaka dotyka ich bliskich. Mają bardzo surowe zasady, jeśli chodzi o dobro i zło i podążają za nimi całym sercem. Zawsze mówią, jeśli wokół nich dzieje się coś złego. Nie boją się okazywać sprzeciwu, dlatego często są źle rozumiani.

Są bardzo atrakcyjni

Nie tylko pod względem wyglądu, ale także osobowości. Tajemnicza cecha ludzi urodzonych w listopadzie jest tym, co przyciąga do nich jak magnes. Większość ludzi zazdrości im popularności i innych niesamowitych cech, które posiadają.

CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNEJ STRONIE!

Lifestyle Magia

4 sekretne sposoby, w jakie twój znak zodiaku wpływa na twoje życie seksualne

Magic Moments
Magic Moments
25 października 2021
fot. Diamond Dogs/iStock

Do tego, jak ważne jest dobre poznanie i zrozumienie własnej seksualności, nie musimy już chyba nikogo specjalnie przekonywać. To niezwykle ważna część naszego życia, więc serio warto o nią zadbać. Mamy od tego specjalistów, seksuologów i sekscoachów, ale możemy się też nieco wspomóc… astrologią. 🙂 Oczywiście z lekkim przymrużeniem oka, ale sprawdźmy, co ma do powiedzenia na temat naszego popędu seksualnego.

Twój znak zodiaku określa, jak interesująca jest Twoja seksualność

Niektórzy lubią seks w ciemności, inni w miejscach publicznych, jeszcze innych kręci lateksowa bielizna czy nastrojowa muzyka i świece. Twój znak zodiaku określa jak liberalny lub konserwatywna jesteś w sprawach łóżkowych. Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Określa również, kto jest twoim najlepszym partnerem seksualnym:

 • Najlepsi partnerzy seksualni dla Bliźniąt: Bliźnięta, Waga, Wodnik, Baran, Lew, Strzelec.
 • Rak i jego najlepsi partnerzy seksualni: Rak, Skorpion, Ryby, Byk, Panna, Koziorożec
 • Najlepsi partnerzy seksualni dla Lwa: Baran, Lew, Strzelec, Bliźnięta, Waga, Wodnik
 • Panna i jej najlepsi partnerzy seksualni: Byk, Panna, Koziorożec, Rak, Skorpion, Ryby
 • Najlepsi partnerzy seksualni Wagi: Bliźnięta, Waga, Wodnik, Baran, Lew, Strzelec
 • Skorpion i jego najlepsi partnerzy seksualni: Rak, Skorpion, Ryby, Byk, Panna, Koziorożec
 • Strzelec i jego najlepsi partnerzy seksualni: Baran, Lew, Strzelec, Bliźnięta, Waga, Wodnik
 • Najlepsi partnerzy seksualni Koziorożca: Byk, Panna, Koziorożec, Rak, Skorpion, Ryby
 • Najlepsi partnerzy seksualni Wodnika: Bliźnięta, Waga, Wodnik, Baran, Lew, Strzelec
 • Ryby i ich najlepsi partnerzy seksualni: Rak, Skorpion, Ryby, Byk, Panna, Koziorożec
 • Baran i jego najlepsi partnerzy seksualni: Baran, Lew, Strzelec, Bliźnięta, Waga, Wodnik
 • Byk i jego najlepsi partnerzy seksualni: Byk, Panna, Koziorożec, Rak, Skorpion, Ryby

Pomaga zrozumieć swój charakter

Niektórzy z nas są introwertyczni, powściągliwi lub ekstrawertyczni, jeśli chodzi o seks. Teraz, w zależności od tego, pod jakim znakiem się urodziłaś, zrozumiesz swoje dziwactwa i sposób interakcji z innymi, którymi jesteś romantycznie zainteresowana.

Poprawia twoje umiejętności w łóżku

Czy kiedykolwiek słyszałaś, że poznanie swoich mocnych i słabych stron pomaga ci wiedzieć, na czym się skoncentrować i czego powinnaś unikać. Więc tak, znajomość swojego znaku zodiaku i jego wpływu na twoją osobowość może pomóc ci poprawić twoje umiejętności w łóżku. Tak, jeśli rozumiesz swoją osobowość, możesz wiedzieć, co Cię motywuje i jak lepiej zarządzać swoimi mocnymi stronami w łóżku.

Wpływa na twoją kompatybilność

W sypialni mogą się ze sobą zderzać wszystkie typy osobowości. Ale zderzenie się poza sypialnią to jedno, a zderzenie w sypialni i pod kołdrą to co innego. Twój znak zodiaku pomaga ci zidentyfikować typy osobowości, z którymi czujesz się komfortowo. Na przykład w przypadku znaku zodiaku Byk seks jest najbardziej satysfakcjonujący, gdy jest stymulowany przez muzykę, jedzenie lub sztukę. Potrzebują więc partnera, który podejmie wysiłek i pogoni za seksem.