Go to content

Baran wspiera, Skorpion rozśmiesza. Jaka jest twoja siła w związku (wg znaku zodiaku)

fot. ToL_U4F/iStock

Każdy z nas ma swoją „strategię” na bycie w związku. Wypracowujemy ją wspólnie z partnerem, ale w dużej części działamy po prostu intuicyjnie. Tak czujemy, tacy jesteśmy. Wiele na ten temat możemy wyczytać… oczywiście w horoskopie. Zerknijmy zatem, co gwiazdy mówią na temat tego, jakie są nasze mocne strony w związkach.

Baran

Zachęcasz. Sprawiasz, że twój partner wierzy, że wszystko jest możliwe. Popychasz go do realizacji marzeń, ponieważ wiesz, że ma wszystko, czego potrzeba, aby odnieść sukces.

Byk

Jesteś cierpliwa. Nigdy nie poganiasz swojego partnera, nie naciskasz na niego ani się nie denerwujesz.. Dajesz mu dużo czasu i miejsca, kiedy tego potrzebuje.

Bliźnięta

Jesteś wdzięczna. Zawsze dziękujesz swojemu partnerowi za każdą z uroczych rzeczy, którą dla ciebie robi. Sprawiasz, że czuje, że wysiłek, jaki wkłada w wasz związek, jest go wart.

Rak

Jesteś aktywnym słuchaczem. Zwracasz baczną uwagę na to, co mówi twój partner i sprawiasz, że czuje się wysłuchany.

Lew

Jesteś rozważna. Zawsze słuchasz swojego partnera i zadajesz dodatkowe pytania, aby pokazać autentyczne zainteresowanie jego życiem.

Panna

Jesteś spostrzegawcza. Zwracasz szczególną uwagę na swojego partnera i zawsze zauważasz, kiedy coś jest nie tak. Jesteś czujna, żeby móc we właściwym czasie wkroczyć i naprawić co trzeba.

Waga

Jesteś czuła. Nie boisz się trzymać partnera za rękę, niezależnie od tego, czy jesteś w miejscu publicznym, na kanapie, czy w samochodzie. Zawsze sprawiasz, że czuje się kochany i pożądany.

Skorpion

Jesteś zabawna. Ilekroć twój partner jest zdenerwowany, rozśmieszasz go. Zawsze wiesz, co powiedzieć, żeby go pocieszyć.

Strzelec

Jesteś entuzjastyczna. Dajesz partnerowi znać o swoich uczuciach. Zdecydowanie nigdy nie ma wątpliwości i nie musi zgadywać, jak się czujesz.

Koziorożec

Masz dobrą pamięć. Pamiętasz wszystko, co mówi twój partner, więc zawsze kupujesz najlepsze prezenty urodzinowe. 🙂

Wodnik

Mówisz głośno o swoich uczuciach. Często wypowiadasz trzy magiczne słowa (wszyscy wiemy, o które chodzi) i każdego dnia komplementujesz partnera, aby przypomnieć mu o jego wartości.

Ryby

Jesteś niezawodna. Twój partner zawsze może liczyć na to, że odbierzesz telefon, odbierzesz go z dworca, czy wysłuchasz jego problemów. Nigdy nie zostawisz go w potrzebie.